Loading...

Korfad - міжкімнатні двері

Італійські технології

Купити двері Korfad

Фабрика міжкімнатних дверей Korfad розташована в Україні, Чернігівська область. Стратегія підприємства будується на амбітній задачі - виготовляти міжкімнатні двері європейської якості в Україні за доступними цінами. У Korfad це виходить якнайкраще.

Якість і зовнішній вигляд міжкімнатних дверей Korfad базується на "трьох китах": італійське захисне покриття Sincrolam, власні сучасні лінії і постійна розробка трендових моделей дверей.

Ознайомтеся з колекціями, цінами міжкімнатних дверей Korfad, виберіть потрібну модель і замовте в режимі онлайн або в наших салонах.

Екологічні матеріали
Міжкімнатні двері Korfad виготовлені з натуральної деревини із застосуванням сертифікованого італійського покриття Sincrolam, яке на дасть дверям змінити колір від УФ випромінювання, захистить від пошкоджень і дії вологи на конструкцію.
Оптимальні ціни
В каталозі міжкімнатних дверей Korfad представлені моделі в різному ціновому діапазоні. Кожен зможе знайти варіант, який підходить під конкретний бюджет: від замовлення оптимальних за вартістю дверей до преміальних лінійок з європейською фурнітурою.
Дизайнерські моделі
Переглянувши цю сторінку, ви переконаєтеся, що моделі міжкімнатних дверей Korfad відповідають найвищим запитам сучасного дизайну. Більш того, є можливість виготовлення дверей нестандартного розміру, виключно під ваш проріз.
Гарантована якість
Щоб забезпечити вашим дверям Korfad довгий термін служби і збереження зовнішнього вигляду, була налагоджена європейська модель виробництва з якісних комплектуючих. Гарантія на міжкімнатні двері Korfad становить 5 років з моменту установки у проріз.

Нові колекції дверей Korfad 2021

Двері Deco Loft Plato

Двері Deco Loft Plato

Стильна стримана колекція міжкімнатних дверей Deco Loft Plato призначена для сучасних мінімалістичний або хай-тек інтер'єрів з деяким виділенням акцентів. Серія представлена одним видом полотна з можливістю вибору різних кольорів і декорів. Ми впевнені, міжкімнатні двері Deco Loft Plato точно сподобаються любителям сучасного дизайну.

 

Ціна на двері Deco Loft Plato: від 5129 грн

Дивитися всю колекцію
Двері Florence

Двері Florence

Міжкімнатні двері Florence припадуть до душі любителям сучасної класики, яка з одного боку не буде залучати на себе зайву увагу, а з іншого боку буде виглядати доречно в світлому інтер'єрі. На сторінці ви знайдете 6 видів полотна, для яких є 2 кольори декору і 22 текстури на вибір. Переходьте до колекції і ознайомтеся з усіма міжкімнатними дверима Florence.

 

Ціна на двері Florence: від 3654 грн

Дивитися всю колекцію
Двері Glass Loft Plato

Двері Glass Loft Plato

Велика і різноманітна колекція міжкімнатних дверей Glass Loft Plato створена для застосування в інтер'єрах Loft, мінімалізм і хай-тек. Ви точно зможете знайти серед всіх видів дверей саме свій потрібний варіант полотна, адже їх в колекції цілих 15 видів. Також ви можете укомплектувати свої двері Glass Loft Plato самими різними декорами з металу і скла, а найголовніше - виготовити конструкції під свій розмір.

 

Ціна на двері Glass Loft Plato: від 6744 грн

Дивитися всю колекцію

Міжкімнатні двері Korfad: каталог і ціни

Двері Parma

Двері Parma

Колекція міжкімнатний дверей Parma відрізняється лаконічними лініями, практичністю і сучасним дизайном. Представлені моделі в безлічі різних кольорів полотен і стекол, 10 різних конструктивів, що дає необмежений вибір для чіткого попадання в конкретний інтер'єр. Купіть міжкімнатні двері Korfad Parma за оптимальною ціною в Першому Віконному Бюро.

 

Ціна на двері Parma: від 3443 грн

Дивитися всю колекцію
Двері Porto

Двері Porto

14 моделей дверей міжкімнатних, які представлені в колекції Korfad Porto можуть бути виготовлені в 22 кольорах з різними декорами і фурнітурою. Комбінуйте дерево і скло як вам буде завгодно, найкращим чином для інтер'єру. З даними міжкімнатними дверима ви потрапите в будь-який дизайн, крім класичного Провансу. Переходьте щоб ознайомитися детальніше і купити міжкімнатні двері Porto.

 

Ціна на двері Porto:  від 3358 грн

Дивитися всю колекцію
Двері Piano Deluxe

Двері Piano Deluxe

Недорогі міжкімнатні двері Piano Deluxe прийдуть до душі любителям сучасного стилю оформлення приміщень. Ви можете купити один з 3 видів полотна, але реальне різноманіття починається з вибору кольору, адже в цій моделі є цілих 22 відтінки. Крім цього, можна також вибрати відтінок скла. У підсумку отримуємо асортимент з 198 найменувань. Є з чого вибрати, чи не так?

 

Ціна на двері Piano Deluxe:  від 3655 грн

Дивитися всю колекцію
Двері Porto Deluxe

Двері Porto Deluxe

Дана серія міжкімнатних дверей являє собою своєрідне поєднання скляних і глухих секцій, яке передає освітлення під цікавим кутом і візуально здатне розширити стіну. Кожен, хто замовить і купити міжкімнатні двері Korfad Porto Deluxe не пошкодує про свій вибір, адже це якісні, надійні та естетичні вироби.

 

Ціна на двері Porto Deluxe:   від 3787 грн

Дивитися всю колекцію
Двері Vicenza

Двері Vicenza

Міжкімнатні двері Vicenza - це 2 моделі вкрай стильних полотен в заскленому і глухому варіанті. Вибирайте з 20 дерев'яних і гладких текстур саме ту, яка впишеться в ваш інтер'єр і замовляйте по дверях по супер оптимальною ціною. Модель зі склом має конфігурацію в світлому відтінку або бронзовому, як вам більше подобається.

 

Ціна на двері Vicenza:  від 4216 грн

Дивитися всю колекцію
Двері Palermo

Двері Palermo

Купити міжкімнатні двері Korfad Palermo - означає обзавестися суворим класичним об'єктом свого інтер'єру. У каталозі представлено 2 варіанти полотна: глухе і засклене (для приміщень з недостатньою кількістю денного світла). Вибрати можна з 9 різних кольорів полотна і 2 види скла для відповідного дверного полотна.

 

Ціна на двері Palermo:  від 4133 грн

Дивитися всю колекцію
Двері Torino

Двері Torino

Двері серії Torino відрізняються унікальним розташуванням секцій, які ділять полотно візуально на 3 частини, які за вашим бажанням можуть бути заскленими, глухими або комбінованими. Ціна міжкімнатних дверей Torino вкрай демократична для цього сегменту, тому ми рекомендуємо розглянути модель до покупки вкрай пильно. У колекції вам доступно 5 конфігурацій полотна, 11 текстур і 3 кольори скла. Переходьте за посиланням щоб ознайомитися докладніше.

 

Ціна на двері Torino:  від 4133 грн

Дивитися всю колекцію
Двері Aprica

Двері Aprica

Колекція міжкімнатних дверей Korfad Aprica відсилає нас до якоїсь подоби стилю хай-тек. Особливість лінійки полягає в дизайні із застосуванням прямокутників різного розміру. У серії виготовляються глухі варіанти без скла, а також міжкімнатні двері зі склом. Моделі виробляються в 8-ми різних кольорах з текстурами дерева. Колір скла - світлий сатин.

 

Ціна на двері Aprica: від 4236 грн

Дивитися всю колекцію
Двері Valentino Deluxe

Двері Valentino Deluxe

Колекція міжкімнатних дверей Valentino Deluxe відрізняється витонченим стильним дизайном своїх полотен. Але основна принада складається в асортименті можливостей виготовлення: 5 моделей, 22 текстури і 2 кольори декоративного скла. Всього виходить 220 варіантів дизайнерських міжкімнатних дверей, які ви можете замовити прямо з цієї сторінки або в наших салонах.

 

Ціна на двері Valentino Deluxe:  від 4510 грн

Дивитися всю колекцію
Двері Milano

Двері Milano

Міжкімнатні двері Milano - це рішення з різними за кольорами і характеристикам скляними декорами, а також є глухе полотно і без скла. У виробах застосовуються прямокутні строгі класичні форми. Є можливість купити міжкімнатні двері Korfad Milano в 9 різних кольорах з текстурами дерева або чисто білого кольору. Також можна вибрати 3 види скла: чорне, бронзове і біле.

 

Ціна на двері Milano:  від 4326 грн

Дивитися всю колекцію
Двері Napoli

Двері Napoli

Якщо ви любите вертикальні правильні лінії, то колекція міжкімнатних дверей Napoli від Korfad підійде як найкраще. Всього можна купити двері в 4 різних конструктивних варіаціях з різними поєднаннями глухих і засклених блоків. Палітра становить 11 кольорів з дерев'яними або гладкими текстурами. Також ви зможете купити міжкімнатні двері зі світлим склом або бронзового відтінку.

 

Ціна на двері Napoli:  від 4755 грн

Дивитися всю колекцію
Двері Oristano

Двері Oristano

6 моделей полотна для міжкімнатних дверей задовольнять смаки любителів стилю high tech, любителям функціональності і одночасно модних віянь. Колекція налічує 9 кольорів виконання з текстурами дерева. Купити міжкімнатні двері Korfad Oristano можливо з декорованим склом різних кольорів: чорний, бронзовий і білий сатин.

 

Ціна на двері Oristano: від 4770 грн

Дивитися всю колекцію
Двері Scalea

Двері Scalea

Чергова колекція міжкімнатних дверей в стилі high tech з трьома перпендикулярними вузькими декоративними смугами. Колір смуг і полотен можна вибрати з каталогу Korfad. Купити міжкімнатні двері Scalea можна в одному з офісів в режимі офлайн або викликати майстра з каталогами на будинок. Послуга надається безкоштовно.

 

Ціна на двері Scalea: від 4906 грн

Дивитися всю колекцію
Двері Valentino

Двері Valentino

5 полотен колекції міжкімнатних дверей Valentino від Korfad будуть до вподоби любителям сучасного стилю оформлення інтер'єру. Різні переплетення вертикальних і горизонтальних ліній можуть бути різних кольорів для повноцінної відповідності вашим вимогам. Міжкімнатні двері Valentino роблять простір навколо себе легше і відмінно розставляють акценти в інтер'єрі. Виберіть один з 11 кольорів полотен і замовте для себе якісні міжкімнатні двері Valentino.

 

Ціна на двері Valentino: від 4216 грн

Дивитися всю колекцію
Двері Venecia Deluxe

Двері Venecia Deluxe

Модель міжкімнатних дверей Korfad Venecia Deluxe підійде цінителям функціонального дизайну інтер'єру. У колекції зібрано 5 полотен, які сильно відрізняються один від одного по виду, але перегукуються за стилістикою. В даних міжкімнатних дверях ви зустрінете різні по розташуванню елементи, які в сукупності реалізують цілий ансамбль горизонтальних і вертикальних ліній. Замовити міжкімнатні двері Venecia Deluxe можна перейшовши за посиланням нижче.

 

Ціна на двері Venecia Deluxe: від 4851 грн

Дивитися всю колекцію
Двері Tivoli

Двері Tivoli

Tivoli - прекрасна модель міжкімнатних дверей у всіх сенсах: естетично, функціонально і практично. Підійде для дому та офісу в будь-якому стилі інтер'єру. Передбачено 6 різних конфігурацій дверей в 9 кольорах полотна. Покриття Sincrolam забезпечить довгу експлуатацію куплених міжкімнатних дверей Korfad. Переходьте за посиланням, щоб побачити всі двері.

 

Ціна на двері Tivoli:  від 4290 грн

Дивитися всю колекцію
Двері Wood Plato

Двері Wood Plato

Мінімалістичні і елегантні глухі міжкімнатні двері Wood Plato тепер доступні за дуже вигідною ціною. Модель підійде для практично будь-якого приміщення, але краще всього виглядатиме в лофт дизайні. Кольори всього 2: дуб нордик і дуб Тобако. Фурнітура та ручки підбираються на ваш розсуд, при необхідності наші менеджери все зроблять "під ключ".

 

Ціна на двері Wood Plato: від 4748 грн

Дивитися всю колекцію
Двері Classico

Двері Classico

Міжкімнатні двері Korfad Classico повністю відповідають своїй назві і є втіленням нестаріючої класики інтер'єрного дизайну. У каталозі ви знайдете 8 моделей дверей з можливістю моделювати глухі і засклені частини, колір і декорування скла, 9 текстурних рішень щоб точно потрапити в потрібний відтінок.

 

Ціна на двері Classico:  від 4902 грн

Дивитися всю колекцію
Двері Loft Plato

Двері Loft Plato

Серія міжкімнатних дверей Korfad Loft Plato реалізована всього в одній стриманість моделі полотна. При цьому вибір кольорів налічує більше 12 варіантів. Loft Plato приживуться в будь-якому інтер'єрі: квартира, котедж, офіс або ресторан - двері на всі випадки життя в мінімалістичному дизайні.

 

 Ціна на двері Loft Plato: від 4748 грн

Дивитися всю колекцію
Двері Sanvito

Двері Sanvito

Дизайнерські двері Korfad Sanvito представлені лише однією моделлю, яку можна виготовити в 20 кольорах полотна і додати до цього один з 6 варіантів декоративного скла. Сама модель являється класичними дверима з габаритним скляним прямокутником по центру. Підібрати варіант і купити міжкімнатні двері можна в одному з наших салонів у Запоріжжі.

 

Ціна на двері Sanvito:  від 5846 грн

Дивитися всю колекцію
Двері Aluminium Loft Plato

Двері Aluminium Loft Plato

Колекція міжкімнатних дверей Korfad Aluminium Loft Plato виконана в лаконічному сучасному стилі. Відмінною особливістю серії є наявність горизонтальних і вертикальних прямих ліній, колір, яких можна вибрати. Моделі виробляються в 4-х кольорах: сталь корти, лайт бетон, арт бетон і лофт бетон.

 

 

Ціна на двері Aluminium Loft Plato: 5725 грн від 5686 грн

Дивитися всю колекцію
Двері Sanremo

Двері Sanremo

Ультрасучасна преміум колекція міжкімнатних дверей Sanremo відрізняється тим, що більше 70% полотна займає дзеркальна поверхня або скло. Дизайн дверей задовольнить навіть найдосвідченіших естетів. Двері Sanremo за рахунок свого унікального конструктиву візуально додають висоту приміщення. У моделі використовується броньоване скло Triplex. Купити двері можна в 20 кольорах і 5 варіантах скла - вибір за вами.

 

Ціна на двері Sanremo:  від 5846 грн

Дивитися всю колекцію

Погонаж для дверей Korfad

Фірмовий погонаж Korfad для повноцінної і правильної установки міжкімнатних дверей

Замовити погонаж Korfad

Супутні товари

Супутні товари до міжкімнатних дверей Korfad

Замовити продукцію Korfad
.post_image_wrap { display: flex; width: 100%; align-items: stretch; height: 320px; }.lazy-image__picture { display: flex; width: 100%; height: 100%; } .lazy-image__picture img { height: auto; width: 100%; object-fit: cover; font-family: "object-fit: cover;object-position: center;"; object-position: center; }