Спеціальна пропозиція: замовляйте рулонні штори Sunny до 15% вигідніше

Нова безстрокова пропозиція від Першого Віконного Бюро з відмінною ціною на рулонні штори Sunny при купівлі металопластикових вікон WDS або Rehau.

Спеціальна пропозиція: замовляйте рулонні штори Sunny до 15% вигідніше

Ми запускаємо безстрокову пропозицію, яке дозволить отримати дуже вигідну ціну на рулонні штори Sunny при замовленні металопластикових вікон WDS і Rehau. Якщо коротко, купуючи вікна у нас, ви отримуєте рулонні штори практично за ціною простих жалюзі. При замовленні вікон WDS ви можете купити рулонні штори зі знижкою 10%, а в разі замовлення вікон Rehau ціна рулонних штор знизиться вже на цілих 15%. Вирішили купити стильні ламіновані вікна (будь-якого бренду)? Отримайте також 15% знижки на всі системи рулонних штор.

Вікна WDSВікна RehauЛаміновані вікна
-10% на рулонні штори-15% на рулонні штори-15% на рулонні штори

Пропозиція не обмежена якимись термінами, діє постійно на необмежену кількість замовлень металопластикових вікон. Точну вартість вікон з рулонними шторами ви можете прорахувати в онлайн режимі з менеджерами Першого Віконного Бюро, залишивши заявку з цієї сторінки або написавши в будь-який зручний месенджер.

Замовляйте ефективне скління від Бюро з максимальною вигодою. Чекаємо на ваші заявки 🙂

Залишити заявку
Рейтинг 5.00 (Проголосувало: 24)
Дата публикації: 20 вересня 2021
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}