Акцію продовжено! Від 30 до 50% знижки на рулонні штори

Весь листопал 2021 на вас чекають страшні і жахливі знижки на рулонні штори. Тільки подивіться що ми для вас приготували!

Акцію продовжено! Від 30 до 50% знижки на рулонні штори

Продовжено до кінця листопада!

Хелоуінська акція настільки сподобалась клієнтам Бюро, що ми вирішили її продовжити до кінця листопада 2021. Команда Першого Віконного Бюро знову "варганить" для вас запаморочливі знижки на рулонні штори - від 30 до 50% при купівлі від 3 штор. Пропозиція діє до кінця листопада, тому поспішіть нею скористатися щоб отримати рулонні штори в 2 рази дешевше.

В акції беруть участь колекції, які здатні природно вписатися в будь-який сучасний інтер'єр: Alfa, Akant, Deli, Topaz, Berlin, A, Ankara, Ikea, Voda, Lazur, Meander та багато інших. Якщо записатися на вимір, повний каталог привезе з собою майстер та допоможе підібрати відповідну тканину.

Рулонные шторы акция

Умови акції дуже прості: купуєте від 3-х рулонних штор - отримуєте 30% знижки, купуєте 6 і більше виробів - отримуєте 50% знижки. Також у нас є відмінна пропозиція для замовників металопластикових вікон - до кожного придбаного вікна знижка на рулонні штори також складе 50%.

Якщо ви чекали слушної нагоди - то це якраз вона! Залишайте заявку на замір та отримуйте кращі знижки в місті!

Перейти до каталогу роллштор

Залишити заявку
Рейтинг 5.00 (Проголосувало: 19)
Дата публикації: 25 жовтня 2021
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}