Loading...
Будуємо якісно новий сервіс

Команда Бюро

Давайте знайомитися
Будемо раді плідно попрацювати з вами
Веселовська Владислава
Веселовська Владислава
СЕО, директор відділу оптових продажів

Стикаючись з покупкою металопластикових вікон в Запоріжжі, багато людей не в повній мірі поінформовані про якість і характеристики продукції, а це перш за все - проблема обслуговування в цілому. Перше Віконне Бюро було створено з метою не просто продавати вікна чи двері, а для комплексного вирішення ситуацій і завдань наших замовників, як оптових, так і роздрібних. Ми зробимо все можливе і неможливе, щоб Запорізька область стала теплішою і комфортнішою.

Лозицький Роман
Лозицький Роман
CEO, бренд менеджер

Ідея Першого Віконного Бюро виникла не просто так. Вона виношувалася довгий час і знаходиться, перш за все, в якісно кращому сервісі і індивідуальному особистісному підході до кожного нашого замовника. Це означає, що ми знаходимося в постійному процесі поліпшення наших послуг, нас самих як фахівців і звичайно грамотної і системної організації бізнес процесів. Наша мета - це позитивні емоції наших клієнтів, починаючи від консультації і закінчуючи підписанням акту виконаних робіт.

Никитенко Ірина
Никитенко Ірина
Менеджер, фахівець по роботі з роздрібними клієнтами

Кожен наш замовник, незалежно від суми договору, повинен отримувати максимальний сервіс. Саме в цьому бачу своє основне завдання. Ми намагаємося максимально донести простою людською мовою ті технічні терміни, завдяки яким можна об'єктивно оцінити і вибрати саме той продукт, який потрібен замовнику, адже кожне металопластикове вікно дуже індивідуально (як технічно, так і естетично).

Межова Олена
Межова Олена
Менеджер, фахівець по роботі з дилерами

Оптові і тендерні продажі істотно відрізняються від роздрібних, але не дивлячись на це кожен замовник хоче отримати висококласний сервіс при мінімальних витратах. Я з упевненістю можу сказати, що ми можемо це надати. Тому, запрошую дилерів, монтажні бригади і будівельні організації до плідної, ефективної та якісної співпраці.

Потоцький Артем
Потоцький Артем
Технолог компанії, бригадир

Моя робота на 70% складається з консультації наших замовників безпосередньо на об'єктах. Щоб запропонувати максимально відповідну комплектацію, потрібно враховувати безліч чинників, починаючи від виду споруди і закінчуючи рівнем амбіцій клієнта. Але яка б комплектація конструкцій не була б обрана, основними пунктами завжди залишаються правильний замір і якісний монтаж. Саме від якості монтажних робіт в більшості буде залежати довговічність і енергоефективність металопластикових виробів. Вибираючи нашу компанію, Ви отримуєте установку балконів і металопластикових вікон високого рівня з застосуванням новітнього інструменту і без будь-якої економії витратних матеріалів з нашого боку.

Титаренко Андрій
Титаренко Андрій
Фахівець з монтажу

Установка металопластикових вікон та дверей - один з найважливіших етапів в склінні. Від того, як встановлена конструкція, безпосередньо залежить її енергоефективність і термін використання. Ми пропонуємо своїм клієнтам виключно якісний монтаж за останнім словом сучасних вимог, в тому числі і монтаж за ДСТУ. Замовляючи в Першому Віконному Бюро, ви можете бути впевнені, що ваші вікна прослужать довго. Ми зробимо для цього все можливе.

Старченко Олександр
Старченко Олександр
Фахівець з монтажу, "Турбопушка"

Кожен замовник в наш час хоче отримати не просто установку вікон, а й гарантії, обслуговування, пунктуальність і швидкість. Ми зуміли виробити налагоджений процес монтажу так, щоб це зайняло мінімальну кількість часу з максимальною якістю роботи. Описуючи нашу роботу, клієнти завжди відзначають швидкість виконання з позитивної сторони. Щоб установка ваших вікон пройшла вчасно, швидко та за новітніми європейськими стандартами - звертайтеся в Бюро, ви не пошкодуєте.

.post_image_wrap { display: flex; width: 100%; align-items: stretch; height: 320px; }.lazy-image__picture { display: flex; width: 100%; height: 100%; } .lazy-image__picture img { height: auto; width: 100%; object-fit: cover; font-family: "object-fit: cover;object-position: center;"; object-position: center; }