Loading...
Вигідні пропозиції від банків-партнерів

Кредит на продукцію

Кредит в Першому Віконному Бюро

Кредит від Укрсиббанк
Кредит від Укрсиббанк

Кредит на товари від Укрсиббанк - це зручна послуга з гнучкими умовами, що дозволяє підлаштуватися під конкретно ваші побажання в кредитуванні. На весь термін кредитування оформляється фіксована процентна ставка. Банк інформує про всі платежі, відсотки і комісії - все прозоро.

 

Умови кредиту


Сума кредитувід 300 до 150 000 грн
Річна ставкавід 0,0001% до 30%
Щомісячна комісіявід 0% до 3,5%
Термін кредитуваннявід 3 до 36 місяців
Дізнатись умови кредитування
Розстрочка MonoBank
Розстрочка MonoBank

Найзручніша розстрочка для власників карт Monobank на покупку будь-якої продукції в Першому Віконному Бюро. Оформляється прямо з вашого смартфона за 3 простих кроки:

 

  • Перейдіть в додаток Monobank, розділ "Розстрочка";
  • Вкажіть потрібну суму і бажану кількість платежів;
  • Проведіть платіж і він автоматично перейде в розстрочку;

От і все! Платежі почнуть списуватися рівно через місяць з моменту здійснення покупки. Також, можна закрити розстрочку раніше в будь-який момент часу. Відстежувати свій прогрес в погашенні можна прямо з програми в смартфоні.

Дізнатись умови кредитування
Інформація

Представляємо вашій увазі програми вигідних розстрочок від Першого Віконного Бюро. Серед них ви зможете знайти вигідний варіант особисто для себе: 0% першого внеску, безпроцентні пропозиції, кредити з максимальним терміном погашення і багато інших варіанти. В розстрочку можна купити будь-який вид наших товарів і послуг, починаючи з жалюзі і закінчуючи складними металопластиковими вікнами для французького балкона.

Також діють кредитні програми з енергоефективності, за допомогою яких можна повернути собі відсоток від вартості покупок (діє на енергозберігаючі вікна та двері). Виберіть потрібний розділ, щоб ознайомитися з усіма умовами або натисніть на кнопку зворотного дзвінка. Наші менеджери із задоволенням допоможуть підібрати вигідну програму кредитування виключно під вас.

Для оформлення будь-якої з розстрочок не потрібно оформляти будь-яку заставу. Потрібен паспорт, ідентифікаційний код і гарний настрій. Оформити розстрочку можна в офісах Першого Віконного Бюро за адресами: м Запоріжжя, вул. Українська 8 або вул. Перемоги 12.

Задати питання
.post_image_wrap { display: flex; width: 100%; align-items: stretch; height: 320px; }.lazy-image__picture { display: flex; width: 100%; height: 100%; } .lazy-image__picture img { height: auto; width: 100%; object-fit: cover; font-family: "object-fit: cover;object-position: center;"; object-position: center; }