Огляд профілю WDS 400 - золота середина

При виборі металопластикових вікон більшість з нас орієнтується на золоту середину, щоб зберегти баланс ціни і якості. Сьогодні мова піде про профільну системі WDS 400, який є оптимальним варіантом для установки в більшість квартир Запоріжжя.

Огляд профілю WDS 400 - золота середина

Огляд системи

Профіль WDS 400 виробляється компанією "Міропласт" в Дніпропетровську і є одним з найпопулярніших у наших Замовників. Ціновий сегмент пластикових вікон WDS 400 знаходиться між найбільш економними варіантами трикамерних профілів і ДСТУ профілями з п'ятьма камерами. Причина популярності профілю WDS 400 зумовлена ​​економічною ситуацією на віконному ринку, та й звичайно ж в країні. Все таки кінцева ціна готових вікон WDS 400 ближча до бюджетної ніж до вікон WDS 500 наприклад. Профіль WDS 400 відповідає класу B з товщиною зовнішньої стінки від 2,6 мм до 2,7 мм.

Монтажна ширина - 60 мм з можливістю установки склопакета до 32 мм. Армування в профільній системі WDS 400 встановлюється таке ж, як і в більш дорогих вікнах. Це П-подібний сталевий підсилювач. Потрібно враховувати той момент, що кожен завод переробник товщину армування вибирає сам і вона може бути різною. Наприклад ми встановлюємо три типи армування для різних завдань: 1,2 мм, 1,5 мм і 2 мм для фасадного скління. Розглянемо WDS 400 більш докладно.

Теплозберігаючі властивості профілю WDS 400

Профільна система WDS 400 має в своєму арсеналі монтажну ширину в 60 мм, але при цьому на відміну від бюджетних профільних систем має більший коефіцієнт теплового опору за рахунок чотирьох камер замість трьох. Якщо порівнювати вікна з профільної системи WDS 400 зі старими дерев'яними вікнами, то отримаємо результативність в енергозбереженні, яка буде вище в більш ніж 2 рази. Природно, що потрібно врахувати величезний фактор впливу склопакета. У профілях WDS 400 є можливість встановити стандартні або енергозберігаючі склопакети шириною 6 мм (моностекло), 24 мм (однокамерний склопакет) і 32 мм (двокамерний склопакет).

Коефіцієнт опору теплопередачі WDS 400 становить 0,81 м2·К/Вт, що в сукупності з двокамерним склопакетом Glastrosch з аргоном і енергозберігаючим покриттям дає нам показник Ro рівний 0,619 (згідно з даними енергокалькулятора порталу okna.ua). Цей показник відповідає вимогам ДСТУ для Запоріжжя і Запорізької області.

Шумоізоляція профільної системи WDS 400

Незважаючи на те що цей показник здебільшого збільшується за рахунок склопакета, профіль також має вплив. За рахунок чотирьох камер показники шумоізоляції вище ніж в економних пластикових профілях, але поступаються більш широким і дорогим профільним системам. У WDS 400 використовується двоконтурний ущільнювач TPV (як і у всіх лінійках WDS), який відмінно себе проявляє в питаннях звукоізоляції. У будь-якому випадку, якщо об'єкт знаходиться в шумному місці, кращим варіантом буде більш широкий профіль з можливістю встановити склопакет від 40 мм і вище, наприклад WDS 7 Series або WDS 8 Series.

Зовнішній вигляд WDS 400

Лінії і форми пластикових вікон WDS 400 витримані в дусі всієї лінійки профільних систем від Міропласт. За рахунок якісного складу пластика, використовуваного в профілях WDS 400, ваші вікна будуть зберігати свій зовнішній вигляд довгі роки, що підтверджує гарантія виробника в 5 років. Відносно можливості виготовлення ламінованих вікон, можна відзначити що WDS 400 має в своєму арсеналі 4 стандартних кольори: золотий дуб, горіх, темна вишня і дуб монтана.

Ціна пластикових вікон WDS 400

Вартість готових металопластикових вікон WDS 400 відрізняється від бюджетних на 3% -5% в залежності від виробника конструкцій. У своєму сегменті віконного ринку WDS 400 є оптимальним варіантом ціни, теплозберігаючих властивостей і жорсткості (стійкості). Ціни готових вікон з профільної системи WDS 400 в Запоріжжі можна дізнатися на цій сторінці. Порівняльну характеристику за аналогічними профільними системами в цій статті ми надати не зможемо, оскільки аналогів профілю WDS 400 поки що немає на ринку або вони мало представлені. Відповідно WDS 400 є унікальним у своєму роді як за властивостями і характеристиками, так і в низькій вартості. Якщо Ви віддаєте перевагу оптимальністі в усьому, то профіль WDS 400 - відмінний вибір.

Перейти до розділу "Пластикові вікна"

Залишити заявку
Дата публикації: 11 січня 2016
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}