Loading...
Оригінальні німецькі рішення в склінні

Вікна Rehau в Запоріжжі

Особливості вікон Rehau

Металопластикові вікна Rehau є вершиною німецької інженерної думки в області енергоефективного скління. Віконні системи Rehau продаються більш ніж в 50 країнах світу з незмінно високою якістю протягом багатьох дясятков років.

Вибираючи Rehau, ви вибираєте насамперед німецьку якість, надійність, енергоефективність та звичайно ж інноваційні системи. Хтось може заперечити, що для українського ринку вікна Rehau не зовсім підходять за ціною, але ми з упевненістю можемо сказати що невелика переплата обернеться для вас тільки позитивним досвідом багаторічного використання теплих металопластикових вікон європейської якості.

Залиште заявку на прорахунок і замір вікон Rehau для наших менеджерів. Ми дуже швидко зв'яжемося з вами.

Німецьке виробництво
Віконні профільні системи Rehau виробляються в Німеччині з дотриманням найвищих стандартів якості.
Світовий лідер
Вікна Rehau високо оцінили жителі більше 50 країн світу, куди поставляються ці системи для самого різного скління.
Високі технології
Передові технології у виробництві складу ПВХ для профільних систем вікон Rehau використовуються навіть в авіабудуванні.
Бренд з історією
Бездоганна репутація виробництва вікон Rehau - незмінно відмінна протягом довгого часу, що бере початок з 1948 року.
Захист від підробок
Кожне вікно Rehau, замовлене в Першому Віконному Бюро - оригінальний продукт, захищений від підробок.
Гарантія до 10 років
Термін експлуатації вікон Rehau в комплекті з європейською фурнітурою обмежений тільки вашим бажанням змінити скління.

Віконні профілі Rehau

Rehau Euro 60

Rehau Euro 60

Профільна система Rehau Euro 60 складається з 3-х камер з монтажною шириною 60 мм. Застосовується для виготовлення вікон в будь-які приміщення без опалення, наприклад балкони. Також є можливість застосувати вікна Rehau Euro 60 в квартирі, де немає особливих вимог до енергозбереження. Система забезпечує оптимальне співвідношення вартості і результату.


Монтажна ширина60 мм
Кількість камер3
Коефіцієнт теплового супротиву0,65 м²К/Вт
Звукоізоляція41 дБ
Ущільнювач2 контури, EPDM
КолірБілий, кольоровий, "під дерево"
Розрахунок вікон Rehau Euro 60
Rehau Euro 70

Rehau Euro 70

Система Rehau Euro 70 відповідає вимогам ДСТУ для всіх кліматичних зон України. Складається з 5 повітряних камер. Монтажна глибина у вікнах Rehau Euro 70 становить 70 мм. Профіль має широкий спектр застосування: квартири, приватні будинки, офісні приміщення, виробництва. Вікна Rehau Euro 70 - еталонний стандарт якості та енергозбереження.


Монтажна ширина70 мм
Кількість камер5
Коефіцієнт теплового супротиву0,80 м²K/Вт
Звукоізоляція43 дБ
Ущільнювач2 контури, EPDM
КолірБілий, кольоровий, "під дерево"
Розрахунок вікон Rehau Euro 70
Rehau Synego

Rehau Synego

Вікна Rehau Synego користуються особливим попитом в якісному котеджному будівництві, а також використовуються при склінні "теплих" новобудов. Система зберігає до 50% більше тепла в порівнянні зі звичайними вікнами. Конструктив вікон Rehau Synego складається з 7 камер в рамі і 6 камер в стулці з монтажною шириною 80 мм. Кольори системи можна вибрати з усієї багатої палітри профілів Rehau.


Монтажна ширина80 мм
Кількість камер7/6
Коефіцієнт теплового супротиву1,06 м²К/Вт
Звукоізоляція46 дБ
Ущільнювач2 або 3 контура, EPDM
КолірБілий, кольоровий, "під дерево"
Розрахунок вікон Rehau Synego
Rehau Geneo RAU-FIPRO X

Rehau Geneo RAU-FIPRO X

Вершина німецької інженерної думки в склінні за допомогою ПВХ профілю - вікна Rehau Geneo. Особливістю профілю є можливість скління великих площ завдяки інноваційному складу пластика під назвою RAU-FIPRO X. Система Rehau Geneo володіє максимальними характеристиками теплоізоляції, шумоізоляції та стійкості до опадів і перепадів температур.


Монтажна ширина86 мм
Кількість камер6
Коефіцієнт теплового супротиву1,16 м²К/Вт
Звукоізоляція50 дБ
Ущільнювач3 контура, RAU PREN
КолірБілий, кольоровий, "під дерево"
Розрахунок вікон Rehau Geneo

Вартість вікон Rehau

Представляємо для вас орієнтовний прайс на стандартні вікна Rehau в Запоріжжі. Виберіть вид цікавій конструкції і перейдіть у відповідний розділ з цінами. Купуйте оригінальні вікна Рехау в Бюро за оптимальною ціною.
Одностулкові вікна
Двухстулкові вікна
Трьохстулкові вікна
Балконні блоки
Записатися на замір

Підбираємо вікна Rehau

Вікна Rehau Запоріжжя

Вікна Rehau вже давно є одними з найпопулярніших як в Україні, так і в нашому рідному Запоріжжі. І це не викликає подиву, оскільки німецьку якість Rehau можна помітити неозброєним оком. У цьому блоці ми розглянемо застосування кожної віконної системи Rehau, її характеристики, застосовність на той чи інший об'єкт. Розгляньте, які з вікон Rehau можуть підійти для конкретно вашого випадку, а ми коротко охарактеризуємо базові параметри.

  • Вікна Rehau Euro 60 підійдуть для скління приміщень, що не припускають повнофункціональне опалення: балкони, лоджії, альтанки, складські та виробничі приміщення. Можна встановити Rehau Euro 60 і в опалювальне приміщення, але потрібно враховувати що характеристики теплового супротиву у цій системи будуть нижче, ніж у інших профільних систем Rehau.
  • Вікна Rehau Euro 70 відповідають державному стандарту України та підходять для установки в житлові приміщення, що опалюються. Профіль Rehau Euro 70 розрахований на високі вітрові навантаження, перепади температури і вологості. Серед віконних систем Rehau "семидесятки" є однією з найпопулярніших за рахунок свого вивіреного співвідношення ціни до результату.
  • Вікна Rehau Synego набувають популярності в новобудові, адже є поєднанням сучасного європейського віконного дизайну, енергоефективності та надійності на довгі роки експлуатації. Rehau Synego часто вибирають для себе власники котеджів і приватних будинків за високі показники збереження тепла, але для квартири варіант також придатний, особливо в гучних районах міста.
  • Вікна Rehau Geneo - варіант для тих, хто вибирає для себе інновації без будь-яких компромісів. Безліч варіантів технічного і колірного виконання, інноваційні технології виробництва, характеристики стійкості до холодів і вітрів не залишать байдужими нікого. Нічого приховувати, Rehau Geneo далеко не дешевий варіант скління і стане не кожному по кишені, але він того вартий.
Замовити вікна Rehau

Як відрізнити оригінальні вікна Rehau?

Як і будь-який світовий популярний бренд, Rehau часто підробляють. Вікна з підробки під брендом Rehau, як правило, мають цілий ряд недоліків, які доставлять чимало проблем: "пожовтіння" профілю від погодного впливу, втрата початкової форми, затонке армування або взвгалі його відсутність, нещільне прилягання стулок та багато інших недоліків.

Оригінальні вікна Rehau

Щоб зрозуміти які вікна Rehau оригінальні, а які ні - досліджуйте вікно на наявність лазерних насічок з номером партії та назвою системи, як зазначено на малюнку вище. В оригінальних пластикових вікнах Rehau є номер партії через кожні 50 см на рамі, назва профілю на стулці і номер партії на ущільнюючих гумових канатах.

Ми пропонуємо вам замовити оригінальні пластикові вікна Rehau в Запоріжжі з гарантією німецької якості кращих традицій віконного виробництва. Якісне складання вікон Rehau від Першого Віконного Бюро забезпечує фабрика "Азбука Вікон" з міста Дніпро. Терміни виготовлення залежать від сезонності і складають від 3 до 7 робочих днів для білих вікон і від 14 до 21 робочого дня для ламінованих і нестандартних конструкцій.

Для вікон Rehau ми використовуємо перевірені за багато років європейські фурнітурні бренди: Siegenia (Німеччина) і Maco (Австрія). Фурнітура від даних виробників забезпечує гарантовану кількість відкриттів віконних стулок від 45 тисяч раз, чого вистачить на весь термін служби вікон Rehau. Склопакети для металопластикових вікон Rehau представлені у величезному асортименті різних найменувань: від простих однокамерних для неопалюваних приміщень до розширених мультифункціональних склопакетів. Виробник склопакетів - швейцарська компанія Glastrosch.

Отримати консультацію

Вікна Rehau для пасивного опалення

Rehau Geneo

Представляємо вашій увазі віконно-дверну систему Rehau Geneo на базі технології RAU-FIPRO X (унікальна формула виготовлення над міцного профілю), яка є настільки теплою, що застосовується в будинках з пасивним опаленням. Вікна та двері Rehau Geneo - це вершина німецької інженерної думки в енергоефективному, сучасному і довговічному склінні.

Якщо ви є власником власного котеджу, будинку або квартири з індивідуальним опаленням - розгляньте для себе варіант установки вікон Rehau Geneo, оскільки ця система має безкомпромісні переваги, які роблять її однією з кращих в світі.

Rehau Geneo: переваги вікон

Енергозберігаючі технології

Максимальний рівень заощадження тепла в зимовий період в комплекті з енергопакетом.

Менше обмежень в розмірі

Можливість виготовити стулки висотою до 2800 мм і шириною до 1500 мм.

Індивідуальний дизайн вікон

Вікна Rehau - це сотні варіантів декорування з фірмовою системою Kaleido Color.

Максимальна ізоляція від шуму

Європейські стандарти шумоізоляції в вікнах Rehau Geneo захистять від сторонніх звуків.

Отримати розрахунок Geneo
Новий рівень технологій скління

Збереження тепла

Вікна Rehau Geneo можуть виготовлятися без армуючої металевої вставки, яка є додатковим мостом холоду. Замість металу встановлюється спеціальна утеплена термо вкладка, а жорсткість вікна забезпечує матеріал RAU-FIPRO, що становить основу віконних і дверних рам. Цей матеріал також використовується компанією Rehau для виробництва авіаційних деталей для літаків Boeing і Airbus, а також комплектуючих для болідів "Формули 1".

Теплі вікна Rehau Запоріжжя

Поверхня профілю вікон Rehau Geneo виконана з гладкого пвх матеріалу RAU-PVC, стійкого до різних атмосферних впливів. Завдяки інноваціям матеріалів виконання, потрійного контуру ущільнення і енергоефективного склопакета у вікнах Rehau Geneo реально домогтися показників теплоізоляції (Rw), відповідно до методики ДСТУ-Н Б В.2.6-146: 2010 до 1,65 м²K/Вт.

Комфорт у використанні

Для комфортного використання металопластикових вікон і дверей Rehau Geneo ми пропонуємо різні фурнітурні системи європейського виробництва: Siegenia, Maco, PSK Portal і інші. Для виготовлення розсувних вікон і дверей, в залежності від характеристик об'єкта скління, замовляється і збирається спеціальний комплект фурнітури, щоб використання конструкцій було максимально комфортним, а сніг, дощ і вітер залишалися лише картинкою зовні.

Комфортні вікна Rehau Запоріжжя

Стулки вікон Rehau Geneo можна виготовити в більш масштабних розмірах, ніж будь-які інші металопластикові профільні системи за рахунок формули RAU-FIPRO X. Варто відзначити, що металопластикові вікна Rehau Geneo відповідають європейським будівельним стандартам шумоізоляції - клас 5 по DIN 4109.

Індивидуальний стиль Rehau Geneo

Якщо ви з тих людей, хто цінує не тільки функціональність, але і високу якість в будь-яких речах. Якщо ви не просто підбираєте готовий дизайн, а надаєте значення кожної деталі. Якщо ви людина, яка шукає для себе тільки безкомпромісні рішення - системи вікон і дверей Rehau Geneo саме те, що вам потрібно. Безліч архітекторів і дизайнерів у всій Україні вибрали для роботи саме систему Geneo, в тому числі через індивідуальний стиль.

Ламіновані вікна Rehau Запоріжжя

Крім технічних характеристик вікна Rehau Geneo відрізняються великою лінійкою колірних рішень: більше 200 кольорів лінійки RAL, 40 варіантів декорів, використання алюмінієвих накладок, реалістичний декор Rehau Woodec повторює текстуру дерева не тільки на вигляд, але і на дотик. Все це система віконних декорів - Kaleido Color для металопластикових конструкцій Rehau.

Прорахувати вікна Rehau

Вікна Rehau: найчастіші запитання

1️⃣ Скільки коштує вікно Rehau?

Ціни стандартних вікон Rehau в Запоріжжі від Першого Віконного Бюро:

Одностулкове вікно Rehau від 1980 грн;
Двостулкове вікно Rehau ввід 5180 грн;
Трьохстулкове вікно Rehau від 7165 грн;
Балконний блок Rehau від 7745 грн;

Щоб вам було зручно прораховувати приблизну вартість вікон самостійно, ми розробили калькулятор вікон Rehau. Переходьте і рахуйте потрібні вам вікна Rehau в режимі онлайн.

2️⃣ Який термін виготовлення вікон Rehau?

Терміни виготовлення металопластикових вікон Rehau від Першого Віконного Бюро:

▶ Стандартні білі вікна Rehau - від 3 до 5 робочих днів;
▶ Пластикові вікна Rehau - від 7 до 30 робочих днів;
▶ Вікна Rehau нестандартної форми (арки, трапеції) - від 14 до 30 робочих днів.

3️⃣ Який термін гарантії на вікна Rehau?

Гарантія на вікна Rehau в Запоріжжі від Першого Віконного Бюро становить від 5 до 10 років.

4️⃣ Як відрізнити оригінальний Rehau від підробки?

Оригінальні вікна Рехау від Першого Віконного Бюро мають заводське лазерне маркування на профілі, стулках і ущільнювачі. Більше інформації про те як відрізнити підробку читайте в нашій статті.

.post_image_wrap { display: flex; width: 100%; align-items: stretch; height: 320px; }.lazy-image__picture { display: flex; width: 100%; height: 100%; } .lazy-image__picture img { height: auto; width: 100%; object-fit: cover; font-family: "object-fit: cover;object-position: center;"; object-position: center; }