Loading...
Ще не час міняти вікна

Ремонт вікон у Запоріжжі

Ремонт пластикових вікон

Металопластикові вікна - це якісний сучасний продукт, який не дивлячись на свої численні переваги, також вимагає сервісного обслуговування. На відміну від повної заміни віконної конструкції, ремонт пластикових вікон є більш вигідним і зручним рішенням. Спроба самостійно вирішити проблему може призвести, найчастіше, до негативних наслідків, тому наполегливо рекомендується звертатися в спеціалізовані організації, що надають комплексні послуги з обслуговування пластикових вікон.

Наша компанія має необхідну сервісну бригаду, яка в найкоротші терміни надасть вам якісний ремонт вікон. Замовте зворотній дзвінок або залиште заявку на ремонт пластикових вікон і наші менеджери швидко з вами зв'яжуться для швидкого надання допомоги.

Якісна робота
Ремонт вікон проводять кваліфіковані фахівці з необхідним заводським обладнанням, інструментами та запасними деталями. На усі послуги надамо гарантії від нашої компанії.
Оптимальні ціни
Ціна ремонту вікон складається всього з двох змінних - матеріал і робота. Вартість комплектуючих для ремонту прораховується за собівартістю заводу. Базовий перелік наших послуг ми представили нижче, для кращого ознайомлення з ціновою політикою.
Зручний час
Майстер по ремонту вікон приїде у зручний для вас час за попередньою домовленістю. Працюємо швидко, без перерв, тому що цінуємо ваш і свій час. Ви завжди можете розраховувати на нашу пунктуальність і організованість.
Приємне обслуговування
У Першому Віконному Бюро ви завжди отримуєте обслуговування за вищим розрядом, починаючи від спілкування з компетентними менеджерами і закінчуючи бригадою по ремонту пластикових вікон. Намагаємося створити для вас тільки позитивні емоції від співпраці.

Ремонт вікон - ціни та види робіт

Список видів базових послуг по ремонту від Бюро

Виїзд майстра та диагностика
Первинний виїзд майстра для будь-якого виду робіт, а головне - діагностики. Вартість єдина для всіх районів Запоріжжя та передмістя.

Ціна: 150 грн
Регулювання пластикового вікна
Під регулюванням пластикового вікна мається на увазі механічна настройка положення фурнітури для нормалізації роботи стулок.

Ціна: 150 грн
Заміна ущільнювача
У разі, коли ущільнювач на вашому вікні став непридатним і перестав виконувати свої функції - звертайтеся до нас. Змінимо старий ущільнювач на сучасний TPV або EPDM, який прослужить до 10 років.

Ціна: 75 грн за метр
Заміна ручок на вікнах
Замінюємо стару ручку на нову німецьку ручку Hoppe. Більше про ці ручки можна дізнатися в цьому розділі. Вартість включає роботу+ручку.

Ціна: 180 грн/шт
Повна заміна фурнітури вікна
У самих запущених випадках потрібна повна заміна всього механізму управління вікна, т.зв. фурнітурної обв'язки. У Бюро ви зможете підібрати фурнітуру від українських і європейських брендів з запасом циклів відкриттів до 50 тисяч разів.

Ціна: 1850 грн за стулку
Установка дитячого замку
Встановлюємо на стулки замок дитячої безпеки. Деталь обмежує доступ дитини до відкривання вікна.

Ціна: 300 грн/шт
Регулювання металопластикових дверей
Регулюємо положення петель в площинах і притиск відкривної дверної стулки. Здійснюємо усунення несправностей. При необхідності змащуємо деталі.

Ціна: 200 грн за двері
Заміна замка вхідних ПВХ дверей
Перевстановлення запірного механізму на вхідних металопластикових дверях. В асортименті безліч варіантів замків від різних виробників.

Ціна: від 450 грн.
Хочете записатися на ремонт вікон або дверей?
Залишити заявку

Види несправностей

Ремонт окон в Запорожье цена

Причин, за якими ваше вікно вийшло з ладу і потребує ремонту може бути дуже багато: це можуть бути як виробничі дефекти, так і експлуатаційні поломки, що виникли в результаті експлуатації. Найбільш популярними і часто зустрічаючимися видами несправностей, з якими до нас звертаються замовники, є:

  • Знос деяких елементів віконної фурнітури;
  • Стулка пластикового вікна перестала щільно притискатися до рами;
  • Несправність ручки або обмежувача відкриття вікна;
  • Перестав працювати замок на металопластикових дверях;
  • Деформація віконного профілю;
  • При відкритті вікна одночасно спрацьовує відкидний, а також поворотний режим;
  • Проблеми зі склопакетом і інше.

При появі хоч однієї з перерахованих вище причин, наполегливо рекомендується здійснити невідкладний ремонт несправних елементів вікна. Своєчасний виклик майстра дозволить вчасно виявити причини несправності віконної конструкції, а також здійснити якісний ремонт вікон за допомогою спеціальних інструментів і обладнання.

Від правильного функціонування вікна залежить безліч основоположних чинників, таких як звукова та шумова ізоляція, максимальне збереження тепла в приміщенні, а також його зовнішня естетичність і привабливість. Тому якщо ваше вікно зламалося або потребує регулювання, не варто відкладати вирішення даної проблеми. Зателефонувавши нам або залишивши заявку на сайті замовте ремонт вікон в Запоріжжі, і наші майстри якісно та в строк виконають весь спектр робіт, необхідний для нормалізації системи функціонування пластикового вікна.

Викликати майстра

Ремонт вікон: найчастіші запитання

1️⃣ Скільки коштує ремонт вікон?

Ціни на ремонт пластикових вікон та дверей

Виїзд майстра по Запоріжжю
150 грн
Регулювання вікна
100 грн за вікно
Заміна ущільнювача
65 грн за метр
Заміна віконної ручки
180 грн (включаючи ручку)
Заміна фурнітури (повна)
1850 грн (за 1 стулку)
Установка дитячої безпеки
300 грн/шт
Регулювання балконного блоку
100 грн за блок
Регулювання пластикових дверей
200 грн за двері
Заміна замку на ПВХ дверях
від 450 грн
2️⃣ Чи довго доведеться чекати майстра по ремонту?

Ні. Майстер передзвонить вам в день звернення і домовиться з вами на зручний час.

3️⃣ Що вигідніше: ремонт вікна або заміна?

У 99% випадків вигідніше зробити ремонт пластикового вікна, особливо якщо важливі елементи профілю не пошкоджені. Заміна рекомендується вкрай рідко у виняткових випадках.

.post_image_wrap { display: flex; width: 100%; align-items: stretch; height: 320px; }.lazy-image__picture { display: flex; width: 100%; height: 100%; } .lazy-image__picture img { height: auto; width: 100%; object-fit: cover; font-family: "object-fit: cover;object-position: center;"; object-position: center; }