Як вибрати вхідні двері

Як вибрати вхідні двері - одне з найважливіших питань, з яким стикаються мешканці Запоріжжя проводячи ремонту себе в квартирі або в приватному будинку. У цій статті ми постараємося дати найбільш велику інформацію, яка допоможе Вам визначитися у вигляді і комплектації вхідних дверей виходячи зі своїх вимог і фінансових можливостей.

Як вибрати вхідні двері

Які металеві двері краще купити - готові або на замовлення?

Отже, підібрати металеві вхідні двері: які необхідні замки, яка специфіка конструкції вхідних дверей буде краще, яку конфігурацію фурнітури підібрати - всі ці питання, а також інші суттєві моменти ми розберемо в подробицях.

Кращі металеві двері - це безумовно замовні. Вони завжди будуть відповідати Вашим вимогам як і естетиці. Але потрібно мати на увазі, що такі вхідні двері вимагають додаткового часу на виготовлення (від 14 до 60 днів в залежності від складності конструкції і сезону), а також можуть коштувати дорожче. Якщо ж ви вирішили, що хочете свої особливі вхідні двері, то не варто економити - зробіть її ідеальною, щоб термін експлуатації міг вимірюватися в десятках років. Готові вхідні двері підійдуть найкращим чином для квартир за стандартними габаритами. Актуальність вони не втрачають також в разі стислих термінів і прийнятної вартісті. Плюсом готових вхідних дверей є також простота вибору. Ви просто вибираєте потрібну модель і в перебігу одного або двох днів вона вже встановлена ​​в отвір.

Які двері краще - українські чи імпортні?

Однозначної відповіді на це питання не існує. Можна з упевненістю стверджувати тільки одне - по співвідношенню ціни до якості і надійності вхідних дверей оптимальним рішенням будуть вітчизняні варіанти. Імпортні ж двері, що поставляються в Запоріжжі, можна розділити умовно на дві категорії: китайські двері і всі інші. Китайські вхідні двері завозяться в Україну за долари США, тому їх вартість безпосередньо прив'язана до курсу валюти. Незважаючи на це ціна китайських дверей залишається відносно низькою, але це позначається на якості виробів в негативному руслі. Напевно вже всі бачили ті чарівні відеоролики, як люди ріжуть двері з-під неба за допомогою консервного ножа. Ось одне з таких відео ...

Деякі салони продають білоруські та російські вхідні двері, які не поступаються за класом вітчизняним, але при цьому вартість завжди дорожче від 10% до 30%. Можна спробувати замовити двері з Німеччини чи Італії, але для цього потрібно мати міцні нерви і бездонний гаманець. Для більшості людей такий варіант не актуальний на сьогоднішній день (на наш превеликий жаль).

Які вхідні двері міцніші?

Конструкція вхідних дверей технологічно виконується по-різному: зварюється з профільної труби замкнутого перетину або сталевих куточків або виготовляється з гнутого профілю. На практиці вхідні двері з профільної труби показують себе краще за всіма параметрами. Їх конструкція проста і надійна, собівартість нижча ніж з гнутого профілю, а показники жорсткості дуже високі. Варто відзначити, що надійні і якісні вхідні двері з гнутого профілю в Запоріжжі дуже важко знайти оскільки для їх виготовлення потрібно дороге обладнання. Винятком є ​​китайські двері, але їх якість залишає бажати кращого.

Яка товщина металу вхідних дверей краще?

По-перше, відзначимо відразу той факт, що у випадку зі сталевими вхідними дверима не працює принцип "Чим товще метал, тим краще". Тонкий метал в двері - це однозначно погано, але двері, що витримують потенційно постріл з танка, також не несуть особливої користі, а іноді навіть шкідливі (важко відкриваються, створюють навантаження на петлі, не піддаються тюнингу і так далі). Оптимальна товщина листа вхідних дверей - від 1,5 мм до 2 мм.

Які замки надійніше?

Вхідні металеві двері комплектуються в більшості випадків двома замками. Таке застосування вже стало еталонним - один замок сувальдного типу і один замок циліндрового типу. Велику увагу потрібно приділити класу замків вхідних дверей. Надійні дверні замки комплектуються ригелями з великим діаметром, мають високі показники секретності і володіють фірмовим гарантійним терміном. Перевагою будь-яких вхідних дверей є броненакладка на циліндровому замку. Вона запобігає можливість вибити циліндр за допомогою молотка або інших підручних засобів.

Як виконана теплоізоляція у вхідних дверях?

Цей пункт має особливе значення для власників приватних будинків. Полотно вхідних дверей має бути обов'язково утеплено навіть в квартирних дверях. Лутка ж зазвичай утеплюється за бажанням самого замовника. Реалізується утеплення додаванням в конструкцію вхідних дверей мінеральної стінової вати або пінополістерола. Варто звернути увагу і на ширину дверного полотна і рами - чим вони ширші, тим краще захищають від промерзання.

Ознайомитися з цінами на якісні вхідні металеві двері (готові і на замовлення) можна ТУТ.

Залишити заявку
Дата публикації: 09 лютого 2017
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}