Пластикові вікна - ТОП 5 фактів

У цій міні-статті ми вирішили зібрати ТОП 5 фактів про вікна. Вони пов'язані з часто вживаними питаннями наших замовників, тому ми винесли їх в окремий блок ...

Пластикові вікна - ТОП 5 фактів

Вікон WDS, Rehau і інших - не буває

Так, це досить несподіване твердження, але це факт. Справа в тому, що кожне вікно - це конструкція з багатьох складових, основу яких визначає профіль, склопакет і фурнітура. Як правило, Вам найчастіше запропонують німецький профіль, але приховають географічне походження фурнітури і склопакета. На нашу скромну думку, якщо вже вікно німецьке - то німецьким в ньому має бути все. До всього іншого, на ринку України існує безліч підробок.

Енергозбереження працює

Багато наших Замовників досить скептично ставляться до енергозбереження і це виправдано, так як переконатися наочно в його ефективності досить складно. Добре, все ж, що ми живемо в епоху цифрових технологій і маємо доступ до інтернету. Там можна знайти безліч підтверджень енергозберігаючих склопакетів від різних центрів та інститутів. Переконатися в тому, що шар енергозбереження нанесений на Ваше вікно досить просто - потрібно запалити сірник біля вікна і подивитися на відображення в склі. Якщо шар енергозбереження присутній - то Ви помітите що одне з відображень вогню сірники буде незвичайного кольору.

Через вікна йде найбільше тепла

Є цікавий спосіб це перевірити - подивитися на свою квартиру (або будинок) зсередини через тепловізор. Ви помітите, що вікна істотно відрізняються по температурі від стін. Через старі дерев'яні вікна може йти до 40% тепла, тому варто звернути пильну увагу до вибору своїх конструкцій.

Ціна не залежить безпосередньо від площі вікна

Відсутні ціни на вікна, які можна було б вирахувати по квадратурі. Причина цього проста і слід вона з пункту 1. Вікно - це складна конструкція, яка складається з багатьох деталей. Тому на ціну впливає профіль, фурнітура, склопакет, різні додаткові опції, такі як підвіконня, антимоскітна сітка, відливи, укоси та інше.

Пластикові вікна не гірше дерев'яних

Навіть в якійсь мірі краще. Дерев'яні вікна, на відміну від металопластикових, вимагають догляду і мають властивість насичувати в себе вологу. За своїм енергозберігаючим і екологічним властивостям ці конструкції нічим не відрізняються. Напевно, це справа смаку і гаманця.

Залишити заявку
Дата публикації: 21 листопада 2015
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}