Віконне Бюро в журналі "Чоловічий клуб"

Електронна версія нашого невеликого інтерв'ю для журналу "Чоловічий клуб". Йтиметься про те, як вибрати вікна, на що орієнтуватися при покупці, про місію Першого Віконного Бюро та інші питання...

Віконне Бюро в журналі

Перше Віконне Бюро: Наша робота - Ваш затишок

Вікна займають невелику площу всієї квартири, але грають найбільшу роль: дозволяють дивитися на навколишній світ і зробити житло набагато тепліше. На сьогоднішній день в віконному світі номером один є німецькі вікна. А номером один серед компаній, що пропонують саме такі якісні і теплі конструкції - Перше Віконне Бюро. Це команда досвідчених професіоналів, які вже довгий час піклуються про те, щоб в квартирах і будинках запорожців було тепло і затишно. Наші сьогоднішні гості - засновники Першого Віконного Бюро Лозицький Роман і Владислава Богдашкіна розповіли нам про унікальний сервіс, що дозволяє кожному клієнту отримати добротні вікна в термін і насолоджуватися теплом і естетикою.

Перед тим, як встановити вікна, городянам доводиться вирішувати: який профіль вибрати, скільки стекол, якій фурнітурі віддати перевагу ... Але, мабуть, найголовніше питання - якій компанії довірити цю відповідальну роботу? Простіше кажучи, як вибрати надійну фірму?

- Як показує практика, надійну фірму в наші дні вибрати не так просто. Якщо вам обіцяють «німецькі вікна під ключ з гарантією 50 років за 1500 гривень», то будь-який критично мисляча людина зрозуміє, що в такій пропозиції є підступ і матиме рацію. Не буває дешевих і одночасно якісних вікон. Тому при виборі компанії варто орієнтуватися на кілька факторів. Перше - наявність підтвердних документів про законну діяльність і сертифікатіи якості ДСТУ. Друге - пропоновані терміни. Виготовлення вікна хорошої якості - це трудомісткий процес, що займає до 5-7 днів. Якщо Вам обіцяють виготовити і встановити конструкції за 2-3 дня, то це вірний сигнал низької якості. Також вам повинні надати договір з прописаними в ньому гарантіями і зобов'язаннями. Також звертайте увагу на наявність реквізитів і мокрої печатки. І нарешті, ніхто не відміняв Інтернет. Перевіряйте компанії та відгуки їхніх клієнтів в Мережі.

Зараз кожен клієнт прагне отримати високу європейську якість. На які стандарти в роботі спирається ваша компанія? З якими зарубіжними фірмами ви співпрацюєте?

- У своїй роботі ми спираємося насамперед на якісний сервіс і загальноприйняті в Європі і Україні стандарти якості ISO 9001 і ДСТУ. Співпрацюємо як з закордонними, так і з українськими виробниками. Наші партнери: Trocal - німецький виробник профільних систем, творець першого в світі металопластикового вікна, WDS - лідер українського ринку профільних систем, Siegenia - німецький виробник фурнітури і, звичайно, Glastrosch - виробник передових склопакетів з виробничими потужностями в усій Європі. Збірка відбувається на сучасному німецькому обладнанні Sturz.

Одна із важливих тем на сьогоднішній день - екологічні характеристики будь-якого товару, будь-то продукти харчування або вікно. З яких матеріалів виконані конструкції від «Першого Віконного Бюро»?

- Питання екологічності, напевно - один з найбільш наболілих для жителів Запоріжжя. Наша продукція виготовляється із застосуванням високоякісного пластику, сталевого армування (згідно ДСТУ) і енергозберігаючих склопакетів. Ми не застосовуємо у виробництві свинець, ртуть та інші шкідливі для здоров'я і навколишнього середовища матеріали. Бути ECO - один з наших найважливіших принципів.

Курс долара, який постійно скаче, не радує нас при погляді на цінники. А яка цінова політика «Першого Віконного бюро»?

- Багато хто вважає, що ціна якісного теплого вікна в рази вище, ніж у дешевого і промерзає. І це головна помилка. Не стану заперечувати, наші вікна дорожче ніж у «компаній одноденок», але їх може дозволити собі як пенсіонер, так і бізнесмен з високим рівнем доходу. До того ж, ми ввели безпроцентну кредитну програму, за допомогою якої можна вигідно придбати саме те, що потрібно, а не те, на що вистачає грошей.

Що може запропонувати «Перше Віконне Бюро» найбільш вимогливим замовникам?

- Наш партнери переробники, дуже творчо і індивідуально підходить до нестандартних замовлень. Ми виробляємо конструкції різних кольорів і форм. Це можуть бути круглі, трикутні, трапецевідние вікна, будь-яка форма, яка зробить нашого замовника щасливим. Стандартні конструкції ми виготовляємо в середньому за тиждень. Ламіновані (кольорові) вікна або двері - за 20 днів, як того вимагає непростий технологічний процес.

Кожна поважаюча себе компанія ставить перед собою певну місію. Яка головна задача «Першого Віконного бюро»?

- Наше головне завдання - надавати якісний сервіс на всіх етапах нашої роботи. Ми прагнемо до того, щоб наші клієнти нам довіряли. Для цього ми надаємо повну інформацію про продукт, з'ясовуємо індивідуальні потреби наших замовників, завжди узгоджуємо зручний для клієнта час монтажу, надаємо надійні гарантії ... Якщо охарактеризувати нас одним реченням, то Перше Віконне бюро - якісний продукт з якісною подачею. Ми намагаємося подати нашим замовникам максимально зручний, комфортний і приємний сервіс. Без применшення можу сказати, що більшість наших клієнтів стають нашими друзями і добрими знайомими.

Залишити заявку
Дата публикації: 10 листопада 2015
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}