Перспективи Державної програми енергозбереження

Що буде з цією програмою в 2016 році?

Перспективи Державної програми енергозбереження

Компенсації бути

Уже все, напевно, чули про програму з енергозбереження. Держава компенсує до 30% на покупку вікон, які відповідають ДСТУ. За 2015 сума виплачених компенсацій вже перевищила 1 мільярд гривень.

Офіційна інформація з приводу виплат компенсацій в 2016 році така, що виплати не припиняться і не будуть заморожені. Але поки не прийнятий бюджет на наступний рік, судити про це рано. Ясно тільки те, що гарантовано отримають свої компенсації ті, хто встигне скористатися цією програмою до кінця 2015 року.

Ми, як офіційні партнери програми з енергозбереження, закликаємо Вас не втратити момент заощадити свої гроші і скористатися цією акцією. Нагадуємо, що компенсація становить 30% для приватних осіб, 40% для ОСББ, 70% для осіб які отримують субсидії.

Залишити заявку
Дата публикації: 18 листопада 2015
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}