Loading...

Шумозахисні склопакети у Запоріжжі

Солодкий сон

Склопакет із захистом від шуму

Склопакет із захистом від шуму (шумоізоляційний) - затребувана деталь металопластикових вікон у великих галасливих містах, яка має кілька конфігурацій, розрахованих на різні бюджети. Шумозахисний склопакет завжди складається з трьох стекол, розташованих на різній дистанції один від одного, які знижують вуличний рівень шуму, що проникає в приміщення. Найбільш максимальний ефект досягається у більш широких віконних і дверних профільних системах, наприклад WDS 8S або Rehau Synego.

Шумоізоляція в склопакеті досягається за рахунок двох факторів: ширини склопакета і ширини самих стекол. Чим більше ширина, тим тихіше в кімнаті. Прорахуйте склопакет із захистом від шуму у наших менеджерів.

Для приміщень в галасливих районах
Якщо ваше житло розташоване на галасливій вулиці, наприклад на проспекті Соборному, Набережній або постійно будуючихся Пісках - склопакет з шумозаглушенням зможе відсікти більшу частину шуму.
Для відповідальних батьків
Захищений від шуму склопакет забезпечить вашій дитині здоровий сон, міцні нерви і виконані на відмінно домашні завдання.
Для людей з чуйним сном
Щоб добре висипатися щоночі, необхідний рівень шуму нижче 30 Дб, що можуть забезпечити наші вікна з безшумними склопакетами. Якщо ви спите чуйно і прокидаєтеся від сторонніх шумів, ми підберемо для вас потрібний склопакет.
Для тих, хто працює вдома
Працюючи вдома, важливо не втрачати концентрацію на робочих процесах. Склопакети з захистом від шуму скоротять до мінімуму зайві звуки з вулиці, щоб ви працювали більш продуктивно.

Ціна шумозахисного склопакета

Виберіть потрібну конфігурацію шумозахисного склопакета, щоб дізнатися ціну за квадратний метр. Зверніть увагу, що розширений склопакет можливо встановити в профіль шириною 70 мм, в той час як однокамерні і двокамерні можна застосувати і в інших системах. Купити однокамерний або двокамерний склопакет з захистом від шуму за ціною виробника можна в онлайн режимі, залишивши заявку з сайту.

 • Склопакети із захистом від шуму
 • Стандарт 40 мм
  Ціна за м²:
  2520 грн;
  Спротив тепловтратам:
  ≈ 0,49 м² • °С/Вт;
  Формула:
  4-16-4-12-4;
  Ширина:
  40 мм;
  Енергозбереження:
  немає;
  Аргон:
  немає;
  Збереження тепла:
  Склопакет ціна
  Захист від сонця:
  Склопакет купити
  Захист від шуму:
  Замовити склопакет Запоріжжя
  Замовити
  Енергозберігаючий 40 мм
  Ціна за м²:
  2780 грн;
  Спротив тепловтратам:
  ≈ 0,86 м² • °С/Вт;
  Формула:
  4i-16Ar-4-12Ar-4i;
  Ширина:
  40 мм;
  Енергозбереження:
  включено;
  Аргон:
  включено;
  Збереження тепла:
  Замовити склопакет Запоріжжя
  Захист від сонця:
  Склопакет Запоріжжя
  Захист від шуму:
  Купити склопакет Запоріжжя
  Замовити
  Мультипакет 40 мм
  Ціна за м²:
  3400 грн;
  Спротив тепловтратам:
  ≈ 0,94 м² • °С/Вт;
  Формула:
  4Solar-16Ar-4-12Ar-4i;
  Ширина:
  40 мм;
  Енергозбереження:
  включено;
  Аргон:
  включено;
  Збереження тепла:
  Заміна склопакета Запоріжжя
  Захист від сонця:
  Замінити склопакет
  Захист від шуму:
  Склопакет під замовлення
  Замовити

Види шумозахисних склопакетів

Стеклопакет с защитой от шума

В даному блоці ми наведемо для вас деякі види шумозахисних склопакетів по мірі нарощування ефективності цієї особливості, починаючи з найдешевших

 • 4-12-4-8-4 — двокамерний склопакет з різними дистанціями повітряних камер, шириною 32 мм;
 • 4-16-4-12-4 — двокамерний склопакет з різними дистанціями повітряних камер, шириною 40 мм;
 • 6-14-4-12-4 — двокамерний склопакет з різними дистанціями повітряних камер, одним склом 6 мм, шириною 40 мм;
 • 6Triplex-14-4-12-4 — двокамерний склопакет з різними дистанціями повітряних камер, одним Triplex склом, шириною 40 мм;
 • 4-16-4-16-4 —двокамерний склопакет з однаковими дистанціями повітряних камер для профілю WDS 8S, шириною 44 мм;
 • 6-14-4-16-4 — двокамерний склопакет з різними дистанціями повітряних камер для профілю WDS 8S, одним склом 6 мм, шириною 44 мм;
 • 6Triplex-14-4-16-4 — двокамерний склопакет з різними дистанціями повітряних камер для профілю WDS 8S, одним склом Triplex, шириною 44 мм;

Що потрібно знати про склопакети із шумозахистом?

Для людського вуха є прийнятним рівень шуму на рівні 45 децибел у денний час і 35 децибел в нічний. Також потрібно відзначити, що у сплячої людини сприйняття знижується на 10-12 децибел, ніж у не сплячої. Більшість шумів, які нас оточують, вкладаються в норми слухового сприйняття, але існує цілий набір звуків, рівень яких впливає негативно на нашу психіку і загальний стан здоров'я. Шум понад 100 децибел (нічні клуби, стадіони) протягом тривалого часу здатний завдати шкоди слуху, але як бути на рахунок менш помітних звуків?

Фоновий шум, який ми чуємо з вікон, особливо в нічний час: дорога, жвава вулиця, прилегле будівництво - впливає негативно на здоров'я. Може знижуватися продуктивність і когнітивна діяльність, а особливо до негативного впливу такого роду схильні діти. Щоб грамотно захиститися від шкідливих шумів, вибирайте для себе широкі склопакети з шумоізоляцією, якісну фурнітуру і правильний профіль.

Замовити склопакет
.post_image_wrap { display: flex; width: 100%; align-items: stretch; height: 320px; }.lazy-image__picture { display: flex; width: 100%; height: 100%; } .lazy-image__picture img { height: auto; width: 100%; object-fit: cover; font-family: "object-fit: cover;object-position: center;"; object-position: center; }