Яке скління можна замовити на балкон в 2023 році

Балкон є чудовим місцем для відпочинку та просто насолоди свіжим повітрям. Однак, щоб використовувати балкон весь рік, необхідно його правильно склити. У матеріалі розглянемо різні види скління на балконах і порівняємо їх переваги та недоліки.

Яке скління можна замовити на балкон в 2023 році

Розсувне скління

Розсувне скління балкону

Розсувне скління дозволяє легко та швидко перетворити відкритий балкон в закрите приміщення. Воно складається з рами, на якій закріплені склопакети (або моноскло), які можна легко відкривати та закривати. Розсувне скління зручне в використанні, але має кілька недоліків. Воно не так надійне, як інші види скління, і може пропускати холодний повітря. Крім того, вартість таких систем дорожча за стандартні приблизно на 20-70%.

Панорамне скління

Панорамне скління балкону

Панорамне скління - це стильне та сучасне рішення для скління балкона. Воно складається з великого скляного вікна, яке охоплює всю довжину балкона. Панорамне скління створює відчуття відкритого простору та дозволяє насолоджуватися панорамним видом. Недоліків в даних системах мало, єдине що можна зазначити - потребує професійного виміру та монтажу. Рекомендуємо замовляти послугу "Балкон під ключ", щоб зробити все в комплексі без зайвого головного болю.

Розсувні скляні безрамні системи

Безрамне скління балкона

Розсувні скляні системи дозволяють створити великий простір на балконі та легко закрити його в разі поганих погодних умов. Вони складаються з кількох скляних панелей, які легко складаються та приховуються в закпитому куті балкону. Розсувні скляні системи не забезпечують високий захист від холоду, але вберігають від вітру та дощу, а також є надійними та довговічними. Однак, вони можуть бути досить дорогими та потребують кваліфікованої монтажної бригади з досвідом роботи з даними системами. Вартість безрамної системи в порівнянні зі стандартною вища на 100-200% і на це треба зважати.

Фіксоване стандартне скління

Скління балкону Запоріжжя

Фіксоване стандартне скління - це найбільш економічне та просте рішення для скління балкона. Воно складається з фіксованих склопакетів, що монтуються у вибраний вами ПВХ профіль. Можна зробити за бажанням стулки, які можуть відкриватися. Фіксоване скління дозволяє захистити балкон від пилу та опадів, але за рахунок відкривних стулок крадуть простір на балконі. Крім того, стандартне скління балкону коштує набагато дешевше описаних попередньо систем.

Залишити заявку
Рейтинг 5.00 (Проголосувало: 2)
Дата публикації: 18 квітня 2023
Категорія: Новини
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}