Державна програма енергозбереження - пластикові вікна (оновлюється)

Вся інформація про програми компенсації на покупку енергозберігаючих вікон в Запоріжжі. Умови, інструкції про отримання, ціни - читайте в цій статті (оновлюється).

Державна програма енергозбереження - пластикові вікна (оновлюється)

Програма "Теплий дім" в Запоріжжі

Програма "Теплий дім" - масштабна державна ініціатива, яка передбачає виділення населенню компенсацій на покупку енергоефективних металопластикових вікон та дверей, а також різних комплектуючих до них. Починаючи з 2015 року наша команда є постійним партнером цієї програми, за допомогою якої ми засклили безліч будинків і квартир в Запоріжжі енергоефективними вікнами, а наші Замовники отримали свої компенсації від 30% до 70%. У програмі брали участь три державні банки - Ощадбанк, Укргазбанк і Укрексімбанк. У 2017 році до цієї трійці додався ПриватБанк. Для отримання "теплого кредиту" і компенсації 35% потрібно паспорт, ІПН, довідка про доходи за 6 місяців. Компенсацію 35% ви отримуєте на наступний місяць після оформлення до 25 числа.

Всю необхідну Вам додаткову інформацію можуть надати наші менеджери. Щоб скористатися програмою або отримати консультацію - скористайтеся кнопкою нижче.

Державна програма енергозбереження "Теплий дім" - як правильно купити вікна з компенсацією?

Загальні відомості, що потрібно знати покупцеві:
1. Програма представляє собою кредит (або розстрочку). Єдина відмінність в тому, що держава закриває частину вашого кредиту своїми грошима. Це і є ті самі "до 35% *". Все проводиться тільки через державний банк - Ощадбанк.
2. Згідно з цією програмою можна придбати будь-які вікна, які Вам захочеться. Тільки конструкції, які відповідають ДСТУ, і крапка. Що це означає? Не будемо піднімати нормативні акти, пояснимо по-людськи - профіль не менш 70мм (5 камер), мінімум двокамерний склопакет (три скла) з енергозбереженням. Такі металопластикові вікна можуть простояти багато років і добре зберігають тепло в приміщенні - ми це гарантуємо.
3. Розстрочку може отримати не кожен. Тільки ті, хто офіційно працевлаштований або займається підприємницькою діяльністю. Також, компенсацію можуть отримати пенсіонери та субсідіанти (люди отримують субсидію). АЛЕ! Якщо у Вас мінімальна пенсія або зарплата і інших офіційних доходів показати Ви не можете, то з великою часткою ймовірності отримаєте відмову.
4. Люди, які отримують субсидії, більше не можуть отримати 70% компенсації (у 2017 році відсоток компенсації став єдиним для всіх приватних осіб і становить 35% *)
5. Ви не можете зняти компенсацію з рахунку. Вона автоматично лягає на тіло кредиту і зменшує його.
6. Офіційні партнери програми - це компанії, що працюють офіційно і давно. Все тому, що тільки такі компанії можуть видавати потрібні документи (договір, паспорт, гарантійний талон, акти і сертифікати якості), а якість продукції відповідає нормам ДСТУ.
7. Компенсація приходить на рахунок в другій або третій місяць (в ПриватБанку через один місяць). Найімовірніше на другий. У нас не було жодного замовника, який би не отримав свої відсотки компенсації *.

* (Зірочка) - це означає, що фактично ви не отримуєте 35% від суми замовлення. Все залежить від того, наскільки швидко Ви погасите кредит. Якщо виплачувати його три роки (максимальний термін) - то сума компенсації піде на відсотки, але зате у Вас фактично вийде безвідсотковий кредит. Якщо погасіть за 3 місяці - отримуєте близько 33%. Винятком є ​​тільки ПриватБанк, оскільки тут Ви використовуєте оплату частинами без відсотків.

Багато хто запитує: "Яка вигода уряду від того, що у всіх будуть енергозберігаючі вікна?". Тут все просто - чим більше утепляться українці, тим менше енергоносіїв доведеться закуповувати і використовувати для опалення.

Список необхідних документів:
паспорт, ідентифікаційний код, для офіційно працевлаштованих громадян і підприємців - довідка про доходи за 6 місяців. Пенсіонерам необхідно надати замість довідки про доходи - пенсійне посвідчення.

Залишити заявку
Дата публикації: 01 грудня 2015
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}