Як заощадити на покупці вікон

Як купити пластикові вікна дешевше і на чому можна економити при покупці без великих втрат теплового опору. Детальне керівництво читайте в цій статті від Першого Віконного Бюро.

Як заощадити на покупці вікон

Економна економія

У своїх статтях ми постійно намагаємося показати що різниця між вікнами ДСТУ і дешевими пластиковими вікнами не така велика щоб економити на енергоефективності, безшумності і безпеці. Але що робити якщо гаманець диктує свої правила і різниця в 200-600 гривень на стандартному вікні дійсно непідйомна? Ми підготували для Вас кілька варіантів комплектації пластикових вікон для недорогого і економного скління. Обмовимося, що такі варіанти в більшості випадків не підійдуть для великих "парусних" конструкцій, таких як, наприклад, фасадні металопластикові вікна.

1. Заощадити на віконному профілі

У теплозберігаючих властивостях готового вікна роль профілю дуже висока, але не так критична як у склопакета і правильного монтажу. Виходячи з цього можна купити вікна з 4-камерного профілю, шириною 60 мм (в крайньому випадку 3-камерного). Вікно буде не таким широким і жорстким, незначно зменшиться теплоопір. Економія від 7% до 13% вартості в порівнянні з п'ятикамерною системою з монтажною шириною 70 мм. У стандартному металлопластиковом вікні 1300 х 1400 від 150 грн до 300 грн.

2. Економія на склопакеті

Від склопакета в металопластикових вікнах сильно залежить так званий коефіцієнт теплового опору. Він безпосередньо відображає тепловтрати за допомогою віконних і дверних конструкцій. На цьому пункті ми не рекомендуємо економити, оскільки площа склопакета по відношенню до площі всього вікна часто дуже велика. Відповідно, чим більше камер в склопакеті, встановлено чи енергозберігаюче покриття, чи наповнені камери аргоном, тим тепліше ваше вікно. Якщо у Вас в квартирі опалення підтримується на комфортному рівні, тобто можливість встановити замість двокамерного склопакета енергозберігаючий однокамерний з аргоном. Тут Ви зможете заощадити близько 3-7% від вартості пластикового вікна і не втратити в теплоопорі.

3. Заощадити на фурнітурі

Фурнітура в пластикових вікнах - це перш за все якість притискання стулок і функціональність. В наші часи майже не залишилося відверто поганої фурнітури і різниця в цінах обумовлена ​​логістикою і іменитим брендом. В Україні виробляється фурнітура з воістину європейською якістю і демократичними цінами - це Axor. Різниця в ціні може скласти до 7% в порівнянні з німецькими виробниками і до 15% якщо порівнювати австрійську фурнітуру Maco.

Можна купити пластикові вікна без послуги монтажу, але тоді Ви втрачаєте гарантію виробника в більшості салонів. Цілком можливо, що будівельник "з вулиці" не дотримуватиметься техніки виконання монтажу, що загрожує негативними наслідками. Економія стосується і підвіконь, але це заслуговує окремої статті, оскільки їх асортимент і цінові пропозиції величезні в своїй кількості. Купуйте хороші вікна і намагайтеся не економити на собі і своїй оселі.

Залишити заявку
Дата публикації: 02 квітня 2016
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}