COVID-19: заходи безпеки при замовленні вікон

У цьому матеріалі поговоримо про те, як безпечніше провести замовлення нашої продукції. Кілька кроків для того, щоб профілактичні заходи були найбільш ефективні при замовленні металопластикових вікон, балконів, роллштор та іншої продукції.

COVID-19: заходи безпеки при замовленні вікон

Як замовити в карантин?

Добрий день друзі.

З причини ситуації, що склалася з covid19 і його досить швидкому поширенню в європейських країнах, ми змушені реагувати відповідно.
Ми провели інструктаж всередині команди на тему запобіжних заходів відповідно до рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров'я (ознайомитися можна тут) і ввели в дію нові внутрішні правила профілактики.
Як ви розумієте, ми продовжуємо роботу в штатному режимі і хочемо написати для вас кілька рекомендацій як зробити замовлення нашої продукції максимально безпечним.


1️⃣ Залишайте заявку на сайті. Менеджери проводять онлайн консультації по телефону, Viber або Telegram. Запишіться на замір в зручний час.
2️⃣ Відвідувати офіс не обов'язково. Технолог виїжджає на об'єкт з потрібними зразками продукції. Підписати договір можна також на місці.
3️⃣ Здійснюйте безготівкову оплату. Орудувати готівкою небезпечно. Ми надаємо можливість оплатити зручним для вас способом: на рахунок УкрСиббанку, Приват24 або Monobank.

Будьте здорові і не переживайте. Пам'ятайте, що все тимчасово і все проходить 😉

Залишити заявку
Дата публикації: 14 березня 2020
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}