Зменшення суми кредиту на вікна по програмі IQ Energy

Важливі новини про теплі кредити на металопластикові вікна з компенсацією 35%. Згідно з останніми повідомленнями від Укрсиббанку, сума кредитування зміниться з 22 квітня 2019 року.

Зменшення суми кредиту на вікна по програмі IQ Energy

Зміни вже в силі

Згідно з повідомленням, що надійшло до нас від наших постійних партнерів УкрСибБанк, сума теплого кредиту з компенсацією в 35% зменшиться до 5000 грн з 22 квітня 2019 року. Тобто купити металопластикові вікна з компенсацією можна буде тільки до цієї суми, що істотно занижує вигоди від роботи з IQ Energy. Чому так? Та тому що на цю суму можна замовити лише одне двостулкове або пару одностулкових вікон (ДСТУ). Компенсація при цьому складе в кращому разі близько 1700 грн.

Інформую, що Укрсиббанком прийнято рішення щодо імплементації наступних заходів по програмі IQ energy:
Зменшення максимальної суми кредиту по категорії "Вікна/Двері" до 5000 грн починаючи з 22.04.2019 року (продукти IQ );
Причина - вичерпання об'ємів Укрсиббанком, виділених на кредитування по програмі IQ energy.
Повторно - дата впровадження вищевказаних заходів - 22.04.2019 року.

Можливо, в майбутньому ситуація зміниться з проведенням переговорів між УкрСиббанк і ЄБРР і європейські партнери виділять додаткові кошти для енергоефективного скління. Ми будемо тримати Вас в курсі подій.

Що робити і як бути?

Якщо Ви плануєте скління найближчим часом - рекомендуємо прискорити цей процес і взяти теплий кредит до 22 квітня. Якщо ж скління планується на літо-осінь 2019, то за цей час ще багато чого може змінитися і ми в будь-якому випадку запропонуємо для Вас найвигіднішу альтернативу. Слідкуйте за новинами від Першого Віконного Бюро і будьте в курсі найвигідніших пропозицій.

Оновлення: Щоб взяти теплий кредит до 300 тис. грн і отримати компенсацію на металопластикові вікна - зверніться до наших менеджерів. Перше Віконне Бюро за сприяння банку Райффайзен Аваль надамо для Вас вигідні умови отримання компенсації на покупку вікон.

Подивіться також: Ціни на пластикові вікна в Запоріжжі

Залишити заявку
Дата публикації: 08 квітня 2019
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}