Балконна рама і її види

Балконна рама стала обов'язковим доповненням будь-якого сучасного балкона. На ній лежать дуже важливі обов'язки, такі як збереження тепла всередині балкона, забезпечення захисту речей, що знаходяться на балконі, перетворення технічного приміщення в повноцінну затишну кімнату. Однак, щоб рама виконувала всі ці функції, слід ретельно підбирати її вид до початку робіт. Саме тому - вибираємо балконну раму разом з нами!

Балконна рама і її види

Типи балконних рам і класифікація за іншими критеріями

У світі будівництва прийнято розрізняти чотири основні типи рам для балконів:

  • Холодне скління. Організовується за допомогою однокамерних склопакетів без будь-яких додаткових теплоізоляційних матеріалів. Можливості холодних балконних рам закінчуються на захист від вітру і опадів, однак про збереження комфортної температури не йдеться. Зате це найбільш бюджетне рішення.
  • Базове скління. Задіюються склопакети або дерев'яні рами. Можливості стабілізації температур у таких балконних рам дещо краще, проте для затишної обстановки їх все ж таки не достатньо.
  • Повне скління без утеплення. Температура балкона з даним видом рами на 3-8 градусів нижче, ніж в приміщенні, що вже варте уваги. Повісити одяг або покурити на балконі можна буде, не одягаючись в теплий одяг. Стики балконного блоку обробляються монтажною піною, щоб уникнути протягів, проте утеплення не виконується.
  • Повне скління + утеплення. По закінченню робіт замовник отримує комфортну додаткову кімнату, практично не відрізняється за мікрокліматом з внутрішнім приміщенням. Облаштування такої рами вимагає значних витрат на утеплення та інші додаткові роботи.

Залежно від матеріалу основи, балконні рами бувають пластиковими, металевими (алюмінієвими), дерев'яними. За можливостями скління виділяють такі варіанти:

  • Відкривні (віконні стулки відкриваються всередину або назовні);
  • Розсувні (стулки рухаються паралельно рамі в сторони або вгору-вниз);
  • Безрамні зсувні (складна у виконанні, але надзвичайно зручна конструкція з можливістю відкриття всієї рами в одну сторону).

Перш ніж вибрати конкретний тип і планувати етапи установки балконних рам, рекомендуємо визначитися зі своїми основними завданнями в склінні.

Залишити заявку
Дата публикації: 18 січня 2018
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}