Loading...

Установка пластикових вікон в Запоріжжі

Дотримуючись стандартів

Установка вікон від Бюро

Установка металопластикових вікон - один з найважливіших етапів скління. Недостатньо виготовити якісну ПВХ конструкцію, адже без правильної установки вона не буде виконувати свої функції коректно.

При правильній установці, навіть найпростіші пластикові вікна можуть безпроблемно експлуатуватися не один десяток років, в той час як при недотриманні стандартів навіть найдорожчі конструкції будуть продуватися і працювати некоректно.

Якісний монтаж пластикових вікон і дверей є однією з головних сильних сторін нашої компанії, що підтверджують численні відгуки про нас за всі роки роботи.

Замовте установку м/п вікон у професіоналів своєї справи - Першого Віконного Бюро. Залиште заявку на безкоштовний замір.

Надійна фіксація
Міцно фіксуємо вікна в отворі, встановлюючи елементи кріплення мінімум через кожні 40 см. Ваші вікна надійно захищені від шквальних поривів вітру. Шви примикання конструкції не зміняться і не тріснуть.
Теплий монтаж
Використовуємо в роботі технологію теплої установки вікон із застосуванням спеціальних ізолюючих матеріалів і теплий підставочний профіль. Більше не буде ніяких запітнілих стекол, цвілі і продувань, тільки комфортний клімат в приміщенні.
Гарантія на роботи
Установка пластикових вікон від Першого Віконного Бюро підкріплена в договорі гарантіями на проведені роботи. Гарантійний термін - 5 років. Ми впевнені в якості та довговічності проведених нами робіт на 100%.
Кращі фахівці
Бригади по установці пластикових вікон проходять щорічне навчання - підвищують рівень знань, вивчають нові технології і продукти. Завдяки такому підходу відсоток задоволеності наших замовників один з найвищих в регіоні.

Ціна установки вікон

Стандартна установка вікон

Стандартна установка вікон

Перелік робіт:

 

 • Демонтаж старої конструкції
 • Базова підготовка отвору
 • Виставлення вікна по рівню
 • Закріплення конструкції
 • Герметизація швів примикання

 

 

 

 


Ціна стандартної установки вікон: 450 грн/м²

Прорахувати монтаж
Установка вікон по ДСТУ

Установка вікон по ДСТУ

Перелік робіт:

 

 • Демонтаж старої конструкції
 • Базова підготовка отвору
 • Встановлення теплого подставочного профілю
 • Ізоляція зовнішнього периметра вікна стрічкою ПСУЛ
 • Проклейка внутрішнього периметра вікна вологозахисною стрічкою
 • Виставлення вікна по рівню
 • Закріплення конструкції
 • Герметизація швів примикання

 

Ціна установки вікон ДСТУ: 990 грн/м²

Прорахувати монтаж

Установка пластикових вікон - етапи

Розглянемо крок за кроком, як проходить процес замовлення і встановлення металопластикових вікон
Замір конструкцій

Майстер обов'язково повинен самостійно зняти розміри щоб нести 100% відповідальність за подальшу установку вікон. Так як враховуються багато моментів, на які ви можете не звернути увагу, роблячи замір самостійно. Розміри допустимих зазорів і нахлест, параметри чвертей, а також вид віконного отвору - все грає роль.

Помилка при знятті розмірів в кілька міліметрів, може призвести в майбутньому до неможливості якісної установки пластикових вікон. Також, технолог з'ясує додаткові питання, що стосуються лише ваших побажань: колір профілю, вид склопакета і інші деталі виготовлення. Його завдання скласти технічне завдання, з урахуванням ваших побажань, бюджету, особливостей отвору, щоб установка пластикових вікон пройшла чітко за наміченим планом.

Виготовлення вікон

Коли всі розміри зняті технологом, замовник отримав повну консультацію і вніс передоплату - конструкції запускаються у виробництво. Вікна простих прямокутних форм білого кольору можуть виготовлятися від 3 до 7 робочих днів. Складні віконні конструкції або ламіновані вікна через технічні особливості виробництва можуть бути виготовлені від 9 до 21 робочого дня.

Підготовка отвору до установки вікон

Виймається старе вікно, а з нової віконної колнструкціі знімають стулки і склопакети. Проводиться маркування штапиків, щоб при складанні не сталася плутанина. Склопакети і штапики акуратно прибирають в безпечне місце, щоб не пошкодити.

Раму вікна поміщають в підготовлений отвір і ретельно вирівнюють як по вертикалі, так і по горизонталі чітко в рівень. Роблять розмітку, по якій в майбутньому буде приклеюватися паронепроникна стрічка. Підбирається товщина прокладок, а на рамі роблять позначки в місцях знаходження заставних пробок. Там будуть просвердлювати отвори під дюбель.

Підготувавши раму і наклеївши ущільнювальну стрічку, її встановлюють в отвір і закріплюють клинами. Перед кріпленням необхідно ретельно виставити вікно, використовуючи рівень і амортизаційні прокладки. Після фіксації вікна в отворі просверлюються отвори під елементи кріплення.

Установка пластикового вікна в проріз

Встановлюються опорні колодки і в нижній частині під відливом гідроізоляційна стрічка. При необхідності регулюється фурнітура вікна і запінюються монтажні шви. В останній момент встановлюється підвіконня.

Лайфхак! Зверніть увагу, що влітку більша кількість людей хоче зробити установку металопластикових вікон. Тому ціни установки вікон і час очікування в цю пору року збільшуються. Якщо ви хочете провести монтаж вікон швидше і вигідніше - робіть замовлення взимку.

 

У холодну пору, навпаки, є більше часу приділити час кожному клієнту. Крім цього, легше відрегулювати фурнітуру для збереження тепла. Звичайно, ці нюанси залежать від ставлення конкретної компанії в своїй роботі. Установка пластикових вікон в Запоріжжі проходитиме гладко якщо ви звернетеся в нашу компанію. У нас працюють високопрофесійні, досвідчені фахівці.

Монтаж вікон - помилки і наслідки
До чого може привести неправильний замір і установка вікон
.01

Невірний замір

Неправильный замер и установка пластиковых окон

Невірний замір вікна - поширена помилка серед початківців майстрів з недостатнім рівнем кваліфікації та досвіду роботи в сфері монтажу вікон. В основному, трапляється коли при вимірі не врахований підставочний (транспортувальний) профіль, висотою 3 см. Наслідки помилки, як правило, закінчуються розширенням висоти отвору.

Якщо допущена помилка через неуважність і замовлена ​​конструкція, яка менше отвору більш ніж на 8 см - потрібно перезамовляти виріб, що призведе до того, що установка вікна відкладеться і доведеться заплатити за другу конструкцію. Якщо ж ситуація протилежна і вікно більше отвору, то в деяких випадках можна уникнути виготовлення нового виробу, розширивши отвір.

.02

Фіксація вікна в отворі

Установка окон цена

Якщо не слідувати точним правилами установки вікон і їх фіксації в отворі, то можемо отримати в результаті щілини в швах примикання укосу, продування і в самих запущених випадках - випадання всієї конструкції. Особливо це стосується великогабаритних виробів, наприклад французького балкона або фасаду. При установці пластикового вікна фахівці Першого Віконного Бюро використовують правильно підібрані кріпильні матеріали і норми ДСТУ. З нами ви отримуєте високу якість монтажу вікон і дверей, гарантія на який підкріплюється договором.

Міцна фіксація вікна при установці забезпечує не тільки безпеку, але і захист від холоду і продувань, цілісність укосів, усунення запотівання і цвілі.

.03

Недотримання рівня

Установка пластиковых окон в уровень

Одна з найпоширеніших помилок в установці вікон - недотримання рівня і діагоналі. Наслідки помилки можуть бути різними, в залежності від того, на скільки велике відхилення від норми мало місце бути. Як правило, першою реагує фурнітура. Вікно перестає правильно закриватися, іноді доводиться докладати зусилля. Регулювання допомагає тільки тимчасово, надалі вікна все одно вийдуть з ладу.

Даного роду помилки роблять або недосвідчені майстри, або монтажники, які халатно відносяться до своїх обов'язків. Варто також враховувати, що нереально знайти професіонала-монтажника, у якого ціна установки вікон не перевищує 7$ за квадратний метр.

Замовте професійну установку пластикових вікон

Залишити заявку

Установка вікон: найчастіші запитання

1️⃣ Скільки коштує установка пластикових вікон?

Ціна установки пластикових вікон від Першого Віконного Бюро - 370 грн/м². Теплий монтаж по ДСТУ із застосуванням паро- та гідроізоляції обійдеться в 740 грн/м².

2️⃣ Як довго триває установка одного вікна?

Установка металопластикового вікна, як правило займає від 35 хвилин до однієї години з демонтажем. Час установки залежить від складності проекту.

3️⃣ Чому монтаж такий дорогий?

У складі нашої команди працюють, без перебільшення, одні з кращих майстрів в місті. При цьому вони використовують якісні витратні матеріали і не економлять на матеріалах. З огляду на всі ці фактори, вартість наших робіт оптимальна для ринку.

4️⃣ Коли краще встановлювати вікна?

З технічної точки зору установка пластикових вікон може відбуватися в будь-який час року, з огляду на наш клімат. Інша справа, що вигідніше замовляти установку вікон в зимовий період, оскільки в такому підході є ряд переваг:

 • З великою часткою ймовірності можна купити вікна дешевше і отримати який-небудь подарунок;
 • Можна відразу перевірити якість установки, чи не дме з швів, чи немає запотівання і т.д .;
 • Виготовлення та монтаж вікон відбувається швидше через низьку завантаженість заводу і бригад.
.post_image_wrap { display: flex; width: 100%; align-items: stretch; height: 320px; }.lazy-image__picture { display: flex; width: 100%; height: 100%; } .lazy-image__picture img { height: auto; width: 100%; object-fit: cover; font-family: "object-fit: cover;object-position: center;"; object-position: center; }