Loading...

Сонцезахисні склопакети у Запоріжжі

Сонце не заважає

Склопакет із захистом від сонця

Сонцезахисний склопакет обмежує потрапляння сонячних променів в приміщення, перешкоджає підвищенню температури в кімнаті. Ефективність досягається різними технологіями виробництва скла: покриття захисною плівкою, напилення спеціального шару або фарбування скла в масі.

Сонцезахисні склопакети можуть бути як прозорими з легким дзеркальним ефектом, так і кольоровими, що відкриває широкі можливості в екстер'єрному дизайні. Базові варіанти сонцезахисних склопакетів ми представили на цій сторінці нижче, але підібрати правильно в індивідуальному порядку Вам допоможуть наші менеджери. Щоб вибрати один з десятків варіантів склопакетів із захистом від сонця найбільш ефективно, відвідайте один з наших офісів.

Комфортна температура влітку
Сонцезахисний склопакет оснащений покриттям, яке відбиває більшу частину сонячних променів. Тим самим перешкоджає нагріванню приміщення і знижує загальну температуру.
Економія коштів
У літній період склопакет із захистом від сонця дозволить витрачати менше ресурсів. Менше роботи кондиціонера - менше рахунку за електроенергію.
Збереження інтер'єру
Завдяки сонцезахисному склопакету предмети інтер'єру довше збережуть свій колір і не вигорять на сонці.
Індивідуальний дизайн
Вибір кольорів сонцезахисних склопакетів налічує сотні варіантів для того, щоб чудово вписуватися в екстер'єр всієї будівлі.

Ціна сонцезахисного склопакета

Виберіть потрібну конфігурацію сонцезахисного склопакета щоб дізнатися ціну за квадратний метр. Зверніть увагу, що розширений склопакет можливо встановити в профіль шириною 70 мм, в той час як однокамерні і двокамерні можна застосувати і в інших системах. Купити однокамерний або двокамерний сонцезахисний склопакет за ціною виробника можна в онлайн режимі, залишивши заявку з сайту.

 • Склопакети із захистом від сонця
 • Мультипакет 24 мм
  Ціна за м²:
  2100 грн;
  Спротив тепловтратам:
  ≈ 0,69 м² • °С/Вт;
  Формула:
  4Solar-16Ar-4i;
  Ширина:
  24 мм;
  Енергозбереження:
  включено;
  Аргон:
  включено;
  Збереження тепла:
  Заміна склопакета
  Захист від сонця:
  Купити склопакет
  Захист від шуму:
  Заміна склопакета
  Замовити
  Мультипакет 32 мм
  Ціна за м²:
  2890 грн;
  Спротив тепловтратам:
  ≈ 0,91 м² • °С/Вт;
  Формула:
  4Solar-10Ar-4-10Ar-4i;
  Ширина:
  32 мм;
  Енергозбереження:
  включено;
  Аргон:
  включено;
  Збереження тепла:
  Склопакет Запоріжжя
  Захист від сонця:
  Заміна склопакета
  Захист від шуму:
  Замінити склопакет
  Замовити
  Мультипакет 40 мм
  Ціна за м²:
  3400 грн;
  Спротив тепловтратам:
  ≈ 0,94 м² • °С/Вт;
  Формула:
  4Solar-16Ar-4-12Ar-4i;
  Ширина:
  40 мм;
  Енергозбереження:
  включено;
  Аргон:
  включено;
  Збереження тепла:
  Заміна склопакета Запоріжжя
  Захист від сонця:
  Замінити склопакет
  Захист від шуму:
  Склопакет під замовлення
  Замовити

Види сонцезахисних склопакетів

Солнцезащитный стеклопакет

Сонцезахисні склопакети розрізняються за технологією виготовлення і на перший погляд розібратися в них складно. Ми спробуємо коротко і структуровано представити для вас найбільш поширені види сонячної захисту в склопакетах.

 • Склопакети тоновані плівкою — виготовляються методом покриття скла спеціальною плівкою з різними світлопропускними характеристиками, колірними рішеннями і щільністю;
 • Склопакети тоновані в масі — виробляються за допомогою додавання сонцезахисних і фарбувальних елементів на етапі виплавки скла;
 • Склопакети з сонцезахисним напиленням — аналогічно з енергозберігаючими склопакетами виробляються шляхом нанесення сонцезахисного шару на зовнішню частину скла;
Отримати консультацію
.post_image_wrap { display: flex; width: 100%; align-items: stretch; height: 320px; }.lazy-image__picture { display: flex; width: 100%; height: 100%; } .lazy-image__picture img { height: auto; width: 100%; object-fit: cover; font-family: "object-fit: cover;object-position: center;"; object-position: center; }