Loading...
Ми надамо вам професійне рішення
Наші послуги

Послуги Першого Віконного Бюро

Які послуги ми готові надати?

Металопластикові вікна, балконні конструкції і лоджії стали доступні для широкого загалу в нашій країні вже давно, проте ще не всі бажаючі встигли замінити на них старі віконні конструкції. Виходячи з цього, можна сміливо стверджувати, що послуги з установки пластикових вікон залишаються затребуваними і продовжують набирати популярність в Україні.

Щоб установка або інші послуги, пов'язані з м/п віконними блоками (демонтаж, ремонт та інше), принесли очікуваний результат, рекомендуємо вам скористатися пропозиціями професіоналів - компанії «Перше Віконне Бюро». Ретельний підбір команди, виключно сучасні технології та інструменти, точне дотримання термінів, оригінальні ідеї для втілення - все це робить співпрацю з «Першим Віконним Бюро» приємним як для нових, так і для постійних клієнтів.

Наш спектр послуг поширюється на різні види металопластикових вікон, балконів, лоджій, фасадів, вхідних і міжкімнатних дверей, гаражних ролетів, рулонних штор. Вже сьогодні ви можете замовити:

Установка пластикових вікон і дверей

Установка пластиковых окон и дверей

Любительська установка нових вікон практично ніколи не закінчується добре. За даними заводів виробників, більше 80% рекламацій - вина монтажників. Якщо не хочете зіткнутися з протягами, значними тепловтратами і іншими неприємностями, довіртеся нашим досвідченим майстрам. Після відповідних замірів вони допоможуть підібрати оптимальні параметри вікна, балкона, двері, лоджії і встановлять конструкцію відповідно до стандартів.

Теплий євро монтаж пластикових вікон і дверей

Теплый монтаж окон и дверей

На відміну від звичайного монтажу, включає паро-, гідро- і підвищену шумоізоляцію виробу. Завдяки цим роботам виключається наявність лазівок, в які може проникнути холодне повітря з вулиці. У колі фахівців процедура отримала назву «теплий монтаж».

Ремонт металопластикових вікон і дверей

Ремонт окон и дверей

Навіть найякісніший монтаж металопластикових вікон (ціна залежить від виду конструкції) не гарантує відсутність виникнення поломок в ході експлуатації. Не варто намагатися вирішити проблему самостійно - так ви можете лише погіршити ситуацію. Комплексні послуги з ремонту та налагодження віконних блоків надає компанія «Перше Віконне Бюро». Швидко і якісно ми замінимо зношені деталі, усунемо несправності і незручності.

Кредит на будь-яку продукцію

Кредит на продукцию Первое Оконное Бюро

Спільно з нашими партнерами Укрсиббанк, Приватбанк і МоноБанк, ми приготували для вас вигідні варіанти покупки вікон, скління і утеплення балконів, лоджій в кредит. Кілька програм кредитування дозволять розрахувати витрати і придбати необхідні конструкції без шкоди для розпланованого бюджету.

«Перше Віконне Бюро» працює не тільки з приватними замовниками, а й з цілими підприємствами. Замовивши віконний сервіс для своєї організації, ви забезпечите завжди доглянутий вигляд і повноцінну функціональність металопластикових вікон.

.post_image_wrap { display: flex; width: 100%; align-items: stretch; height: 320px; }.lazy-image__picture { display: flex; width: 100%; height: 100%; } .lazy-image__picture img { height: auto; width: 100%; object-fit: cover; font-family: "object-fit: cover;object-position: center;"; object-position: center; }