Як роблять фурнітуру в Німеччині (Siegenia)

Поїздка нашої Владислави (со-засновник Першого Віконного Бюро) і команди обласних представників заводу "Нові Вікна" в Німеччину на виробництво віконної і дверної фурнітури Siegenia і PSK Portal, які є нашими прямими постачальниками. У цій статті ми хочемо описати як налагоджено виробництво, в чому полягає підхід німців до виробництва віконної фурнітури і розсувних систем.

Як роблять фурнітуру в Німеччині (Siegenia)

Що таке Siegenia

Siegenia Aubi - це німецьке виробництво світового класу передової фурнітури для вікон і дверей, розсувних віконних і дверних систем, "гармошок" і т. Д. Першому Віконному Бюро (в особі Владислави) випала честь і можливість відвідати цей унікальний завод, пройти тренінги підвищення кваліфікації і порівняти рівень виробництва в Німеччині з Українськими аналогами. Перше Віконне Бюро плідно співпрацює з Siegenia Aubi протягом багатьох років. За весь час у нас не виникло жодної скарги або рекламації на фурнітуру Siegenia або PSK Portal. У чому ж секрет успішності німецького гіганта?

1. 100-річна історія

Компанія починає свою історію з 6 квітня 1914 року. Вільгельм Йегер заснував штампувальне виробництво з виготовлення деталей і пристосувань для машинобудування. Через деякий час компанія перекваліфікувалася під виробництво віконної фурнітури. Тобто досвід випуску надійних фурнітурних деталей налічує понад 100 років.

2. Провадження за останнім словом сучасної науки

Сучасні будівлі, інтегровані випробувальні центри, передові верстати роблять Siegenia Aubi передовим світовим виробництвом, в якому працюють більше 2800 чоловік по всьому світу. Величезні інвестиції керівництва в безперервний процес модернізації роблять компанію визнаним брендом і лідером галузі. Також, Siegenia постійно стежить за новими віяннями в галузі енергозбереження та інтелектуального будинку, випускаючи такі продукти як, наприклад, електричні замки для дверей, автоматичні керовані приводи для вікон і дверей, і звичайно ж фурнітура для металопластикових вікон і дверей - Siegenia Titan, яка об'єднує в собі багаторічний досвід німецьких інженерів і передові технології комфорту.

3. "Філософія вікон" - принципи і цінності компанії.

Основна мета компанії Siegenia Aubi - розширення меж простору для життя, комфорту і радості мільйонів людей по всьому світу. Постійна орієнтація на Клієнта, на його вимоги і завдання забезпечує постійне зростання компанії і її успіх. 10 головних принципів Siegenia:

Перше Віконне Бюро отримало безцінний досвід завдяки дводенним семінарам по знанню продуктів, вмінню вирішувати складні інженерні завдання Клієнтів, розширювати їх зону комфорту. Ми дякуємо за можливість вчитися у майстрів українське представництво компанії Siegenia.

Залишити заявку
Дата публикації: 25 грудня 2015
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}