Як купувати вікна - пам'ятка клієнту (оновлюється)

У цьому розділі ми будемо збирати корисну інформацію по темі вибору, покупки і догляду за пластиковими вікнами. Ви дізнаєтеся як вибрати металопластикові вікна виходячи з норм ДСТУ та умов об'єкта скління, у кого краще не купувати вікна, на чому економлять виробники дешевих конструкцій і багато інших цікавих фактів.

Як купувати вікна - пам'ятка клієнту (оновлюється)

Шлях вікон до замовника

Отже, мабуть почнемо з найважливішого - як виробляються пластикові вікна і двері. Тема дуже важлива, оскільки Замовники не завжди уявляють собі повну картину такого виробництва:

Як видно з інфографіки, все досить просто, але потрібна правильна взаємодія всіх ланок, починаючи від виробників профілю і закінчуючи якісною роботою монтажників. Ми виділимо головні складові, які впливають на якість Ваших нових металопластикових вікон:

1. Збірка готових пластикових вікон і дверей заводом переробником

Цей етап важливіший за всі інші, оскільки якщо неправильно зібрати готовий виріб, то в результаті Ви отримуєте холодне приміщення, яке продувається. Кожен поважаючий себе виробник постійно модернізує та автоматизує виробничі лінії. Від цього безпосередньо залежить якість, точність і швидкість виготовлення. Трапляються продавці вікон, які запропонують Вам виготовити пластикові вікна за 2 дні. Але невже у них передове виробництво? Звичайно ж ні. Такі пропозиції можуть надати так звані "гаражні" виробництва. Через нечисленний обсяг замовлень у них є можливість робити конструкції з такою швидкістю, але не варто забувати, що їх обладнання в 100% випадків застаріле і куплено вже було у використанні, тобто воно зовсім не передове. Для порівняння, великі заводи, що випускають сертефіціровану і якісну продукцію, виготовляють до 1200 вікон і дверей за добу в напівавтоматичному режимі, тоді як дрібні підприємства можуть виготовити від 10 до 100 таких конструкцій в силу великої частки ручної праці і застарілої техніки. Тому один і той же профіль, склопакет і комплектуючі різні виробники збирають по різному - хтось добре, а хтось не зовсім.

2. Монтаж металопластикових конструкцій

Другий за важливістю етап - це якісний монтаж вікон. Будь-який фахівець Вам скаже, що навіть найдорожче і тепле пластикове вікно можна зіпсувати поганим монтажем. Найкраще, що було придумано в рішенні цієї задачі - це монтаж згідно з вимогами ДСТУ із застосуванням спеціальних ізолюючих матеріалів (докладніше про такий вид монтажу читайте тут). Обмовимося відразу, що такий вид установки вікон коштує в 2-2,5 рази дорожче ніж традиційний монтаж, але його ефект поза конкуренцією. З приводу стандартної установки металопластикових конструкцій сказати нічого поганого також не можемо, головне щоб він був виконаний грамотно і згідно з будівельними стандартами.

3. Якість матеріалів і комплектуючих (профіль, скло, фурнітура і т.д.)

Матеріали і комплектуючі замикають нашу трійку. Від якості їх виробництва залежать і теплозберігаючі властивості пластикових вікон, і робота стулок, і функціональність. Звертайте увагу на ці три фактори і Ваші вікна будуть зберігати погоду в будинку не один десяток років. Чому так важливі стандарти ДСТУ?

Переваги ДСТУ вікон і їх монтажу виправдовує вкладені кошти. Тут цілком чітко працює приказка "Скупий платить двічі". Варто звернути увагу на те, що можна отримати державну компенсацію для покупки пластикових вікон ДСТУ від 30% до 70% - подробиці тут. Дешеві варіанти вікон підходять для неопалюваних приміщень, а деякі з пропозицій не підходять навіть для таких об'єктів.

Де не потрібно купувати вікна

Всі перераховані вище "точки продажів" продають відверто неякісні металопластикові вікна без гарантій і зобов'язань. І це не рахуючи того, що серед них є певний відсоток шахраїв, які прагнуть взяти з Вас передоплату і зникнути. У Запорізьких районних відділах міліції припадає пилом безліч нерозкритих справ такого роду. Будьте уважні і обережні.

На чому економлять виробники дешевих пластикових вікон

Залишити заявку
Дата публикації: 05 квітня 2016
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}