Купити вікна і не стати "потерпілим"

Найпопулярніші способи обману, шахрайства і недомовок віконників, які нам зустрічалися в Запоріжжі. Попереджений значить озброєний...

Купити вікна і не стати

Обман продавців вікон

Люди так люблять отримувати що-любо "на шару", що нечесні продавці й затяті шахраї добре використовують цю слабкість в своїй діяльності. Природно, що купуючи товари щоденного споживання Ви багато чого не втратите. Але вибираючи металопластикові вікна слід поставитися уважно до процесу покупки, щоб не заплатити зайвого і не стати власником неякісних і холодних конструкцій. Давайте розберемо різні способи нечесного продажу вікон:

Нереальні знижки від 30%

Думаю, що кожен, хто шукав де купити металопластикові вікна або балкони стикався з немислимими знижками. Напевно, ви задавалися питанням "Як це можливо?" Дуже просто. У такій ситуації є кілька варіантів:

Вам намагаються продати погані вікна під виглядом якісних конструкцій. Пропонують скористатися компенсацією до 30% від державних банків (тут все чесно, тільки це, фактично, кредит) Найчастіше під 30% мається на увазі "технічна" або програмна знижка. Вся справа в тому, що будь-яка програма прорахунку вікон має "свої" знижки. Вони ніяк не залежать від відсотка, це скоріше коефіцієнт, але ніяк не знижка. Просто хитрі менеджери і маркетологи подають це як знижку на вікна і продають Вам за стандартною або завищеною ціною.

Вікна "на дому"

Якщо до Вас в квартиру або в будинок прийшли з безпрецедентним пропозицією по заміні вікон - варто задуматися тричі. Жодна поважаюча себе віконна компанія не вдається до такого виду продажів. У більшості випадків так діють шахраї, які беруть передоплату (як правило дрібну до 50%) і більше Ви їх не побачите. Як правило, жертвами таких "продавців" стають люди похилого віку, так як не звикли звертати увагу на такі "дрібниці" як реквізити сторін в кінці договору.

Незрозумілий профіль

Найчастіше менеджери пропонують Вам вікна, просто називаючи його профіль або в бій вступає фраза "німецькі вікна". Рідко в Запоріжжі Вам пояснять принципову різницю між WDS 400 і WDS 7 (згідно з нашими маркетингових досліджень). Тут важливо розуміти, що кожен виробник пропонує не один, а цілу лінійку профільних систем, щоб вирішувати такі різні і індивідуальні завдання Замовників. Грамотний менеджер завжди поставить низку питань, щодо того куди будуть встановлені вікна, які вимоги до них і на основі Ваших відповідей запропонує кілька варіантів відповідних конструкцій. Державний стандарт металопластикового профілю в Україні - 70мм.

Вікна за 2 дні

Іноді чуємо від своїх Клієнтів такий аргумент: "Ось нам на Шевченківському запропонували за 2 дні виготовити, і теж вікна WDS". Так, таке можливо. Але тільки на маленькому низькотехнологічних підприємстві, у якого до всього іншого, швидше за все дуже низькі обсяги продажів. Якщо Ви хочете отримати якість на багато років - краще почекати тиждень і не турбуватися більше довгими роками.

Теплі укоси за 200 грн

Цей хіт запатентували за собою непрофесійні і схильні до алкоголізму "майстри", які закуповують найдешевші матеріали. Такі укоси будуть продуватися сімома вітрами і протягом року їх просто не стане. Єврооткоси не коштують дешево через дорогі теплоізолюючі матеріали, але їх ефект Ви оціните відразу.

Залишити заявку
Дата публикації: 30 листопада 2015
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}