Купити пластикові вікна "під ключ" - в чому вигода?

У цьому матеріалі ми розповімо що таке вікна "під ключ", чому вигідно зробити пластикове вікно в такому виконанні і скільки грошей можна заощадити при замовленні металопластикових конструкцій в Першому Віконному Бюро.

Купити пластикові вікна

Заміна вікон

Коли ми стикаємося із завданням по заміні пластикових вікон, з'являється безліч проблем з підбору виробника, комплектації, монтажної бригади і маси інших речей. Це не дивно, оскільки оновлення вікон - це не щомісячне завдання і рядовий замовник найчастіше володіє мінімальною кількістю інформації про це. Якраз для тих людей, хто не має достатньої кількості часу на вивчення всіх технічних тонкощів віконної індустрії, наша команда розробила спеціальну пропозицію - вікна "під ключ".

Купити вікна "під ключ" - це пропозиція для клієнтів, яке включає в себе повний спектр послуг в склінні віконного отвору. За подібним принципом працює послуга All Inclusive на деяких курортах Туреччини, Єгипту та інших країн. Тобто, Ви як замовник, здаєте об'єкт нашим фахівцям і в кінці проведених робіт отримуєте готове вікно з утепленими укосами, повним набором комплектуючих і рулонними шторами (жалюзі). На кожне таке пластикове вікно ми надамо дуже вигідні знижки (з подробицями можна ознайомитися на цій сторінці).

Чому замовляти пластикові вікна "під ключ" вигідніше?

Економія коштів. За рахунок спеціально розробленої системи знижок на металопластикові вікна ми надамо найвигідніші пропозиції для Вас. Ми не пропонуємо відверто дешеві м/п вироби, призначені для приміщень без опалення, але підберемо саме ту комплектацію пластикового вікна, яка буде вирішувати Ваші завдання і відповідати Вашим вимогам. Вікна "під ключ" завжди на порядок дешевше замовити, ніж платити окремо за окремі послуги.

Економія часу. Щоб замовити пластикові вікна "під ключ", Вам не буде потрібно навіть приїжджати в офіс. Наш технолог приїде в зручний для Вас час і дату щоб зробити вимір і розрахунок виробів, промовивши всі деталі замовлення. Після завершення монтажних робіт Вам потрібно буде тільки прийняти готовий до роботи виріб з усіма комплектуючими.

Гарантії. Оскільки послуга включає в себе весь спектр робіт і комплектуючих, Ви отримуєте розширену гарантію від 5 до 15 років (в залежності від профільної системи). Ми несемо повну відповідальність за виконані роботи і якість застосовуваних матеріалів.

Готове рішення. Замовляючи послугу "під ключ", Ви отримуєте готове рішення для скління віконних прорізів, утеплення укосів і захисту від небажаного сонячного світла в літній період. При цьому знижки діють на необмежену кількість пластикових вікон.

Замовте пластикові вікна "під ключ" в офісах Першого Віконного Бюро або онлайн, натиснувши на кнопку дзвінка в нижньому кутку сторінки. Економте свої гроші і час.

Актуальні ціни на пластикові вікна в Запоріжжі

Залишити заявку
Дата публикації: 12 жовтня 2017
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}