Заощадити на вікнах - місія нездійсненна ..?

Вам пропонують дешево купити пластикові вікна? Такий варіант дуже привабливий, але обіцяє небажані наслідки, які можуть обернутися як втратою грошей, так і неякісними виробами з відверто поганим монтажем. У цій статті ми розповімо на чому економлять виробники недорогих металопластикових вікон і на що потрібно звернути увагу при виборі.

Заощадити на вікнах - місія нездійсненна ..?

Чому так дешево?

Коли у нас виникає потреба в установці пластикових вікон, завжди є ризик потрапити на недобросовісних підприємців. Вони будуть пропонувати нереально низькі ціни або необґрунтовано великі знижки, щоб переконати Вас за допомогою "гаманця", адже час зараз важкий: кусючі ціни на товари, низькі зарплати, високий курс валют і так далі. Всім хочеться заощадити, але обернутися це може дуже негативно, недарма ж кажуть: "Дешева рибка - погана юшка". Які ж характеристики віконних матеріалів і комплектуючих повинні бути згідно ДСТУ, на чому можуть заощаджувати виробники і які вікна за нашим досвідом краще встановити щоб не було "нестерпно боляче"?

Ціна вікна

У рекламних оголошеннях часто пишеться ціна чистої конструкції стандартного розміру без урахування монтажу, доставки, додаткових комплектуючих (антимоскітна сітка, підвіконня і т.п.). А після виміру виявляється, що Ваше майбутнє вікно здорожувало на 40-100%. Як же так? В оголошенні було зазначено зовсім інша цінова пропозиція. Продавець буде аргументувати, що розмір не збігається зі стандартним, курс валют постійно скаче, комплектація кардинально змінилася і маса інших доводів буде приведена.

Як уникнути: прорахуйте приблизну ціну вікон попередньо по телефону і уточніть, що саме в цю ціну входить.

Віконний профіль

У дешевих пластикових вікнах використовується, як правило, пластик, який не призначений для квартир, будинків або офісів. Він повинен використовуватися в підсобних неопалюваних приміщеннях, таких як гаражі, сараї або склади. Такий пластик має низькі показники енергозбереження та може швидко пожовтіти. У ньому, як правило, невелика кількість камер і тонкі зовнішні стіни. Варто звернути увагу і на міцність - її забезпечує як пластик, так і сталеве армування. Навіть профільна система іменитого бренду не гарантує належної жорсткості, адже армується профіль на заводі-збирача готових конструкцій.

Як уникнути: запитайте у продавця сертифікати якості на профіль (вони повинні бути не прострочені), вивчіть відгуки інших покупців на сторонніх сайтах (Google на допомогу)

Склопакети

Склопакети в ПВХ вікнах грають найважливішу роль. Вони безпосередньо впливають на теплозбереження та світлопропускну здатність. Для здешевлення вікон Вам найчастіше запропонують простий однокамерний склопакет (2 скла), але чи відповідає він Вашим вимогам? Може статися так, що вікно буде пітніти і тепло від радіатора опалення буде йти на вулицю, вносячи тим самим свій маленький внесок в глобальне потепління =)

Як уникнути: не економте на склопакетах, енергозбереження, як опція, не так дорого коштує.

Віконна фурнітура

Важливий елемент будь-якого металопластикового вікна, який безпосередньо впливає на герметичність (притиск стулок) і функціональність. Якщо комплектація фурнітури мінімальна - ціна знизиться на пару десятків гривень, але функціонал буде обмежений.

Як уникнути: треба запитати у продавця якими функціями володітиме фурнітура

Монтаж пластикових вікон

На монтажі металопластикових вікон знизити ціну можна дуже істотно. Дешева монтажна піна і витратні матеріали можуть принести чимало головного болю в Вашу повсякденність за рахунок того, що зводять на нуль всі теплозберігаючі властивості вікна. Варто відзначити, що найчастіше праця низькокваліфікованих монтажників набагато дешевша. Потрібен Вам такий монтаж вікон?

Як уникнути: контролюйте процес монтажу і якщо Вас щось бентежить - сигналізуйте продавцеві (він несе повну відповідальність за свої бригади)

Що в підсумку?

Хороші вікна ніколи не будуть коштувати занадто дешево, як і будь-який інший товар. Погодьтеся, не дуже сумісна з реальністю картина, коли курс валют виріс в два з половиною рази, а ціна пластикових вікон залишилася як в 2013 році. Відчувається явний підступ. А для того, щоб Вам не продали дешеві вікна дорого - звертайте увагу на всі перераховані вище пункти, не соромтеся задавати питання менеджерам з продажу, контролюйте процес монтажу і все у Вас буде добре.

Якщо Вам потрібні якісні металопластикові вікна, то Вам сюди. Прорахувати вікно самостійно за допомогою онлайн калькулятора можна тут.

Залишити заявку
Дата публикації: 29 грудня 2015
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}