Loading...

Купити вікна WDS в Запоріжжі

Комфорт по-українськи

Вікна WDS від Бюро

Віконні системи WDS - це сукупність інноваційної інженерної думки з новітнім обладнанням для виготовлення металопластикових профілів, які визнані як в Україні, так і за її межами. Купуючи вікна WDS в Бюро, ви отримуєте якісний і стильний продукт, що відповідає вимогам сучасного ринку металопластикових конструкцій.

Продукція торгової марки WDS відповідає як вимогам ДСТУ, так і стандартам інших країн СНД і Євросоюзу. Системи WDS успішно пройшли тести інституту ift Rosenheim в Німеччині і мають гігієнічний сертифікат, що підтверджує безпеку для здоров'я та навколишнього середовища.

Віконні і дверні профільні системи WDS виробляються в Україні (м. Дніпро) компанією Міропласт з 2007 року.

Перше Віконне Бюро - авторизований партнер тм WDS в Запоріжжі. Це означає, що ми надаємо рекомендовану ціну заводу, офіційну гарантію на металопластикові вікна WDS, несемо повну відповідальність за якість збірки і монтажу.

Купити вікна WDS в Першому Віконному Бюро завжди вигідно, тому що ви гарантовано отримаєте найкращу якість конструкцій і установки в Запоріжжі.

Український виробник
Український бренд з європейською якістю виробництва. Цей факт підтверджений численними нагородами та сертифікатами.
Технологічне виробництво
Високотехнологічне виробництво профільних систем забезпечує топ якість пластикових вікон WDS.
Дизайнерські рішення
37 кольорів ламінації металопластикових вікон WDS дають свободу вибору під будь-який дизайн інтер'єру.
Міжнародна оцінка
Профіль і вікна WDS експортуються в різні країни світу: Грузія, Перу, Іспанія, Італія, Німеччина, Південна Корея та інші.
Оптимальна вартість
Ціна на вікна WDS завжди залишається оптимальною в порівнянні з іноземними брендами, оскільки всі потужності повного циклу розташовані в країні.
Офіційна гарантія
Гарантія на всі конструкції WDS, незалежно від лінійки профільних систем, становить 5 років.
Різні системи
Віконні і дверні системи WDS відрізняються за кількістю камер, монтажній ширині, ущільнювачів і можливим стеклопакетам. Для будь-якого об'єкта можна підібрати потрібну конфігурацію.
Нестандартні конструкції
У різних віконних системах WDS є можливість будувати нестандартні вікна арочної, трапецієподібної або круглої форми.

Вікна WDS: системи профілів

WDS 5S

WDS 5S

Вікна WDS 5S - це сукупність 5-камерного профілю шириною 60 мм зі склопакетом до 32 мм. Найбільш доступна віконна серія від WDS. Застосовується найчастіше для скління неопалювальних об'єктів: балкони, лоджії, склади, виробництва і інші приміщення.

 

Але є лайфхак для тих, хто хоче заощадити на покупці вікон для квартири або приватного будинку. Замовте вікна з профілю WDS 5S з теплим двокамерним склопакетом з енергозберігаючим покриттям і аргоном в камерах. Формула склопакета - 4i-8Ar-4-12Ar-4i. За рахунок цього поєднання ваше вікно WDS 5S стане максимально енергоефективним за скромні гроші.

Монтажна ширина60 мм
Кількість камер5
Коефіцієнт теплового опору0,80 м²К/Вт
Ширина склопакета24 мм, 32 мм
Ущільнювач2 контури, TPV
КолірБілий, кольоровий, "під дерево"

 

Детальний огляд вікон WDS 5S

Прорахувати вікна WDS 5S
WDS 6S

WDS 6S

Вікна WDS 6S є стандартом оптимальної ціни і переваг енергоефективних металопластикових конструкцій. Ширина профілю WDS 6S становить 70 мм, що відповідає ДСТУ і нормам енергозбереження. Рекомендуємо до установки в приміщення з проведеним опаленням: квартири, приватні будинки, офіси і магазини, а також шоста серія відмінно підходить для під'їздів в ОСББ.

 

WDS 6S найбільш ефективно працює в комплексі з теплим склопакетом 40 мм (4i-14Ar-4-14Ar-4i). Дана конфігурація вікна забезпечує надійний захист від пронизливих холодів і шуму з вулиці. Для комплексної боротьби не тільки з холодами, але і з літньою спекою - вибирайте мультифункціональний склопакет до вікон WDS 6S.

 

Крім перешкоджання виходу тепла через вікно, забезпечується обмеження нагрівання приміщення сонцем в літній період. Приємним бонусом вікон WDS 6S є широка палітра колірних рішень. Дізнатися більше про кольори ламінації профільних систем WDS можна тут.


Монтажна ширина70 мм
Кількість камер6
Коефіцієнт теплового опору0,89 м²К/Вт
Ширина склопакета24 мм, 32 мм, 40 мм
Ущільнювач2 контури, TPV
КолірБілий, кольоровий, "під дерево"

 

Детальний огляд вікон WDS 6S

Прорахувати вікна WDS 6S
WDS 7S

WDS 7S

Якщо коротко описати вікна WDS 7S двома словами, то це будуть слова "стиль" і "енергозбереження". На перший погляд "сімка" не відрізняється технічними характеристиками від молодшої серії 6S, але це далеко не так. Схожість полягає тільки в двох показниках: монтажна ширина і кількість камер в вікнах WDS 7S збігаються з шостою серією. Збіги закінчилися.

 

Поговоримо про особливості WDS 7S, які відрізняють цю систему. По-перше, це конструкція, за рахунок якої вікна WDS 7S набагато тепліші, ніж може здатися на перший погляд. Коефіцієнт теплового опору вище 1 - це дуже високий рівень, який перевершує більшість аналогічних вікон інших виробників. По-друге, дизайн сьомої серії має стильні округлі форми і палітру з 37 різних кольорів ламінації.

 

Вибирайте вікна WDS 7S якщо вам потрібні дизайнерські вікна з високими показниками збереження тепла і шумоізоляції. Серія підійде як в котедж, так і в квартиру.


Монтажна ширина70 мм
Кількість камер6
Коефіцієнт теплового опору1,08 м²К/Вт
Ширина склопакета24 мм, 32 мм, 40 мм
Ущільнювач2 контури, TPV
КолірБілий, кольоровий, "під дерево"

 

Детальний огляд вікон WDS 7S

Прорахувати вікна WDS 7S
WDS 8S

WDS 8S

Флагманська серія компанії - вікна WDS 8S. Одні з найтепліших металопластикових вікон в країні з можливістю використання в будинках з пасивним опаленням. Ширина профілю на рівні сталевих броньованих захищених вхідних дверей - 82 мм. Використовується склопакет, шириною не менше 44 мм. Для отримання максимального ефекту в вікна WDS 8S рекомендуємо встановлювати мультифункціональний склопакет з формулою 4Solar-16Ar-4-16Ar-4i. Він забезпечить максимальний захист від спеки, холоду і шуму.

 

Підбираючи конфігурацію вікна, потрібно врахувати що воно має велику масу, тому стандартна фурнітура може прослужити менше за встановлений термін. Для вікон WDS 8S найбільш підходящими є посилені види фурнітури, наприклад Maco Multimatic або Siegenia Titan.

 

Щоб вікна WDS 8S забезпечували максимальне збереження тепла, ми подбали про їх правильний монтаж. Для кращих вікон - кращий монтаж по ДСТУ, який забезпечить вас абсолютно закритими від холоду швами примикання в отворі. Будь-які продування виключені повністю.

 

Шумоізоляція забезпечується на рівні глухої цегляної стіни. Це означає, що коли ви закриваєте стулку вікна WDS 8S, приміщення занурюється в тишу.


Монтажна ширина82 мм
Кількість камер6
Коефіцієнт теплового опору1,45 м²К/Вт
Ширина склопакета44 мм
Ущільнювач3 контури, TPV
КолірБілий, кольоровий, "під дерево"

 

Детальний огляд вікон WDS 8S

Прорахувати вікна WDS 8S

Ціни на вікна WDS

Виберіть варіант профілю
  • Білі вікна WDS
  • Ламіновані вікна WDS

Варіанти вікон WDS для квартири

Готові рішення по склінню будь-якої кімнати в Запорізькій квартирі з вікнами WDS. Просто вибирайте потрібну кімнату щоб побачити конфігурацію металопластикового вікна WDS, яке ми рекомендуємо для вас.Вартість вікон WDS із задоволенням прорахують наші менеджери, достатньо просто залишити заявку на зворотний дзвінок.

Вікна для кухні

Вікна WDS для кухні

На кухні ми проводимо дуже багато приємного часу, тому треба організувати мікроклімат правильно. Вікна в цьому приміщенні мають властивість пітніти, що відбувається через підвищену вологість. Уникнути цього допоможуть всього 2 фактора: правильна витяжка (для циркуляції повітря) і тепле вікно. Ми підібрали оптимальну конфігурацію кухонного вікна WDS для Вас. Профіль шириною 70 мм з багатофункціональним склопакетом, який захистить від сонця влітку і збереже тепло взимку.

Бюро рекомендує для кухні:

Профільна системаWDS 6S, WDS 7S
Склопакет4Solar-14Ar-4-14Ar-4i
ФурнітураMaco Multimatic (Австрія)
ПідвіконняWDS глянець

Вікна для вітальні

Вікна WDS для вітальні

Вимоги для вікон у вітальню мало відрізняються від вікон для спальні. Потрібно підібрати енергоефективний склопакет, широкий профіль і надійну фурнітуру з режимом мікропровітрювання. Вікна WDS для вітальні підійдуть як за критерієм збереження тепла в приміщенні, так і за дизайном. Будь-яке вікно можна виготовити в одному з 37 кольорів ламінації палітри WDS Color. Варіант вікон розрахований з урахуванням того, що вони виходять на вулицю (не на балкон).

Бюро рекомендує для вітальні:

Профільна системаWDS 6S, WDS 7S
Склопакет4i-14Ar-4-14Ar-4i
ФурнітураMaco Multimatic (Австрія)
ПідвіконняWDS глянець або матовий

Вікна для спальні

Вікна WDS для спальні

Щоб підібрати вікно для спальні ми перш за все керуємося ДСТУ. Це потрібно для того, щоб було комфортно відпочивати як вдень, так і вночі. Ми вибрали вікно WDS 6S або WDS 7S з шириною профілю 70 мм і енергозберігаючим розширеним склопакетом 40 мм. Вікно прекрасно збереже тепло в спальні, при цьому захистить від зайвого шуму з вулиці. Захист від продування забезпечить австрійська поворотно-відкидна фурнітура Maco з режимом мікропровітрювання.

Бюро рекомендує для спальні:

Профільна системаWDS 6S, WDS 7S
Склопакет4i-14Ar-4-14Ar-4i
ФурнітураMaco Multimatic (Австрія)
ПідвіконняWDS глянець або матовий

Вікна для дитячої

Вікна WDS для дитячої

Перед тим як вибрати вікна в дитячу потрібно подумати двічі. Ми керуємося в цьому випадку не тільки нормативними документами, а й батьківським досвідом. Є 4 критерії, які потрібно забезпечити: тепло, комфорт, безпеку і практичність. Тепло забезпечить широкий профіль і енергозберігаючий склопакет. Комфорту для дитячого сну ми досягнемо за допомогою притиску фурнітури і захисту від шуму. Безпеку вікна для дитини забезпечимо спеціальним дитячим замком. Практичності доб'ємося з глянцевим підвіконням - дамо дитині простір для творчості. Отримайте і розпишіться! Ваше вікно WDS в дитячу готове.

Бюро рекомендує для дитячої:

Профільна системаWDS 6S, WDS 7S
Склопакет4Solar-14Ar-4-14Ar-4i
ФурнітураMaco Multimatic (Австрія) + дитячий замок
ПідвіконняWDS глянець

Вікна для балкона

Вікна WDS для балкону

Для вікон на балкон важлива статика і зовнішній вигляд. Якщо балкон не є частиною кімнати і відповідно не опалюється - не обов'язково застосовувати на ньому дороге енергоефективне скління. Вікна з профілю WDS 5S з 5 камерами і шириною 60 мм підійдуть як не можна краще. Комплектуємо раму склопакетом на 2 скла з одним i-шаром і камеру наповнюємо аргоном. Колір профілю можна підібрати індивідуально в одному з варіантів ламінування вікон WDS: зовнішня, внутрішня або двостороння. Рама на балкон готова. Просто і зі смаком, а головне недорого.

Бюро рекомендує для балкона:

Профльна системаWDS 5S
Склопакет4-16Ar-4i
ФурнітураMaco Multimatic, Axor K-3
ПідвіконняWDS

Хочете купити вікна WDS за вигідною ціною?

Замовити розрахунок

Варіанти вікон WDS для будинку

Що може запропонувати торгова марка WDS для скління приватних будинків, котеджів і дачних будівель? Варіантів безліч, але ми пропонуємо вам ознайомитися з тими видами скління, які будуть оптимальними по співвідношенню вартості до довговічності, якості та окупності вікон WDS. За рахунок економії на опаленні, наші вікна здатні "відбити" вкладені в них кошти. Купити вікна WDS в Запоріжжі краще у авторизованого партнера торгової марки.

Вікна у приватний будинок

Вікна WDS для приватного будинку

Під приватним будинком ми маємо на увазі будівництво, так би мовити "в роках", де опалення в зимовий період збирає пристойний чек з сімейного бюджету. Для того щоб зменшити суму квитанції від 15% і більше ми рекомендуємо енергозберігаючі металопластикові вікна WDS 7S. Ми додали мультифункціональний склопакет для економії не тільки взимку, але і влітку на кондиціонуванні. Поряд з теплою покрівлею вікна WDS здатні економити до 30% коштів на опаленні.

Бюро рекомендує для будинку:

Профільна системаWDS 7S
Склопакет4Solar-14Ar-4-14Ar-4i
ФурнітураMaco Multimatic (Австрія)
ПідвіконняWDS

Вікна в котедж

Вікна WDS для коттеджу

У поняття котедж ми вкладаємо той факт, що це свіжа споруда, зроблена з мінімальними поняттями про збереження тепла. Особливо це стосується самого виду опалення, а саме пасивного. Для котеджів ми пропонуємо флагманське рішення - вікна WDS 8S з коефіцієнтом теплового опору 1,45 м • ° С/Вт. Це приблизно еквівалентно цегляній стіні. Вікна WDS 8S максимально збережуть накопичене тепло всередині котеджу, якісно захистять від шуму і прикрасять своїм зовнішнім виглядом як фасад, так і інтер'єр.

Бюро рекомендує для котеджу:


Профільна системаWDS 8S
Склопакет4Solar-16Ar-4-16Ar-4i
ФурнітураMaco Multimatic (Австрія)
ПідвіконняTopalit (Німеччина)

Вікна на дачу

Вікна WDS на дачу

Складно підібрати готовий варіант вирішення питання скління для дачі, оскільки кожен обладнав її по своєму. Ми підберемо варіант для дачі, яка використовується тільки влітку, а взимку закривається. Вікна повинні бути недорогими, з хорошою статикою, привабливим зовнішнім виглядом і противовзломной фурнітурою. Ми зібрали такий варіант дачних вікно WDS з базовим енергозбереженням.

Бюро рекомендує для балкона:

Профільна системаWDS 5S
Склопакет4-16Ar-4i + захисні ролети
ФурнітураSiegenia Titan
ПідвіконняWDS

Купити вікна WDS в Запоріжжі

Купити вікна WDS в Запоріжжі

Вікна WDS вже встигли зарекомендувати себе не тільки в Україні, а й за кордоном як якісний продукт за оптимальною ціною. Всього існує 4 лінійки профільних систем: WDS 5S, WDS 6S, WDS 7S і WDS 8S. Кожна з систем розрахована на рішення своїх певних завдань в склінні, а також різниться бюджетом замовлень.

Щоб допомогти розібратися які з вікон WDS підійдуть особисто для вас, ми коротко опишемо для яких приміщень краще підійдуть ті чи інші системи.

  • WDS 5S - кращий варіант для скління квартири в умовах обмеженого бюджету. У поєднанні з енергоефективним склопакетом шириною 32 мм вікно WDS 5S може стати надійним захистом від продування і холодів. Для кращої енергоефективності ми рекомендуємо після установки вікна змонтувати утеплені укоси. У такій комплектації з правильним монтажем можна отримати в своїй квартирі вікна з достатніми показниками збереження тепла. Вікна WDS 5S - ідеальний варіант для скління балкона або лоджії з високими показниками опору вітровим навантаженням.
  • WDS 6S призначені для скління опалювальних квартир, приватних будинків і котеджів. Відповідають ДСТУ і при замовленні вікон WDS 6S раніше можна було навіть отримати компенсацію 35% від суми замовлення за програмою IQ Energy (можливість отримання в даний період треба запитати у наших менеджерів). Щоб вікно WDS 6S виконувало на 100% свої функції, ми рекомендуємо поряд з ним замовляти Евромонтаж. В такому випадку ви отримуєте високий рівень збереження тепла в приміщенні, максимум потрапляння денного світла (за рахунок конструкції профілю) і економію на платежах за опалення в приватному будинку або котеджі.
  • WDS 7S поєднують в собі можливість вибору одного з 37 кольорів ламінації і практично топові технічні характеристики: збереження тепла, захист від шуму, форми виконання. Можливо встановити як в квартиру, так і в котедж або, наприклад, в офісне приміщення. В металопластикових вікнах WDS 7 Series є можливість встановити розширений склопакет 40 мм.
  • WDS 8S - максимально енергоефективне рішення для скління переважно котеджів, але іноді застосовується і в квартирах. Широкий профіль 82 мм поряд зі склопакетом 44 мм, яким за замовчуванням комплектуються вікна WDS 8S забезпечать вкрай високі показники захисту від холоду, спеки, вітру і шуму. При виборі фурнітури для вікон WDS 8S рекомендуємо зупинити свій вибір на австрійській Maco або німецької Siegenia для забезпечення щільного притиску і довговічності терміну служби.
Замовити дзвінок

Вікна WDS: найчастіші запитання

1️⃣ Скільки коштують вікна WDS?

Ціни стандартних вікон WDS в Запоріжжі від Першого Віконного Бюро:

Одностулкове вікно WDS від 1675 грн;
Двостулкове вікно WDS від 4310 грн;
Трьохстулкове вікно WDS від 6065 грн;
Балконний блок WDS від 6730 грн;
Вікна WDS на балкон від 8200 грн;

Щоб вам було зручно прораховувати приблизну вартість WDS вікон самостійно, ми розробили калькулятор вікон WDS. Переходьте і рахуйте потрібні вам вікна WDS в режимі онлайн.

2️⃣ Який термін виготовлення вікон WDS?

Терміни виготовлення металопластикових вікон WDS від Першого Віконного Бюро:

▶ Стандартні білі вікна WDS - від 5 до 7 робочих днів;
▶ Пластикові вікна WDS - від 7 до 19 робочих днів;
▶ Вікна WDS нестандартної форми (арки, трапеції) - від 14 до 21 робочого дня.

3️⃣ Який термін гарантії на вікна WDS?

Гарантія на вікна WDS становить 5 років. Щоб гарантійні зобов'язання виконувалися за будь-яких обставин - замовляйте вікна у авторизованого партнера торгової марки WDS - Першому Віконному Бюро.

4️⃣ Чому WDS дешевше німецьких аналогів?

Вікна WDS виробляються в Україні із дотриманням всіх необхідних технологій, в тому числі європейських. Відповідно немає зайвих витрат на транспортування і митницю. У підсумку отримуємо оптимальну ціну з високою якістю металопластикових виробів. Якість вікон WDS підтверджено багатьма українськими та міжнародними сертифікатами.

.post_image_wrap { display: flex; width: 100%; align-items: stretch; height: 320px; }.lazy-image__picture { display: flex; width: 100%; height: 100%; } .lazy-image__picture img { height: auto; width: 100%; object-fit: cover; font-family: "object-fit: cover;object-position: center;"; object-position: center; }