Новорічна акція 2021-2022

Напередодні новорічних свят, продовжуючи свої традиції, Перше Віконне Бюро дарує подарунки та знижки весь грудень до Нового Року.

Новорічна акція 2021-2022

За старою доброю традицією, Перше Віконне Бюро весь грудень дарує своїм клієнтам подарунки. Новорічні свята 2021-2022 не стануть винятком, навіть попри карантинні обмеження. Дивіться, що ми приготували для вас у грудні:

  • Подарунки під ялинку. Кожен, хто замовить у Бюро вікна або двері на суму від 5000 грн або рулонні штори від 2500 грн - гарантовано отримає ексклюзивний новорічний подарунковий набір, зібраний нашою командою.
  • Безкоштовні ролштори. Замовляйте стильні рулонні штори з каталогу Albedo Design та отримайте кожну третю штору БЕЗКОШТОВНО. Для замовлення доступні однотонні рулонні штори, текстуровані, ролети “День-Ніч”, Black-Out та інші. Обмежень на замовлення немає.
  • Супер ціни на Rehau. Весь грудень встановлено стару ціну на металопластикові вікна Rehau, щоб кожен напередодні Нового Року міг дозволити собі найвищу німецьку якість скління з професійним монтажем від Бюро.

Встигніть скористатися пропозицією, адже вона діє з 1 до 30 грудня 2021 року. Залишайте заявку прямо з цієї сторінки, ми відповімо на всі питання. Менеджери негайно зв'яжуться з вами будь-яким зручним способом.

Залишити заявку
Рейтинг 4.68 (Проголосувало: 266)
Дата публикації: 30 листопада 2021
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}