Як отримати компенсацію 35% за програмою IQ Energy в Запоріжжі

Звертаємо Вашу увагу! Програма компенсації на металопластикові вікна припинена.

Чтобы купить металлопластиковые окна с компенсацией до 35%, большинство обращается в любой государственный банк для участия в программе "Теплый дом". Но мало кто знает, что есть более выгодная альтернатива этой программе, которая имеет свой ряд преимуществ - это IQ Energy. Мы в Первом Оконном Бюро после нескольких лет работы с IQ Energy решили описать для Вас все преимущества и недостатки данной программы компенсации и по пунктам расписать инструкцию как правильно всё оформить.

Щоб купити металопластикові вікна з компенсацією до 35%, більшість звертається в будь-який державний банк для участі в програмі "Теплий дім". Але мало хто знає, що є більш вигідна альтернатива цій програмі, яка має свій ряд переваг - це IQ Energy. Ми в Першому Віконному Бюро після декількох років роботи з IQ Energy вирішили описати для Вас всі переваги і недоліки даної програми компенсації і по пунктах розписати інструкцію як правильно все оформити.

Як отримати компенсацію 35% за програмою IQ Energy в Запоріжжі

Компенсація IQ Energy при замовленні пластикових вікон

Якщо Ви хочете придбати металопластикові вікна чи двері з компенсацією до 35%, то програма компенсації IQ Energy є одним з кращих варіантом для вирішення такого роду питань. Всього в Запоріжжі працює дві програми компенсації такого роду: "Теплий дім" (компенсація від держави, не працює з приватними особами) і "IQ Energy" (компенсація від Європейського Банку Реконструкції та Розвитку).

Отже, Ви вирішили встановити енергоефективні металопластикові вікна і отримати за це компенсацію. Програма IQ Energy представляє Вам можливість отримати її в розмірі 35% від суми договору. Фактично, це розстрочка від 6 місяців, в якій передбачено відшкодування Вашої покупки вікон. Це відшкодування перекладається на Ваш особовий рахунок в євро валюті (тобто якщо сума договору 10 000 грн, то компенсація складе 3 500 грн, переведених в євро). У Запоріжжі програму реалізовує і проводить УкрСибБанк.

Перше Віконне Бюро є акредитованим партнером програми IQ Energy в Запоріжжі

Вимоги для участі в програмі IQ Energy (оновлення від 23.01.2018)

- Вам повинно бути від 18 до 65 років - Сума кредиту не перевищує 5 тис. грн. для Укрсиббанку і до 300 тис. грн. для Райффайзен.
- Потрібно мати паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.
- Довідка про доходи НЕ потрібна. Замість цього документа досить надати достовірний номер стаціонарного телефону з місця роботи (умова не стосується пенсіонерів).
- Віконний профіль відповідно до умов програми може складатися з 5 камер і більше, глибиною 70 мм. Склопакет - двокамерний з енергозбереженням і аргоном. Коефіцієнт теплового має дорівнювати 0,75 м2·К/Вт і більше.

Як правильно оформити компенсацію IQ Energy на покупку пластикових вікон (покрокове керівництво)

  • Ви викликаєте замірника Першого Віконного Бюро (це можна зробити натиснувши на іконку телефонної трубки або в онлайн підтримці в нижньому лівому кутку). У зверненні можна вказати що Ви хочете отримати компенсацію на свої нові пластикові вікна.
  • У зручний для Вас час приїжджає наш технолог і знімає точні розміри віконних прорізів. Робить фото старих вікон (це потрібно для звітності програми IQ Energy). Після цього оголошує Вам вартість віконних конструкцій.
  • Якщо Вас влаштувала вартість і конфігурація, переходимо до наступного кроку - відвідування нашого офісу. Менеджери підготують для Вас необхідний пакет документів для подальшої роботи з програмою компенсації IQ Energy.
  • Озброївшись паспортом, ідентифікаційним кодом і нашим пакетом документів, Ви вирушаєте в відділення УкрСиббанку, де менеджери оформлюють завершальний етап операції.
  • Залишилася справа за малим - відвідування офісу Першого Віконного Бюро для укладення договору і онлайн реєстрації для отримання компенсації, яка прийде на Ваш рахунок через 2-3 місяці. На цьому етапі компенсація вважається оформлення.
  • В обумовлені терміни, Ваші нові пластикові вікна доставляють на наш склад. Менеджери уточнюють у Вас зручний час для доставки і установки конструкцій.
  • Після установки металопластикових вікон Ви підписуєте акт виконаних робіт. На цьому етапі технолог робить фотографії готових виробів в прорізах (також для звітності програми IQ Energy.
  • На другий-третій місяць Ви отримуєте на свій рахунок компенсацію в розмірі 35% від суми договору. Залишилося погасити розстрочку в повному обсязі і насолоджуватися теплом і затишком у Вашому домі.

Програма компенсації на покупку пластикових вікон і дверей IQ Energy не представляє ніяких складнощів для Замовника, оскільки більшість дій виконують менеджери Першого Віконного Бюро і УкрСиббанку. Якщо Ви бажаєте встановити в своє житло дійсно теплі, якісні енергозберігаючі вікна - залишайте заявку на попередній прорахунок і консультацію прямо з цієї сторінки. З цінами на стандартні пластикові вікна в Запоріжжі можна ознайомитися на цій сторінці.

Програма компенсації IQ Energy передбачає повну прозорість і відкритість. Представники Банку Реконструкції та Розвитку систематично перевіряють конструкції, які Вам встановлюють. Ви захищені від підміни і шахрайства на 100%.

Перейти на сторінку цін

Залишити заявку
Рейтинг 5.00 (Проголосувало: 8)
Дата публикації: 24 липня 2017
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}