Loading...

Безкоштовний аудит мікроклімату

Опираємося на цифри

Аналіз клімату в приміщенні

«Аудит мікроклімату» - комплексна послуга від нашої компанії, яка включає в себе повну оцінку стану приміщення: вологість, температуру (загальну і нагрівання радіаторів), точку роси, вентиляцію, рівень тепловтрат і інші параметри.

Чим корисний аналіз мікроклімату? Процедура дозволяє виявити і усунути "недоліки" приміщення, точно визначити потрібну вам конфігурацію віконних і дверних конструкцій, грунтуючись на цифрах, а не на особистих уподобаннях майстра по виміру.

Замовте безкоштовний замір вікон, балкона або металопластикових дверей в Першому Віконному Бюро і отримайте професійну послугу «аудит мікроклімату» в подарунок.

Аудит в подарунок при замовленні заміру
Щоб отримати в подарунок послугу «Аудит мікроклімату» досить просто записатися на безкоштовний замір вікон, балкона або вхідних дверей (в приватному будинку). Технолог прибуде на ваш об'єкт з необхідним обладнанням, зробить виміри і дасть рекомендації.
Сертифіковане обладнання
Все обладнання, яке використовується фахівцями Першого Віконного Бюро, пройшло сертифікацію в Україні та країнах ЄС. Ви точно можете покластися на результати замірів і рекомендації.
Точний підбір скління
Грунтуючись на точних свідченнях і цифрах, технолог Першого Віконного Бюро запропонує оптимальну конфігурацію металопластикових вікон і дверей індивідуально під конкретний об'єкт і бюджет. Ніякої самодіяльності і порад "з особистого досвіду".
Виявлення тепловтрат
За допомогою тепловізора майстер точно визначає точки втрат тепла в віконних і дверних конструкціях, отворах і навіть стінах. Складає чекліст щодо усунення проблемних зон, щоб приміщення стало максимально енергоефективним.

Скільки коштує аудит мікроклімату?

Безкоштовний аудит

Безкоштовний аудит

Надається в подарунок кожному потенційному замовнику Першого Віконного Бюро до виміру металопластикових вікон, дверей, балконів або лоджій. Служить основою для складання рекомендацій з підготовки до скління вашого об'єкта і правильному підбору металопластикових, алюмінієвих конструкцій.

 

 

 

 

Ціна: БЕЗКОШТОВНО;

Записатися на замір
Комерційний аудит

Комерційний аудит

Якщо ви не плануєте заміну вікон, але хочете в повній мірі розуміти стан віконних конструкцій, дізнатися джерела тепловтрат, визначити перепади рівня вологості між вулицею і приміщенням, перевірити якість вентиляції - замовте комерційний аудит мікроклімату від Першого Віконного Бюро.

Реалізуємо для вас комплексну перевірку за рядом критеріїв і видамо висновок з низкою рекомендацій щодо усунення проблем.

 

 

Ціна: 799 грн;

Замовити платний аудит

Що входить в аудит мікроклімату?

Дізнайтеся, які саме показники ми вимірюємо, щоб надати вам найбільш підходящий варіант конфігурації скління.
Замір загальної температури і вологості повітря

Анализ температуры и влажности помещения

За допомогою термоанемометра майстер вимірює загальну температуру і вологість повітря. Також визначається "точка роси", параметр, який допомагає допоможе зрозуміти, наскільки потрібно вирівняти вологість і підняти температуру, щоб уникнути випадання конденсату на віконних або дверних конструкціях.

Нормою температури в житловому приміщенні вважається діапазон між 18 ° С і 24 ° С. Що стосується вологості, то показник норми може варіюватися від 30 до 60%.

Визначення працездатності вентиляції

Проверка вентиляции

Визначаємо рівень вентіляції приміщення по відношенню до його площі. У приміщеннях зі встановленої витяжкою або вентиляційною системою перевіряємо їх загальну працездатність за допомогою термоанемометра: заміряємо напрямок руху повітряного потоку і його швидкість, притуливши крильчатку приладу. Дані переносимо в бланк виміру.

Вважається, що норма швидкості повітряного потоку в вентиляції повинна становити від 0,5 м/с до 1,5 м/с. Потік, природно, повинен бути направлений з приміщення в систему, ніяк не навпаки.

Дослідження тепловтрат (в холодну погоду)

Анализ теплопотерь

За допомогою тепловізора технолог визначає точки втрати тепла у віконному отворі, можливо навіть стінах. Дані зберігаються в електронному вигляді і надалі прикріплюються до бланку виміру для наочності. Якщо ви замовили комерційний аналіз, всі дані і фото з укладенням відправляємо на електронну пошту або зручний месенджер.

У нормі у приміщення не повинно бути значних тепловтрат в віконних і дверних отворах. Даний результат можливий при установці енергоефективних конструкцій і дотримань технології монтажу вікон.

 

Замір температури радіаторів (в сезон опалення)

Замер температуры радиатора

За допомогою пірометра знімаємо показання температури поверхні радіаторів опалення. Поряд з цією процедурою, здійснюємо оцінку логістики потоку гарячого повітря від радіатора.

В нормальному стані, при включеному опаленні приміщення, температура батарей повинна складати від 55 ° С до 95 ° С. Щоб запобігти можливості передчасного випадання конденсату на склі, підвіконня повинно мінімально закривати радіатор зверху.

Додаткові дослідження

Анализ микроклимата в доме

Крім вищевикладених пунктів, технолог Першого Віконного Бюро робить додаткові зрізи даних. Встановлює "загальну картину" повітрообміну в приміщенні, оцінює стан прорізів, сторону їх виходу на вулицю і матеріал спорудження будівлі.

У правильному склінні існує безліч факторів впливу і потрібно постаратися не упустити будь-яку деталь, щоб дати правильні і точні рекомендації щодо скління.

Оформлення звіту і рекомендацій

На підставі отриманих цифр, а також побажань замовника, формує проект скління, в точності відповідний для конкретно вашого об'єкта або окремого приміщення. Також, майстер може дати рекомендації по модернізації вентиляції, опалення, додаткової комплектації для поліпшення мікроклімату. Все це абсолютно безкоштовно для наших потенційних замовників.

Запишіться на кліматичний аудит вже зараз
Залишити заявку
.post_image_wrap { display: flex; width: 100%; align-items: stretch; height: 320px; }.lazy-image__picture { display: flex; width: 100%; height: 100%; } .lazy-image__picture img { height: auto; width: 100%; object-fit: cover; font-family: "object-fit: cover;object-position: center;"; object-position: center; }