Loading...

Енергозберігаючі склопакети у Запоріжжі

Залиште тепло в будинку

Склопакет з енергозбереженням

Енергозберігаючий склопакет - це склопакет з покриттям одного або декількох стекол іонами срібла або оксиду титану, товщиною до 0,12 мікрона. Кожне енергозберігаюче скло в склопакеті називається i-склом. Шар з енергозбереженням наноситься всередині склопакета і служить для того щоб відбивати інфрачервоні теплові промені, які виходять з приміщення, особливо в період опалювального сезону.

 

Для додаткового ефекту в камери склопакета закачується аргон. Цей інертний газ покращує характеристики енергозбереження за рахунок своєї теплопровідності, яка менша ніж у повітря. У літній період аргон в камерах склопакета здатний відбити невеликий відсоток ультрафіолетових променів.

Утримує тепло в приміщенні
Витрачайте менше коштів на опалення свого житла за рахунок обмеження втрат тепла. Ціна енергозберігаючого склопакета за все на 3-5% вища стандартного, але витрати відіб'ються вже в перший рік користування.
Безпечний для здоров'я
Ніяких шкідливих речовин або алергенів ви не знайдете в складі енергозберігаючого склопакета.
Обмежить частину УФ променів
З енергозберігаючим склопакетом приміщення менше нагрівається в літній період, що дозволить рідше включати кондиціонер.
Не затемнює скло
Ви отримуєте максимальну кількість корисного денного світла зі склопакетами з енергозберігаючим покриттям від Бюро.

Ціна енергозберігаючого склопакета

Виберіть потрібну конфігурацію енергозберігаючого склопакета, щоб дізнатися ціну за квадратний метр. Зверніть увагу, що розширений склопакет можливо встановити в профіль шириною 70 мм, в той час як однокамерні і двокамерні можна застосувати і в інших системах. Купити однокамерний або двокамерний енергозберігаючий склопакет з напиленням за ціною виробника можна в онлайн режимі, зробивши заявку з сайту.

 • Склопакети з енергозберігаючим напиленням
 • Енергозберігаючий 24 мм
  Ціна за м²:
  1910 грн;
  Спротив тепловтратам:
  ≈ 0,66 м² • °С/Вт;
  Формула:
  4-16Ar-4i;
  Ширина:
  24 мм;
  Енергозбереження:
  включено;
  Аргон:
  включено;
  Збереження тепла:
  Заміна склопакета
  Захист від сонця:
  Заміна склопакета
  Захист від шуму:
  Заміна склопакета
  Замовити
  Енергозберігаючий 32 мм
  Ціна за м²:
  2700 грн;
  Спротив тепловтратам:
  ≈ 0,83 м² • °С/Вт;
  Формула:
  4i-10-4-10Ar-4i;
  Ширина:
  32 мм;
  Енергозбереження:
  включено;
  Аргон:
  включено;
  Збереження тепла:
  Купити склопакет
  Захист від сонця:
  Заміна склопакета
  Захист від шуму:
  Склопакет Запоріжжя
  Замовити
  Енергозберігаючий 40 мм
  Ціна за м²:
  2780 грн;
  Спротив тепловтратам:
  ≈ 0,86 м² • °С/Вт;
  Формула:
  4i-16Ar-4-12Ar-4i;
  Ширина:
  40 мм;
  Енергозбереження:
  включено;
  Аргон:
  включено;
  Збереження тепла:
  Замовити склопакет Запоріжжя
  Захист від сонця:
  Склопакет Запоріжжя
  Захист від шуму:
  Купити склопакет Запоріжжя
  Замовити

Формули енергозберігаючих склопакетів

Энергосберегающий стеклопакет - цена в Запорожье

Енергозберігаючі склопакети можуть бути абсолютно різними за своїми характеристиками і іноді клієнту складно розібратися в формулах та призначеннях. Спеціально для вас ми розписуємо нижче види найбільш поширених у Запоріжжі енергозберігаючих склопакетів по зростанню характеристик збереження тепла.

 • 4-16-4i — однокамерний склопакет з одним енергозберігаючим склом, шириною 24 мм;
 • 4i-16-4i — однокамерний склопакет з двома енергозберігаючими стеклами, шириною 24 мм;
 • 4i-16Ar-4i — однокамерний склопакет з двома енергозберігаючими стеклами і заповненням однієї камери аргоном, шириною 24 мм;
 • 4-10-4-10-4i — двокамерний склопакет з одним енергозберігаючим склом, шириною 32 мм;
 • 4i-10-4-10-4i — двокамерний склопакет з двома енергозберігаючими стеклами, шириною 32 мм;
 • 4-10Ar-4-10Ar-4i — двокамерний склопакет з двома енергозберігаючими стеклами і заповненням двох камер аргоном, шириною 32 мм;
 • 4i-16-4-12-4i — двокамерний склопакет розширений, з двома енергозберігаючими стеклами, шириною 40 мм;
 • 4i-16Ar-4-12Ar-4i — двокамерний склопакет розширений, з двома енергозберігаючими стеклами і заповненням двох камер аргоном, шириною 40 мм;
Отримати консультацію

Як відрізнити енергозберігаючий склопакет?

Стеклопакет с напылением энергосбережения

Перш ніж приступити до визначення наявності енергозбереження в склопакеті і відрізнити його від простого скла, потрібно розуміти заявлену конфігурацію Обмовимося відразу, що без певних знань визначити цей параметр навряд чи вийде, але є непрямі "докази", які вказують на наявности скла з енергозберігаючим покриттям або аргону в камері .

Визначаємо i-скло. Якщо вікно нове, то варто звернути увагу на заводську наклейку з маркуванням склопакета, де буде вказана його формула із зазначенням наявности енергозбереження. Також можна скористатися найпоширенішим способом визначення іонів срібла - скористатися запальничкою або свічкою. Піднесіть полум'я на відстань 8-10 см від скла і подивіться на відображення в склі. Якщо відтінок відображення полум'я натурального кольору - значить склопакет НЕ енергозберігаючий, а ось якщо одне або більше відображень неприродного відтінку (з синім або рожевим кольором) - це свідчить про наявність i-скла.

Визначаємо аргон в склопакеті. Склопакет з аргоном візуально не визначити, оскільки наповнену інертним газом камеру ніщо не відрізняє від наповненої повітрям. Але не варто впадати у відчай передчасно. У кожному склопакеті з аргоном є клапан, через який цей газ і потрапляє на виробництві в камеру склопакета. Огляньте периметр склопакета всередині на дистанційній рамці, і якщо побачите клапан - є велика частка ймовірності що камера наповнена аргоном.

Щоб переконається на 100%, що ви замовили саме енергозберігаючий склопакет можна також звернутися до фахівців, які за допомогою тепловізора зможуть визначити наявність покриття іонів срібла або заповнення камер склопакета аргоном, але це буде коштувати додаткових витрат.

Залишити заявку

Енергозберігаючий склопакет: найчастіші запитання

Яка ціна на енергозберігаючий склопакет?

Ціна склопакета з енергозбереженням в Першому Віконному Бюро - від 940 грн за квадратний метр.

Які види енергозберігаючих склопакетів можна вибрати?

У Першому Віконному Бюро ви зможете вибрати для себе однокамерний, двокамерний або розширений склопакет з енергозбереженням.

Як довго виготовляється енергозберігаючий склопакет?

При терміновому замовленні енергозберігаючого склопакета в Першому Віконному Бюро, виріб може бути виготовлено за 3 робочих дні.

.post_image_wrap { display: flex; width: 100%; align-items: stretch; height: 320px; }.lazy-image__picture { display: flex; width: 100%; height: 100%; } .lazy-image__picture img { height: auto; width: 100%; object-fit: cover; font-family: "object-fit: cover;object-position: center;"; object-position: center; }