Новорічні подарунки нашим Замовникам

Напередодні новорічних свят ми за старою доброю традицією весь грудень даруємо нашим Замовникам подарунки. Цей рік не став винятком і ми приготували для кожного душевні подарунки "під ялинку". Купуйте вікна, балкони, рулонні штори і іншу продукцію в будь-якому з наших салонів і ставайте учасниками нашої акції.

Новорічні подарунки нашим Замовникам

Умови акції

Напередодні Нового 2019 року наша команда дарує кожному Замовнику, сума договору якого більше 2500 грн, особливий подарунок. Акція буде проходити протягом усього грудня 2018 року. Брати участь може будь-який наш Клієнт, що досяг повнолітнього віку, необмежену кількість разів. Пропозиція поширюється на будь-який вид покупки товару або послуги в будь-якому з офісів нашої компанії.

Від усього колективу компанії "Перше Віконне Бюро" в новому році ми бажаємо Вам душевного тепла і рівноваги, достатку, здоров'я і позитивних емоцій.

Залишити заявку
Дата публикації: 22 листопада 2018
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}