Римські штори: переваги і недоліки

Коли традиційні види штор вже не викликають особливого інтересу, слід перейти до римським штор які стали незамінним атрибутом багатьох квартир на території Європи. Українці також цікавляться подібними виробами, адже вони таять в собі масу привілеїв для власників. Давайте розглянемо причини такої нечуваної популярністі римських штор.

Римські штори: переваги і недоліки

Комплексний захист

Не тільки сонячні промені заважають нам відчувати первозданний рівень комфорту всередині квартири. Погляди перехожих також можуть порушити створену ідилію затишку. Римські штори забезпечують належний захист від подібних явищ. Більш того, вони стають непорушним бар'єром на шляху руху холодного/гарячого повітря, тому вийде заощадити на обігрівачах/кондиціонерах.

Практичність

Для управління штор передбачений спеціальний шнурок, що приводить в дію всю конструкцію. Повністю або частково підняти штору - немає ніякої різниці, що відбувається завдяки надійній фіксації виробу. Очевидно, конструкція передбачається не тільки для дорослих, але також для дітей.

Зовнішній вигляд

Синергія з різними стилями інтер'єру заслуговує окремої похвали. Класика, мінімалізм, хай-тек, постмодерн - будьте впевнені, ці вироби відмінно підійдуть до будь-якого стилю. Також скажімо, немає ніякої різниці в тому, для якого приміщення вибираємо римські штори - кухня, вітальня, спальня, дитяча. Кожна кімната отримає оригінальний дизайнерський аксесуар, здатний розкрити справжній потенціал існуючого інтер'єру.

Відмінності матеріалів

Незважаючи на переважання синтетичних матеріалів, велику затребуваність отримують саме натуральні тканини. Це можливість відмовитися від присутності алергенів в приміщенні, крім цього, сам виріб відрізняється м'якістю, приємним зовнішнім виглядом. Зате доведеться гарненько стежити за чистотою штор, інакше вся краса моментально випарується.

Розглядаючи синтетичні матеріали, тут вийде переглянути ставлення до догляду. Бонусом стає широкий асортимент готових рішень, завдяки чому кожен господар зуміє отримати найбільш вишуканий виріб на основі власних уподобань.

Каталог тканин для римських штор в Запоріжжі можна подивитися ТУТ

Залишити заявку
Дата публикації: 23 квітня 2018
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}