Допомога бійцям 54 бригади

Звертаємося до всіх, хто може допомогти...

Допомога бійцям 54 бригади

Що конкретно потрібно

Наші хороші друзі волонтери і просто прекрасні люди звертаються за допомогою. Як завжди, владі не вистачає коштів (або бажання), щоб хоча б мінімально забезпечити потреби наших солдатів, що знаходяться в зоні АТО. Особливо це стосується зимового періоду.

Отже, що потрібно хлопцям:
- Бензин
- Гас
- Буржуйки
- Труби на буржуйки
- Мотузки
- Нижня білизна
- Шкарпетки теплі
- Шапки
- Робочі рукавички
- Теплі рукавички

Найімовірніше потрібна буде плівка для оббивки бліндажів і зашивання польової кухні. Бійцям буде дуже приємно отримати від Вас листи, дитячі малюнки, і взагалі будь-які речі, які Ви вважаєте за потрібне їм передати.

Волонтери доставлять нашу з вами допомогу на позиції до кінця грудня (точну дату сказати не можемо) Наша команда буде виділяти фінансові кошти з кожного проданого нами вікна, дверей, балконного блоку, ролет та інших товарів для того щоб передати ці кошти нашим захисникам. Також, ми виділимо власні кошти. Фотозвіт ми викладемо на нашому сайті (www.pvb.ua) в розділі "Новини", на сторінці Facebook і Google+.

Ми будемо раді, якщо у Вас є можливість і бажання приєднатися до нас і допомогти чим-небудь зі списку або просто поширити цю інформацію. Ви можете залишити посилку солдатам в нашому офісі: Запоріжжя, вул. Українська, 8, салон "Перше Віконне Бюро" (ост. Лахті) або зв'язатися з волонтерами особисто.

Відповідальна особа: Оксана +38 (095) 686 34 49. Сторінка в фейсбуці - https://www.facebook.com/capital.zp.ua

PS: Давайте забезпечимо хоча б маленьку частинку новорічного свята нашим хлопцям в зоні АТО, вони це заслужили. Велике спасибі за проявлену увагу!

Залишити заявку
Дата публикації: 02 грудня 2015
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}