Зимова подорож в 2018 році від Першого Віконного Бюро

Напередодні Нового Року 2017-2018 наша команда не може залишити наших улюблених Замовників без подарунків. Протягом усього грудня року, що минає 2017 року кожному Клієнту ми подаруємо по пляшці шампанського і розіграємо супер приз - поїздку на двох до Львова, місто зимової казки, найдавнішої історії і дуже привітних людей. Прочитайте докладні умови акції...

Зимова подорож в 2018 році від Першого Віконного Бюро

Без подарунка не залишиться ніхто

Друзі! У грудні 2017 роки ніхто з наших Замовників не залишиться без подарунка, а найбільший щасливчик відправиться в подорож на двох в казкове місто Львів. Для участі достатньо замовити в одному з наших салонів будь-які металопластикові вікна, обробку балкона, рулонні штори, вхідні або міжкімнатні двері і Ви гарантовано отримаєте пляшку хорошого шампанського. Серед всіх "грудневих" покупців ми виберемо одного щасливчика за допомогою сервісу Random.org, якому і дістанеться подорож. Також весь місяць діють спеціальні знижки від 3% до 5% на будь-яку нашу продукцію.

Умови акції:

① Необхідно замовити будь-який вид продукції від Першого Віконного Бюро загальною вартістю від 1000 грн. Це можуть бути вікна, балкони, рулонні штори, двері, підвіконня, ролети і т.д.

② Період дії акції: з 1 грудня 2017 року по 28 грудня 2017 року.

③ Кожен Замовник (який виконав пункт 1) гарантовано отримує пляшку шампанського протягом грудня 2017 року.

④ Розіграш путівки до Львова відбудеться в прямому ефірі 8 січня 2018 року на нашому YouTube каналі - Перше Віконне Бюро

⑤ Переможець буде визначений випадковим чином серед усіх Замовників, які звернулися до нас в зазначену дату (пункт 2) за допомогою сервісу Random.org.

⑥ Кількість оформлених у грудні 2017 договорів від одного Клієнта - не обмежена.

⑦ З переможцем акції ми зв'яжемося протягом 7 календарних днів за допомогою телефонного дзвінка.

⑧ У разі якщо переможець акції з яких-небудь причин відмовляється від призу або не виходить на зв'язок протягом 7 календарних днів - приз переходить Замовнику №2 з отриманого списку сервісу Random.org (і так далі за списком).

⑨ Головний приз - поїздка до Львова на 5 днів. Проживання в готелі зі сніданком - включені. Переїзди між екскурсійними населеними пунктами - включені. Трансфер із Запоріжжя до Львова - не включений. Приз не видається в грошовому еквіваленті.

⑩ Адміністрація Першого Віконного Бюро залишає за собою право перенести дату розіграшу головного призу, але не пізніше ніж на 14 робочих днів.

⑪ Орієнтовна дата подорожі - кінець січня 2018 (точну дату вибере переможець з декількох запропонованих). Всі цікавлячі додаткові питання можна задати за нашими номерами телефонів або замовити дзвінок прямо з сайту.

Вся наша команда щиро бажає Вам удачі, здоров'я, процвітання і домашнього тепла в Новому 2018 році!

Залишити заявку
Дата публикації: 29 листопада 2017
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}