Loading...
Все про нашу роботу і продукцію

Найчастіші запитання

Нас часто запитують ...
 • Про вікна
 • Про балкони
 • Про рулонні штори
 • Про нас
 • Чому пластикові вікна запотівають взимку?

  Це питання звучить найбільш часто з приходом холодів. Якщо відповісти коротко, то причини дві: встановлені недостатньо енергоефективні вікна або є проблеми з вентиляцією приміщення, а саме з вологістю. Розгорнуту статтю про цю проблему і її вирішенні ви можете прочитати, клікнувши на посилання.

  Що таке енергозберігаючі вікна?

  Енергозберігаючі (енергоефективні, "теплі") вікна - це конструкції, які відповідають вимогам ДСТУ та мають високий коефіцієнт теплового опору від 0,7 м2 • ° С / Вт. Простіше кажучи, це вікна з рамами та стулками шириною від 70 мм, двокамерним склопакетом з напиленням іонів срібла і аргоном в камерах. Фурнітура в таких вікнах може бути абсолютно різною.

  Чому ламіновані вікна виготовляються довше білих?

  Процес ламінації вікон технічно займає певний час. Відбувається це через те що виготовлення даних конструкцій здійснюється в більшості випадків окремим спеціальним цехом в індивідуальному порядку. Також, варто враховувати що завод-переробник не тримає великих запасів ламінованих профілів, тому потрібен додатковий час на логістику.

  Яке вікно краще встановити на кухню?

  Кухня - не тільки одне з найбільш відвідуваних місць в будинку. Вікна в це приміщення повинні підбиратися з особливою ретельністю, оскільки вологість на кухні завжди вище ніж в інших кімнатах. Ми настійно рекомендуємо керуватися вимогами ДСТУ при виборі вікон для кухні. Профіль з шириною не менше 70 мм поряд з двокамерним енергозберігаючим склопакетом (три скла) скоротить до мінімуму ймовірність промерзання та запотівання з боку приміщення.

  Яке вікно встановити в спальню або дитячу?

  Обираючи вікна для спальні, потрібно звернути увагу на декілька параметрів: опір шуму, енергоефективність та безпеку (для дитячої спальні). Щоб захистити спальню від шуму, обирайте для себе склопакет шириною 40 мм, бажано в комплексі з європейськими фурнітурними брендами (Siegenia, Maco і т.і.). Енергоефективність в більшості забезпечується за рахунок спеціального покриття склопакета та закачуванням аргону в камери. Це коштує недорого, але діє дуже ефективно. Для безпеки в дитячій спальні рекомендуємо встановлювати дитячі замки для вікон або спеціальні віконні ручки з ключем.

  Чому ми не рекомендуємо укоси з штукатурки?

  Укоси з штукатурки не цілком підходять для пластикових вікон, оскільки матеріали мають різні фізичні властивості при перепаді температур. ПВХ віконної рами може розширюватися в літню спеку та звужуватися в холодну погоду, чого ви не помітите в штукатурці. Відповідно, кожні пів року ви отримуєте тріщини в стиках, які треба постійно доробляти. Ми рекомендуємо встановлювати утеплені практичні укоси з ПВХ або водостійкого гіпсокартону.

  Чим монтаж ДСТУ відрізняється від звичайного монтажу та чому він дорожче?

  Монтаж вікон ДСТУ виконується із застосуванням різних ізолюючих матеріалів, що тягне за собою додаткові витрати - звідси і більш висока цінова політика. Варто також звернути увагу на те, що теплий монтаж займає більше часу у монтажної бригади. З монтажем по ДСТУ ви захищені від різного роду продувань та потрапляння холоду в приміщення, тому ми особливо рекомендуємо цю послугу для приватних будинків.

  Чому ми не продаємо вікна Steko?

  Ми не продаємо вікна Steko, тому що ця продукція має дуже високий відсоток браку. Про це говорять відгуки віконних дилерів на різних ресурсах та велика кількість заявок на ремонт в наші офіси саме від цього бренду. Ви можете заперечити, що для своєї невисокої вартості це нормально і можливо будете праві, але наша компанія не працює на кількість продажів. Один з головних наших принципів - це відповідальність за якість продукції. Так, це іноді не дешево, але ми впевнені в якості кожного нашого вікна.

  Задайте своє питання
 • Що означає «балкон під ключ»

  Послуга балкон "під ключ" - це комплексний ремонт балкону. У цю послугу входить виготовлення та монтаж нового сталевого каркасу (з розширенням або без), зовнішнє та внутрішнє оздоблення, скління, утеплення та інші послуги. Вартість цієї послуги в Запоріжжі варіюється від 1000 до 4000 умовних одиниць в залежності від розміру балкона, проекту та вартості матеріалів з комплектуючими.

  Скільки коштує квадратний метр "балкону під ключ"?

  Це питання звучить доволі часто, але на нього немає конкретної відповіді. У цьому питанні безліч змінних і кожен балкон прораховується індивідуально, виходячи з вимог замовника. Сюди входить список проведених робіт та видів матеріалів. Технолог на вимірі може задавати дуже багато питань щоб точно вирішити задачу клієнта та оголосити оптимальну вартість. Тому ціни квадратного метра балкона "під ключ" просто не існує.

  Які вікна поставити на балкон

  Все залежить від того, чи стане балкон продовженням кімнати чи ні. Якщо ви плануєте використовувати площу балкона як житлову - встановлюйте вікна ДСТУ стандарту. Якщо балкон залишається неопалюваним та відносно холодним і буде служити для сушіння білизни, виходу на перекур або як комора - ми рекомендуємо 3-камерний профіль з однокамерним енергозберігаючим склопакетом.

  Чому комплексний ремонт балкона коштує так дорого?

  Тому що це комплексна обробка, яка включає вартість скління, матеріали та роботи з оздоблення. Послугу "Балкон під ключ" можна оформити в розстрочку за різними програмами, представленими на сторінці "Кредит".

  Який балкон краще: стандартний або французький?

  Явної відповіді на це питання не існує. Все залежить від ваших вподобань та задач, які повинен закривати балкон. Французький балкон несе здебільше естетичну функцію, в той час як класичний балкон буде більш енергоефективним та теплим.

  Чому краще обшивати зовнішню частину класичного балкона сайдингом?

  Сайдинг, на відміну від інших матеріалів безпосередньо призначений для виконання зовнішніх робіт. При цьому на перших поверхах ми рекомендуємо виконувати обшивку профнастилом (з міркувань протистояння вандалізму).

  Навіщо утеплювати балкон мінеральною ватою?

  Серед інших утеплювачів цей матеріал має найкращу шумоізоляцію. Окрім цього, мінеральна вата не схильна до появи грибка і має високі протипожежні властивості.

  Навіщо зварювати каркас балкона з профільної труби?

  Профільна труба ще з заводу виготовляється ідеально рівною, що дозволяє без проблем проводити зварювальні роботи і витримувати всі площини та рівні. Також варто відзначити, що вона набагато ефективніше ніж куток. Завжди цікавтеся у менеджера: з якого матеріалу робиться зварювання каркаса балкона!

  Чи робите ви підлогу на балконі в рівень з підлогою в кімнаті?

  Так, робимо. Це робиться для зручності пересування між балконом і кімнатою.

  Яке покриття краще для підлоги на балконі?

  Ми рекомендуємо для підлоги на балконі лінолеум (в бюджетних варіантах) або вологостійкий ламінат, виходячи з міркувань вологозахисту та оптимальної вартості.

  Чому не потрібно обшивати балкон всередині євро-дошкою?

  Євро-дошка дуже-дуже-дуже піддається негативному впливу вологи. Через це з часом спотворюється форма євро-дошки, що вам зовсім не сподобається естетично.

  Задайте своє питання
 • Чи можна прати рулонні штори?

  Прати рулонні штори не рекомендується. Тканини містять спеціальний анти-пиловий склад всередині, тому пил не затримується на полотні. Якщо ж так вийшло що ви залишили пляму на рулонній шторі, то її можна легко видалити вологою губкою з порошком або миючим засобом прямо на місці забруднення.

  Чи не пожовтіє механізм управління рулонної штори?

  Пластикові частини механізмів рулонних штор від Бюро виготовлені польською компанією Besta з первинного пластику, що гарантує збереження оригінального кольору та збереження на весь термін експлуатації.

  Чому рулонні штори в будівельних гіпермаркетах дешевше?

  У будівельних супермаркетах продають готові рулонні штори стандартних розмірів. Вони коштують дешевше за рахунок китайських полотен, які мають властивість рандомно змінювати колір. Також, використовуються пластикові механізми з вторинної сировини (схильні до руйнування під впливом сонячних променів). Варто враховувати той факт, що вартість рулонних штор в будівельних гіпермаркетах найдешевше на 10-15%, але чи варто економити на якості? Вирішувати тільки вам.

  Чи можна повісити рулонну штору замість гардини?

  Так, такий варіант можливий. Реалізується за допомогою спеціальної системи, що кріпиться у віконний отвір.

  Які тканини використовуються для пошиву рулонних штор?

  У рулонних шторах від Бюро використовуються тканини різних виробників з різних країн: Туреччина, Бельгія, Німеччина, Нідерланди та інші. Китайські тканини не використовуються.

  Чи швидко вигорають рулонні штори?

  Як правило, наші рулонні штори служать протягом усього терміну експлуатації самого вікна, тобто 7-10 років.

  Задайте своє питання
 • Чому ви не працюєте БЕЗ передоплати?

  Пов'язано це з тим, що кожне металопластикове вікно або рулонна штора - це унікальний індивідуальний виріб, що має розроблену під замовника конфігурацію. Згідно здоровому глузду та законодавству України, виготовляючи унікальний виріб, ми можемо брати передоплату в розмірі 50%, 70% або 100%, підкріплюючи угоду офіційним договором, де прописані гарантії, строки та обов'язки в двох примірниках. Дану практику ви можете зустріти, коли замовляєте меблі або, наприклад, будівництво будинку. Єдиний варіант запуску ваших конструкцій без передоплати - взяти кредит. У цьому випадку банк перераховує нам повну суму замовлення і ми запускаємо в роботу вироби в той же день.

  Чи є послуга виносу будівельного сміття після монтажу?

  Так, таку послугу ми надаємо. Для того щоб нею скористатися потрібно заздалегідь попередити менеджера на етапі замовлення або вказати при вимірі виробів.

  Як вирішуються проблеми із заводськими браками (рекламаціями)?

  Якщо виникла проблема з виробами від нашої компанії, просто зателефонуйте по одному з наших телефонних номерів або залиште заявку на сайті. Гарантійні випадки усуваються за допомогою повної заміни бракованої деталі. Залежно від виду продукції шлюб усувається від 2 робочих днів до 14 робочих днів. Якщо необхідна повна заміна ламінованого вікна - 21 робочий день (з таким ми не стикалися за весь час нашої роботи в віконному ринку). Не намагайтеся усунути несправності самостійно, ми все зробимо самі і це безкоштовно.

  Які форми оплати можливі в Першому Віконному Бюро?

  Ми працюємо з більшістю сучасних форм оплат: безготівковий і готівковий розрахунок, оплата за допомогою смартфона і т.д. Ми не приймаємо оплати тільки за допомогою криптовалюти.

  Чому ви не надаєте розстрочку "від себе" без банку?

  Перше Віконне Бюро - компанія, яка надає товари і послуги в сфері будівництва, а конкретніше - всього що пов'язано з віконними і дверними отворами, балконами. Ми вважаємо, що кожен повинен займатися своєю справою: віконна компанія встановлює вікна, а банки - видають кредити. Тому ми вибрали найбільш вигідні для наших замовників (на нашу скромну думку) банківські програми кредитування і успішно з ними працюємо. Асортимент розстрочок покриває більшість побажань наших клієнтів. Є кредити без першого внеску, безвідсоткові програми і навіть кредит з поверненням % від суми договору.

  Чому ви не робите знижок пенсіонерам?

  Перше Віконне Бюро не є соціальним або благодійним проектом. Вся наша команда з глибокою повагою ставиться до людей похилого віку, але знижок за віковою ознакою ми не надаємо, оскільки вважаємо що це не зовсім чесно по відношенню до інших людей. У нас є спеціальні програми знижок для ОСББ - бо це частина нашої місії. Ми надаємо знижки учасникам і ветеранам АТО - тому що завдяки цим людям ми можемо спокійно працювати. Існують знижки та акції для всіх клієнтів при замовленні з сайту та замовленні вікон "під ключ" - діють для будь-якого замовника незалежно від віку і соціального статусу.

  Чому монтажні бригади працюють тверезими?

  Це обумовлено, перш за все, здоровим глуздом. В нашій команді НЕ працюють співробітники з хворобливими залежностями, так як це заважає кар'єрним звершенням і підкоренню нових професійних висот 🙂

  Чому вимір платний, а пишете що безкоштовний?

  З 2021 року ми прийняли рішення зробити послугу виміру умовно безкоштовною. Це означає, що заміри в Запоріжжі будь-якої нашої продукції оплачуються відразу на об'єкті. При оформленні договору ми віднімаємо з нього суму виміру і послуга виходить безкоштовною. Дана міра була прийнята у зв'язку із зростанням кількості випадків фейкових викликів та "кастингами" (коли клієнти викликають майстрів всіх компаній міста на один об'єкт, користуючись тим, що це безкоштовно).

  Ми, як і завжди, залишаємося клієнтоорієнтованою компанією, яка поважає своїх замовників та їх час. Відповідно, витрачати час на хибні виклики ми не можемо, оскільки від цього може постраждати обслуговування існуючих реальних замовників, чого допустити ми не можемо.

  Задайте своє питання
.post_image_wrap { display: flex; width: 100%; align-items: stretch; height: 320px; }.lazy-image__picture { display: flex; width: 100%; height: 100%; } .lazy-image__picture img { height: auto; width: 100%; object-fit: cover; font-family: "object-fit: cover;object-position: center;"; object-position: center; }