Акція при замовленні балкона! До кінця весни.

Цієї весни ми вирішили зробити вкрай приємний подарунок для наших потенційних замовників балконів і лоджій - знижку на рулонні штори на балкон 50%. Всі умови і подробиці акції читайте нижче.

Акція при замовленні балкона! До кінця весни.

Готуємо балкон до літа

Весна вже повністю вступила в свої права і ми з командою вирішили провести акцію для всіх замовників балконів і лоджій, щоб підготуватися до літа з максимальною вигодою. Кожен, хто замовить балкон під ключ або скління балкона, гарантовано отримує 50% знижку на будь-які рулонні штори з нашого каталогу.

  • Період проведення акції: з 15 березня 2021 по 31 травня 2021 року;
  • Що потрібно зробити? Замовити скління балкона або балкон "під ключ";
  • Що ви отримуєте? Знижку на будь-які рулонні штори 50%;
  • Де "підводні камені"? За спеціальною ціною зі знижкою 50% можна придбати рулонні штори тільки для замовленого балкона, кількістю не більше 10 штор;

Дозвольте собі рулонні штори на балкон або лоджію в практично будь-якому бюджеті зі знижками від Бюро. Щоб ознайомитися з орієнтовними цінами на балкони перейдіть на цю сторінку.

Підібрати свої майбутні рулонні штори можна в нашому онлайн каталозі.

Залишилися питання? Задайте їх через форму зворотного зв'язку і ми негайно на них відповімо!

Залишити заявку
Дата публикації: 15 березня 2021
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}