Як розвивається віконне виробництво сьогодні?

Світ вікон не стоїть на місці, а розвивається, вдосконалюється великими кроками. Кожен день відбуваються нові відкриття і досягнення, над ними проводяться експерименти. І ось, через кілька місяців новинка потрапляє в руки перших користувачів.

Які останні тенденції у виробництві вікон скоро вийдуть на ринок або вже використовуються деякими країнами? Дізнаєтеся просто зараз!

Як розвивається віконне виробництво сьогодні?

Особливості вдосконалення віконної продукції

Робота в цій галузі переважно ведеться над властивостями самого скла і світлопрозорих систем. А ось типологія профілів, що використовуються в віконній справі, практично залишається на місці, адже експерименти з клейовими складами і якісні зміни технологічних ліній особливим проривом не назвеш.

Серед дрібних змін у виготовленні віконного профілю слід виділити такі:

  • Використання більш міцних кріпильних деталей, пластин;
  • Розробка довговічних клеїв;
  • Заміна свинцевого стабілізатора на цинково-кальцієвий (маркетинговий хід, який формує думку про зниження шкідливості складу профілю).

Більше помітний прогрес по відношенню до склопакетів. Вже скоро сам термін може потерпіти зміни в частині «скло», адже цей природний матеріал може замінитися полімером. Останній обіцяє більшу світлопроникність, міцність. Лише за твердістю трохи відстає. Що насправді викликає захоплення, коли мова йде про розвиток віконного скління?

  • Електрохромне скло. Дороге, але таке привабливе відкриття. За допомогою подаваємої на скло електричної напруги прозорість і деякі інші властивості виробу будуть змінюватися. У світлий час дня скло самостійно збирає енергію. Недолік один - вартість. Зараз вона становить мінімум 300 євро за квадратний метр .;
  • Скло, що змінює власну прозорість від механічної напруги. Винахід створено з двох аркушів тонкого скляного матеріалу, між якими прокладені дрібні кульки з силікону. При розтягуванні силіконова маса перестає бути прозорою і стає матовою - скло «мутніє».
  • Скло, що виробляє електрику. Зовнішній вигляд скління нічим не відрізняється від стандартного, проте складний механізм в основі таких вікон переробляє енергію вітру і статичну електрику дощу, трансформуючи їх в електрику.

Погодьтеся, сучасні технології виробництва вікон дійсно дивують. Ми й самі не дочекаємося, коли зможемо порадувати покупців в Запоріжжі інноваційними пропозиціями в склінні.

Залишити заявку
Дата публикації: 23 січня 2018
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}