Loading...

Установка дверей у Запоріжжі

Робимо як годиться

Монтаж дверей від Бюро

У нашій компанії установка дверей є однією з найбільш часто надаваних послуг і для якісної їх реалізації були сформовані бригади по різних типах продукції. Кожен замовник Першого Віконного Бюро отримує професійний монтаж, незалежно від типу дверей: вхідні, міжкімнатні або розсувні - все буде виконано за вищим розрядом. Ми відповідаємо за виконану роботу в повній мірі.

Замовте установку дверей за оптимальною вартістю у Першого Віконного Бюро з гарантією на виріб і виконані роботи.

Майстри високого класу
У нашій компанії ви знайдете фахівців з вирішення будь-якої задачі в області установки: міжкімнатні двері, вхідні двері та навіть розсувні двері будуть змонтовані правильно, що забезпечить тривале користування.
Рішення нестандартних завдань
Якщо ви хочете реалізувати сміливий і нестандартний проект - звертайтеся до нас. Є великий досвід в реалізації установки дверей нестандартної форми, габаритних виробів і розсувних дверних систем з металопластикових, алюмінієвих систем.
Оптимальна вартість
Ціна установки дверей складається з 2-х компонентів: собівартість витратних матеріалів і зарплата монтажників. Ми не беремо зайвих грошей за вигадані доповнення або "непередбачені" обставини. Ціна монтажу залишається непорушною.
Установка з гарантією
Встановлюємо двері з власного асортименту з офіційною гарантією до 5 років, яка закріплена в договорі. З нами ви захищені від неякісної установки.

Ціна установки дверей

Вартість установки міжкімнатних дверей

Вартість установки міжкімнатних дверей

Правильний монтаж міжкімнатних дверей є справою копіткою, що не терпить поспіху і вимагає чималого досвіду роботи з професійним інструментом.

 

Вартість установки міжкімнатних дверей від наших фахівців складається з декількох етапів: врізка фурнітури, установка ручок, правильна збірка дверного блоку, установка коробки, запінення і розклинювання в отворі, установка лиштв.

 

 

Ціна установки міжкімнатних дверей: від 1300 грн;

Замовити установку міжкімнатних дверей
Вартість установки металевих дверей

Вартість установки металевих дверей

Сучасні двері з металу мають досить велику вагу, оснащені декоративними елементами і надійними запірними механізмами, що збільшує вартість всієї конструкції. Виходячи з перерахованого, установка вхідних дверей стає справою вкрай відповідальною, де ціна помилки може бути дуже високою.

 

У Першому Віконному Бюро бригада з монтажу вхідних металевих дверей має величезний досвід (більше 10 років) щодо реалізації самих різних за рівнем складності проектів. Ви можете довіритися нам на 100%.

 

Ціна установки металевих дверей: від 1500 грн;

Замовити установку металевих дверей
Вартість установки металопластикових дверей

Вартість установки металопластикових дверей

Монтажем вхідних і міжкімнатних пластикових дверей займаються бригади віконних майстрів. У професійних колах дана послуга вважається досить складною, оскільки найменший перекіс може зробити роботу двері некоректною, що загрожує швидким виходом з ладу фурнітури і промерзання (у вхідних дверях).

 

Установка пластикових дверей майстрами Бюро гарантує вам правильну і безперебійну роботу виробів протягом усього терміну експлуатації. Дізнатися більше про пластикові двері.

 

 

Ціна установки пластикових дверей: 450 грн/м2;

Замовити установку пластикових дверей
Вартість установки розсувних дверей

Вартість установки розсувних дверей

Під розсувними дверима розуміють вироби абсолютно різні: дерев'яні, алюмінієві або металопластикові. З цієї причини вартість установки буде абсолютно різною і дізнатися її точно можна безпосередньо у наших менеджерів.

 

Установка розсувних дверей відбувається довше за часом, ніж та ж процедура з відкривними стулками, оскільки сама технологія будь-яких слайд-систем завжди виконана більш складно. У будь-якому випадку, ми забезпечимо неперевершену якість монтажу будь-яких розсувних систем.

 

Ціна установки розсувних дверей: від 500 грн/м2;

Замовити установку розсувних дверей

Установка дверей: найчастіші запитання

🥇 Яка вартість установки міжкімнатних дверей?

У Першому Віконному Бюро за одні встановлені професійно міжкімнатні двері з вас візьмуть від 800 грн. Вартість залежить від виду дверей.

🥈 Як довго виконується монтаж дверей?

Монтаж дверей за часом залежить від правильної підготовки отвору і конструкції. В середньому займає 1.5 години на одні двері.

🥉 Чи є гарантія на установку дверей?

Так точно. Гарантія на установку дверей від Першого Віконного Бюро становить 1 рік для міжкімнатних та металевих дверей, а для металопластикових дверей цілих 5 років.

🥇 Чому установка дверей так дорого коштує?

Якщо розкласти вартість установки дверей на складові, то виявиться що все досить демократично. В ціну входять витратні матеріали, логістика монтажної бригади на адресу, використання професійного інструменту і, найголовніше - оплата безцінних навичок і досвіду фахівців. Повірте, ми оптимально вивіряємо ціну. Надприбутків в нашій сфері давно немає.

.post_image_wrap { display: flex; width: 100%; align-items: stretch; height: 320px; }.lazy-image__picture { display: flex; width: 100%; height: 100%; } .lazy-image__picture img { height: auto; width: 100%; object-fit: cover; font-family: "object-fit: cover;object-position: center;"; object-position: center; }