Скління альтанки розсувними пластиковими вікнами

У жовтні 2016 роки до нас прийшов Замовник, якому потрібно було склити тільки що вибудувану альтанку за допомогою розсувних вікон. Що ми запропонували і як вирішилося завдання нашого Клієнта - читайте в цій статті ...

Скління альтанки розсувними пластиковими вікнами

Розсувні вікна для альтанки в передмісті

Завдання: Скління невеликої альтанки (приблизно 15 квадратних метрів) в приватному будинку. Замовнику потрібна ергономічність, опір вітровим навантаженням і попадання в загальний дизайн екстер'єру. Опалення в приміщенні не передбачається, крім тих випадків коли розпалюється мангал. Альтанка повинна використовуватися як в теплу пору року, так і в холодну.

Рішення від Першого Віконного Бюро:

З'ясувавши на етапі консультації загальні відомості про об'єкт, був зроблений висновок - з такою невеликою площею приміщення потрібні розсувні вікна. Замовнику було запропоновано два види профілів: "холодний" алюмінієвий профіль або металопластиковий. З огляду на екстер'єр дворової території та облицювальної цегли всі зійшлися на думці що потрібен профіль коричневого кольору, тобто ламінований. Зупинилися на кольорі "золотий дуб". Після прорахунку різних розсувних профільних систем наш Замовник зупинився на металопластикових розсувних ламінованих вікнах SWS, оскільки алюміній в ламінації на порядок дорожче і профіль рами тонше. Вийшло так, що по співвідношенню "ціна-якість" пластикові розсувні вікна - одне з кращих рішень.

Виготовлення конструкцій, доставка та монтаж по термінах зайняли трохи більше місяця, але це норма, оскільки технологія виготовлення ламінованих профілів займає на порядок більше часу, ну і звичайно вплинув сезонний місяць жовтень, коли завантаження практично будь-якого віконного виробництва максимальна. В результаті очікування дало свої плоди і після установки наш Замовник отримав чудове скління своєї альтанки, де тепер будуть збиратися члени сім'ї, друзі і близькі люди. Дізнатися подробиці про розсувні металопластикові вікна від Першого Віконного Бюро можна на ЦІЙ СТОРІНЦІ.

Фото з об'єкта:

Залишити заявку
Дата публикації: 09 листопада 2016
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}