Як обрати вікна в дитячу?

Уявіть собі ситуацію: ви переїхали в нову квартиру, а вікна від забудовника виявилися низької якості. Крім того, у вас є діти, і вікна в дитячу повинні підбиратися з особливою ретельністю, чого забудовники часто не передбачають. Як підібрати вікно для дитячої, щоб з нього не дуло і воно служило довго? Де купити якісні вікна в Запоріжжі? Про всі тонкощі і нюанси сьогодні і піде мова.

Як обрати вікна в дитячу?

Характеристики вікон в дитячу

Основний критерій при виборі вікна для дитячої кімнати - щоб вони були максимально теплі. Діти дуже сприйнятливі до протягів і низьких температур, тому обирайте сучасні металопластикові вікна з енергозбереженням. Такі профілі є у німецької компанії Rehau, лінійка Euro 70. Якщо ж бюджет обмежений - можна розглядати українські системи WDS 6S, 7S.

Дані вікна не тільки допоможуть запобігти протяги, а й збережуть тепло в квартирі, де зазвичай опалюється не найкращим чином. Чи не можемо сказати, що це вікна бюджетного типу. Однак, давайте згадаємо, скільки сьогодні коштує відвідати аптеку і вилікувати звичайну застуду дитини? Якщо здоров'я наших дітей можна зберегти лише за допомогою установки якісного вікна, то чому б не скористатися цим і виключити продування в дитячій кімнаті?

Вибираючи пластикові вікна, ви повинні розуміти, що мінімальні умови для теплого вікна в дитячу - це:

  • 5-камерні профільні системи, шириною 70 мм;
  • 2-камерні енергоефективні склопакети з енергозберігаючим напиленням і аргоном;

Зв'яжіться з нашими менеджерами, і вони підберуть якісні вікна Rehau, WDS або Veka виходячи з вашого бюджету і побажань. Звертаємо вашу увагу на те що ми не запропонуємо і не встановимо невідповідні ДСТУ вікна для кімнати, в якій грають і сплять діти. Перше Віконне Бюро завжди піклується про здоров'я майбутнього покоління.

Подбайте про віконну безпеку

Якщо у вас є маленькі діти, то важливо забезпечити не тільки комфорт та здоровий мікроклімат в приміщенні, але і убезпечити дитину від можливих неприємностей. Обов'язково подбайте про те, щоб дитина не могла самостійно відкрити стулку вікна. Для цього підійде спеціальна ручка з замком, ключ від якого знаходиться у батьків. До речі, такою ручкою можна дооснастити будь-яке сучасне вікно. Якщо ж вікно виходить на вулицю з інтенсивним рухом, задумайтеся про придбання вікна з прихованою фурнітурою. Таке вікно не тільки набагато герметичніше, але й має добру звукоізоляцією.

Дуже важливо, щоб у дитини в кімнаті завжди було свіже повітря. Регулярне провітрювання дитячої дає можливість провести профілактику ГРВІ і робить повітря більш зволоженим. Так, слизова вашого малюка не пересихає, йому легше дихати, і якість його сну і самопочуття в цілому стає краще.

Як обрати вікна в дитячу

Сучасні вікна дозволяють провітрювати приміщення за рахунок можливостей фурнітури. Якщо ви не настільки дисципліновані, то вікно можна оснастити спеціальним припливним клапаном, який постійно буде здійснювати повітрообмін в приміщенні. Також важливо оснастити вікно москітною сіткою. Комарі, мухи та інші комахи не будуть заважати вашому чаду спати, а на ранок йому легше буде вставати в садок або школу.

Слідкуйте за тим, щоб вікно з москітною сіткою ніколи не залишалося без нагляду. Маленькі діти не в змозі оцінити, відкрито вікно чи ні, і можуть випасти разом з сіткою. Пам'ятайте, москітна сітка не зможе захистити дитину від випадання з вікна, якщо він раптом вирішить залізти на підвіконня і спертися на сітку! Тому, тримайте ключ від замка в місці, куди не доберуться діти і не залишайте вікно відкритим.

Залишити заявку
Рейтинг 4.94 (Проголосувало: 18)
Дата публикації: 16 серпня 2021
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}