Loading...

Вікна для кафе, офісів та магазинів

Скління бізнесу

Що ми пропонуємо

Пластикові та алюмінієві вікна

Пластикові та алюмінієві вікна

Для скління офісів, магазинів і кафе ми пропонуємо скління за допомогою різних металопластикових та алюмінієвих систем як українського виробництва, так і виробництва європейських країн. Гарантуємо оптову конкурентну ціну і якісний монтаж "під ключ" для бізнес-скління у Запоріжжі.

Отримати розрахунок
Офісні перегородки

Офісні перегородки

Якщо ви плануєте побудувати сучасне офісне приміщення, то буде важко обійтися без якісних офісних перегородок. Ми виготовляємо і монтуємо кілька видів даних виробів: металопластикові перегородки, алюмінієві перегородки та безрамні перегородки. Практикуємо нанесення брендованого малюнка або логотипу на скло.

Отримати розрахунок
Вхідні двері

Вхідні двері

У Першому вікон Бюро у вас є можливість замовити вхідні двері для свого бізнесу за конкурентною ціною. Ми пропонуємо металопластикові вхідні двері, алюмінієві двері, розсувні і безрамні "холодні" двері. Зверніться до нашого відділу по роботі з оптом і замовте швидкий розрахунок виробів.

Отримати розрахунок
Розсувні і безрамні системи

Розсувні і безрамні системи

Для ресторанів, барів і кафе ми пропонуємо сучасні системи безрамного скління на ручному або автоматичному управлінні. Застосовуємо надійне гартоване скло, яке можливо стилізувати під ваш бізнес за допомогою пескоструя або обклеювання плівкою. Скління проводимо "під ключ" з оформленням всієї необхідної документації.

Отримати розрахунок
.post_image_wrap { display: flex; width: 100%; align-items: stretch; height: 320px; }.lazy-image__picture { display: flex; width: 100%; height: 100%; } .lazy-image__picture img { height: auto; width: 100%; object-fit: cover; font-family: "object-fit: cover;object-position: center;"; object-position: center; }