Вікна WDS тепер на Бабурці - офіційно

Купити металопластикові вікна WDS від авторизованого партнера, компанії Перше Віконне Бюро, тепер стало можливо і в Хортицькому районі (Бабурка) Запоріжжя. Офіс знаходиться в районі Ювілейного ринку біля Парку Поколінь по вулиці Світлій.

Вікна WDS тепер на Бабурці - офіційно

Робота офісу

Новий офіс Першого Віконного Бюро вже відкритий і повністю функціонує по вулиці Світлій 20В на Ювілейному ринку. З початку червня 2017 року жителі Бабурки зможуть, не виїжджаючи в центр міста, оцінити переваги металопластикових вікон WDS і замовити їх у офіційного партнера компанії Міропласт (виробник віконних і дверних систем WDS). Графік роботи нового віконного салону буде зручний для зайнятих людей, у яких немає часу на вирішення питань скління в будні дні:

Вівторок - Субота з 9:00 до 15:00, Неділя з 9:00 до 14:00, понеділок - вихідний.

Пластикові вікна - далеко не єдине що ми можемо запропонувати своїм Замовникам. Перше Віконне Бюро, крім вікон, має в своєму асортименті вхідні та міжкімнатні двері (в тому числі і розсувні), рулонні штори, жалюзі, ролети для вікон і дверей, різного роду комплектуючі. Також ми надаємо послуги обробки балконів "під ключ", обробки утеплених укосів, ДСТУ монтажу вікон і дверей і суміжні роботи.

Для вигідного придбання пластикових вікон працює Державна програма відшкодування 35% - всі подробиці про отримання такої компенсації ТУТ. Також є можливість оформити безвідсоткову розстрочку на покупку металопластикових вікон, балконів та дверей на термін від 3 до 6 місяців від ПриватБанку або УкрСиббанку.

Також, ніхто не відміняв онлайн замовлення безкоштовного заміру вікон, дверей і балконів з будь-якого місця на сайті. Для цього достатньо натиснути на іконку телефонної трубки в правому нижньому кутку сторінки і вказати свій номер телефону. Наші менеджери зв'яжуться з Вами для уточнення замовлення, оформлення виміру і договору прямо на місці.

Щоб переглянути карту розташування, фото салону і прокласти маршрут - перейдіть в розділ "Контакти", де зібрана вся детальна інформація.

Залишити заявку
Дата публикації: 08 червня 2017
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}