Акція в липні: балконимо як треба!

Плануєте скління або ремонт балкона в липні? Команда Бюро підготувала для вас супер пропозицію - розстрочка 0% з гарантованим кешбеком до 5000 грн. Такого в Запоріжжі ще точно не було. Читайте далі, щоб дізнатися всі подробиці.

Акція в липні: балконимо як треба!

Робимо ремонт балкона доступніше

Останнім часом ми всі спостерігаємо підвищення цін на будівельні матеріали, що безпосередньо впливає на вартість скління, утеплення та комплексного ремонту балконів в Запоріжжі. Щоб зробити замовлення нового балкона або лоджії вигідніше та фінансово легше, команда Першого Віконного Бюро запускає акцію, яка вам точно повинна сподобатись.

Суть полягає в тому, що при замовленні комплексного ремонту балкона або лоджії зі склінням, ви отримуєте від нас прозору розстрочку 0% без переплат та прихованих платежів, до якої ми даруємо вам до 5000 грн на наступне замовлення в Першому Віконному Бюро. Кошти можна використати для покупки будь-якої продукції Бюро, наприклад рулонних штор, балконних блоків, дверей або підвіконь.

Що потрібно для участі в акції?

  • Замовити в Бюро комплексний ремонт балкона або лоджії під ключ;
  • Оформити безпроцентну розстрочку без переплат до 5 місяців від наших партнерів - Укрсиббанк;
  • Отримати кешбек на наступну покупку в Першому вікон Бюро;

Умови акції

  • Акція діє з 1 липня 2021 до 31 липня 2021 року;
  • В замовлення ремонту балкона повинні входити: скління та ремонтні роботи;
  • Розмір кешбеку становить 5% від суми договору (напр. при вартості балкона в 50 тис. грн., ви отримуєте кешбек - 2500 грн.);
  • Оформити розстрочку під 0% можна на термін до 5 місяців;
  • Максимальна сума розстрочки - 100 тис. грн.;
  • Скористатися кешбеком можна на протязі всього 2021 року, на будь-яку групу товарів, одноразово;
  • Кешбек НЕ конвертується в готівкову форму, залишок не повертається;

Крім всього перерахованого, всі "фішки" ремонту балконів від Першого Віконного Бюро залишаються в силі. Кожен замовник комплексного ремонту балкона отримує безкоштовний замір та клінінг після закінчення робіт, гарантійне обслуговування до 15 років, безкоштовну доставку всіх комплектуючих, над-позитивний сервіс від менеджерів, технолога та монтажників. Більш детально ознайомитися з цінами та зробити замовлення нового балкону можна на цій сторінці. Чекаємо на ваші заявки!

Залишити заявку
Рейтинг 4.90 (Проголосувало: 61)
Дата публикації: 24 червня 2021
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}