Loading...

Скління під'їздів в Запоріжжі

Тепло і вигідно

Скління під'їзду від Бюро

Якщо ви шукали сумлінну компанію по якісному склінню під'їздів, то ваші пошуки увінчалися успіхом.

Наша компанія з 2014 року активно працює з ОСББ, кооперативами та власниками житла в багатоквартирних будинках, виробляючи і встановлюючи вікна в під'їзди.

Підходимо до роботи комплексно: виробляємо демонтаж старих конструкцій, доставляємо і встановлюємо нові пластикових вікна, закладаємо зовнішні шви і реалізуємо обробку укосів.

Залиште заявку на скління під'їзду в вашому домі і отримаєте вигідну ціну на пластикові конструкції і монтажні роботи.

Оптова ціна на вікна
Як авторизований партнер WDS в Запоріжжі, ми надаємо вигідні оптові ціни на вікна в під'їзди. Конструкції відповідають державним стандартам якості та енергоефективності, що підкріплюється документально.
Безкоштовна доставка і підйом на поверх
Доставляємо у двір і розвантажуємо вікна безкоштовно. При склінні 2-х і більше під'їздів виділяється окрема машина тільки під ваше замовлення. Привозимо в точно зазначений час, без запізнень.
Професійна установка
Бригади з монтажу вікон працюють швидко і професійно. Це обумовлено великим досвідом в склінні великих об'єктів, в тому числі і під'їздів. Використовуємо якісні комплектуючі і витратні матеріали.
Гарантія на 5 років
Після проведення робіт зі скління під'їзду і підписання акта, ви отримуєте гарантію на всі вироби - 5 років. Забезпечуємо як гарантійне, так і пост-гарантійне обслуговування вікон.

Ціни вікон для під'їздів

Глухе вікно

Глухе вікно

Глухе металопластикове вікно для під'їзду в стандартному панельному будинку. Розмір, як і вартість, може варіюватися в більшу і меншу сторону.


Розмір вікна2500 мм х 650 мм
Профільні системиWDS, Veka, Rehau
Кількість стекол2,3
Додаткові опціїенергозбереження, аргон
КолірБілий, кольровий, "під дерево"
Ціна виробувід 3600 грн
Ціна монтажувід 900 грн/виріб
Оставить заявку
Вікно з фрамугою

Вікно з фрамугою

Відкривається металопластикове вікно з фрамугою для під'їзду в стандартному панельному будинку. Розмір, як і вартість, може варіюватися в більшу і меншу сторону.


Розмір вікна2500 мм х 650 мм
Профільні системиWDS, Veka, Rehau
Кількість стекол2,3
Додаткові опціїенергозбереження, аргон
КолірБілий, кольоровий, "під дерево"
Ціна виробувід 4800 грн
Ціна установкивід 900 грн/виріб
Залишити заявку

Замовити вікна в під'їзд

Остекление подъездов Запорожье

Заміна вікон в під'їзді, як правило, здійснюється за рахунок мешканців, депутатських фондів або інших програм фінансування міською владою. Як не дивно, але від джерела фінансування залежить можливість вибору конфігурації майбутнього скління під'їзду. Говорячи простіше, якщо мешканці замовляють вікна в під'їзд за свій рахунок або рахунок ОСББ - перед ними відкриті всі можливості вибору виробів. Якщо фінансування (навіть часткове) здійснюється з міського бюджету, депутатськими фондами, іноземними інвесторами - конфігурація скління визначається ними.

  • Базове скління під'їзду. Вікна підходять для установки в під'їзди без опалення з мінімальними вимогами до енергоефективності. Переваги даного виду скління в тому, що ціна його вкрай демократична, але при цьому приміщення захищене від вітру, опадів і низької температури. Вікна виготовляються з 5-камерного профілю, шириною 60мм, укомплектованого енергозберігаючим склопакетом (2 скла). Стулки працюють під управлінням фурнітурного механізму Axor Komfort Line K-3. Замовити скління під'їзду в базовому виконанні можливо тільки за власні кошти мешканців або бюджету ОСББ.
  • Скління під'їзду за ДСТУ. Тепле скління під'їзду зі строгим дотриманням державних стандартів. Підходить для опалювальних під'їздів і будь-якої форми бюджету. Вікна зроблені з 6-камерного металопластикового профілю, шириною 70мм. Укомплектовані склопакетами шириною 32 або 40 мм з аргоном в камерах і енергозбереженням. Фурнітура для стулок може бути надана на вибір: Axor, Maco і інші.

На якому варіанті скління ви б не зупинили свій вибір, це завжди будуть конструкції високої якості, підкріплені протоколами випробувань, сертифікатами та іншою необхідною документацією. Зробіть свій під'їзд красивим і теплим з Першим Віконним Бюро.

Записатися на замір

Скління під'їзду: найчастіші запитання

Які вікна ставити в під'їзд?

Ми рекомендуємо встановлювати в під'їзд енергозберігаючі металопластикові вікна. Дані конструкції не дають під'їзду вистигати в зимовий період. Додаткову конфігурацію виробів можна обговорити з нашим технологом, попередньо викликавши його на замір (послуга безкоштовна).

Які укоси зробити на вікнах в під'їзді?

Однозначних рекомендацій немає, адже все залежить від наявності опалення в під'їзді і бюджету на ремонт. Можливий варіант виготовлення укосів зі штукатурки, гіпсокартону або утепленого пластика.

Які програми діють для скління під'їздів?

Програми для скління під'їздів розраховані на багатоквартирні будинки ОСББ. Передбачені "теплі" державні кредити з компенсацією до 70%, а також тимчасові програми від місцевої влади. Дізнайтеся всі подробиці у наших менеджерів.

Який термін гарантії на ваші вікна?

Термін гарантії на вікна в під'їзд від Першого Віконного Бюро становить 5 років.

.post_image_wrap { display: flex; width: 100%; align-items: stretch; height: 320px; }.lazy-image__picture { display: flex; width: 100%; height: 100%; } .lazy-image__picture img { height: auto; width: 100%; object-fit: cover; font-family: "object-fit: cover;object-position: center;"; object-position: center; }