Loading...
Скління від Бюро

Вікна для офісів

Скління офісу

При склінні офісу, варіанти конструкцій можуть бути дуже різними. Тому на цій сторінці ви не знайдете цін на готові металлопластикові вікна, а тільки на ті види скління, які ми виробляємо для різних офісних приміщень.

Щоб приблизно прорахувати металопластикові вікна для офісу різного формату, скористайтеся нашим калькулятором вікон. Для отримання точного прорахунку залиште заявку для наших менеджерів.

Металопластикові системи
Склимо фасади за допомогою передових ПВХ систем Veka, WDS, Rehau з високими характеристиками енергоефективності. Також виготовляємо із пластикових профілів офісні роздільники для кабінетів і робочих місць співробітників.
Алюмінієві системи
Для правильного фасадного скління ми проектуємо і реалізуємо різні алюмінієві системи: теплі і холодні. З алюмінієвого профілю також без проблем виготовимо і офісні перегородки.
Офісні перегородки
Зонуємо ваш офіс відповідно до ваших вимог і площі об'єкту за допомогою широкого вибору систем. В роботі застосовуємо різні види скла: загартоване, дизайнерське або вітражне.
Розсувні системи
Проектуємо розсувні системи різних видів, починаючи з простих ручних розсувних дверей і закінчуючи складною автоматикою з безрамним склінням.
.post_image_wrap { display: flex; width: 100%; align-items: stretch; height: 320px; }.lazy-image__picture { display: flex; width: 100%; height: 100%; } .lazy-image__picture img { height: auto; width: 100%; object-fit: cover; font-family: "object-fit: cover;object-position: center;"; object-position: center; }