Нестандартні металопластикові вікна в Запоріжжі

Ми завжди пропонуємо своїм Клієнтам індивідуальний підхід, але це не просто красиві слова. Для тих, хто хоче підкреслити свою індивідуальність, встановлюючи вікна чи двері, варіанти у нас знайдуться завжди ... і багато!

Нестандартні металопластикові вікна в Запоріжжі

Нестандартні металопластикові вікна в Запоріжжі

Під це поняття потрапляють будь-які вікна нестандартної форми, кольору або способу відкривання. Ми опишемо, що ми можемо запропонувати, а Ви вирішуйте якими, хотіли б бачити свої вікна.

1. Вікна нестандартної форми - можуть бути трапецієподібними, трикутними, арочними, круглими і навіть неправильної форми. Ось кілька прикладів ...

Окна Запорожье

2. Ламіновані вікна, стандартні і нестандартні кольори. Наш партнер, компанія Міропласт, виробник металопластикового профілю WDS пропонує різноманітну палітру кольорів ламінації ПВХ конструкцій.

3. Вікна можуть бути різними за способом відкривання стулок - це поворотні, відкидні, поворотно-відкидні і різні розсувні системи.

Нестандартні металопластикові двері в Запоріжжі

Довго описувати нестандартні двері немає необхідності, оскільки градуються вони так само, як і вікна. Такі конструкції можуть бути різних кольорів і форм. Можуть бути розсувними або відкриватися "гармошкою". За час нашої діяльності нам довелося зробити значну кількість нестандартних дверей і всі вони кардинально відрізнялися по конструктиву.

Дайте Вашій фантазії волю і придумайте саме ту конструкцію, яку Ви хотіли б бачити в своєму будинку або квартирі. Звертайтеся в Перше Віконне Бюро - ми індивідуально спроектируем нестандартні вікна чи двері будь-якої складності.

Металопластикові двері - замовити в Запоріжжі

Залишити заявку
Дата публикації: 27 жовтня 2015
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}