Loading...

Міжкімнатні двері Leador

Оптимальний вибір

Купити двері Leador

Міжкімнатні двері від фабрики Leador відрізняються виключно високим рівнем якості за невисоку ціну, що в наші дні зустріти вдається рідко. Основа дверей Leador - це переклеєний масив дерева з МДФ, що чергується в певному порядку і надає дверям високу міцність.

Зовнішня частина міжкімнатних дверей Leador покривається спеціальним фінішним покриттям Sincrolam, яке забезпечує збереження кольору на довгі роки і рятує від безлічі інших фізичних впливів.

Купити двері Leador можна в одному з наших салонів у Запоріжжі за ціною, рекомендованою виробником. Також можна залишити заявку на розрахунок дверей онлайн з цієї сторінки.

Практичний дизайн
Двері Leador розроблені, щоб вписуватися в будь-який інтер'єр, починаючи від спокійного домашнього і закінчуючи модними мінімалістичним напрямками. Кожен знайде для себе стильні моделі дверей, які підходять ідеально і за невеликий бюджет.
Підйомна ціна
Щоб купити дійсно якісні міжкімнатні двері Leador не потрібно бути "олігархом". Кожна модель доступна за вартістю практично будь-якій сім'ї, а з огляду на довговічність виробів, вона прослужить довгі роки. Двері Leador вигідні з будь-якого боку.
Збірка по-європейськи
Збираються міжкімнатні двері Leador на фабриці з передовим і точним обладнанням, що в позитивну сторону позначається на якості. Якщо ви випадково пошкодили один з модулів двері, завжди можна замовити його безпосередньо і швидко замінити.
Гранична стійкість
Покриття дверей передбачає надійний захист від вологості в приміщенні, прямого попадання сонячного проміння, фізичних впливів (в адекватних межах звичайно). Двері Leador збережуть вид і прослужать довго, будьте впевнені.

Міжкімнатні двері Leador: каталог і ціни

Двері міжкімнатні Arona

Двері міжкімнатні Arona

Двері з колекції Arona примітні наявністю в дизайні полотна двох широких поперечних скляних елементів і тонких декорів між ними (також зі скла). Двері Leador Arona підійдуть для різного типу дизайну в будинку, квартирі або офісі. Колір полотна, фурнітури та декорів можна вибрати із запропонованих фабрикою варіантів.

 

Ціна на двері Arona: від 2715 грн

Дивитися всю колекцію
Двері міжкімнатні Asti

Двері міжкімнатні Asti

Серія міжкімнатних дверей Asti необтяжена декорами, які чіпляють погляд. Дизайн має простий і сучасний вигляд, відповідний до мінімалістичному інтер'єру. Застосувати двері Leador Asti можливо практично в будь-якому інтер'єрі. Колір полотна, фурнітури та декорів можна вибрати із запропонованих фабрикою варіантів.

 

Ціна на двері Asti: від 2715 грн

Дивитися всю колекцію
Двері міжкімнатні Bari

Двері міжкімнатні Bari

Для міжкімнатних дверей Bari характерна вертикальна лінія з центральним декором з сатинового матованого скла. Ця колекція підійде для будь-якої кімнати, крім санвузла (зі зрозумілих причин). Двері Leador Bari впишуться в будь-який тип дизайну в будинку, квартирі або офісі. Колір полотна, фурнітури та декорів можна вибрати із запропонованих фабрикою варіантів.

 

Ціна на двері Bari: від 2715 грн

Дивитися всю колекцію
Двері міжкімнатні Canneli

Двері міжкімнатні Canneli

Двері міжкімнатні Canneli примітні двома широкими горизонтальними скляними декорами, суміщеними з тонким склом в тому ж напрямку. Двері Leador Canneli можуть підійти для різного типу дизайну інтер'єру як в будинку, так і в квартирі або офісі. Колір полотна, фурнітури та декорів можна вибрати із запропонованих фабрикою варіантів.

 

Ціна на двері Canneli: від 2715 грн

Дивитися всю колекцію
Двері міжкімнатні Lodi

Двері міжкімнатні Lodi

Легка і повітряна серія міжкімнатних дверей Leador Lodi являє собою модель із максимальним заповненням склом. Підійде для приміщень, куди не потрапляє достатня кількість світла. Види декору дверей Lodi представлені по посиланню нижче, де можна вибрати колір і купити двері, потрібну саме вам.

 

Ціна на двері Lodi: від 2715 грн

Дивитися всю колекцію
Двері міжкімнатні Neapol

Двері міжкімнатні Neapol

Міжкімнатні двері Leador Neapol виконані в хай-тек дизайні з різними текстурами полотен. Тонкі горизонтальні смуги дуже естетично смотряться при включеному за ними світлі. Щоб вибрати і купити міжкімнатні двері Leador Neapol, переходьте по посиланню нижче.

 

Ціна на двері Malta: від 2715 грн

Дивитися всю колекцію
Двері міжкімнатні Sicilia

Двері міжкімнатні Sicilia

Якщо ви шукали міжкімнатні двері, які поєднують в собі стриманий діловий стиль, оптимальну ціну, але при цьому вписуються в сучасні вимоги, зверніть увагу на Leador Sicilia. Багатий вибір кольорів і декорів точно не залишить байдужим будь-якого замовника.

 

Ціна на двері Sicilia: від 2715 грн

Дивитися всю колекцію
Двері міжкімнатні Siena

Двері міжкімнатні Siena

Leador Siena - серія міжкімнатних дверей з модними тонкими смужками зі скла, розміщеними по горизонталі. Є багатий вибір кольорів текстур виконання для точного попадання в бажаний дизайн інтер'єру. Щоб вибрати і купити міжкімнатні двері Leador Siena, переходьте за посиланням нижче.

 

Ціна на двері Siena: від 2715 грн

Дивитися всю колекцію
Двері міжкімнатні Sovana

Двері міжкімнатні Sovana

Колекція міжкімнатних дверей Leador Sovana відноситься до стилю хай-тек і підходить до більшості сучасних домашніх інтер'єрів. Надійне покриття Sincrolam захистить двері від вигорання і надовго збереже зовнішній вигляд в первозданному вигляді. Щоб вибрати і купити міжкімнатні двері Leador Sovana, переходьте за посиланням нижче.

 

Ціна на двері Sovana: від 2715 грн

Дивитися всю колекцію
Двері міжкімнатні Veneto

Двері міжкімнатні Veneto

Якщо кімната знаходиться на тіньовій стороні, куди надходить недостатньо денного освітлення, то міжкімнатні двері Leador Veneto стануть відмінним варіантом для вас. Засклена площа займає більшу частину полотна і пропускає світло через себе, Щоб вибрати і купити міжкімнатні двері Leador Veneto переходьте за посиланям нижче.

 

Ціна на двері Veneto: від 2715 грн

Дивитися всю колекцію
Двері міжкімнатні Verona

Двері міжкімнатні Verona

Строгий дизайн, стриманість тонкі вертикальні лінії - ось головні особливості міжкімнатних дверей Leador Verona. Модель відмінно виглядає в будь-якому приміщенні, візуально збільшуючи висоту стель. Щоб вибрати і купити міжкімнатні двері Leador Verona, переходьте за посиланням нижче.

 

Ціна на двері Verona: від 2715 грн

Дивитися всю колекцію
Двері міжкімнатні Bavaria

Двері міжкімнатні Bavaria

Колекція міжкімнатних дверей Bavaria є ще одну серію в мінімалістичному лаконічному дизайні. У моделі відсутні декоративні елементи як такі (крім петель і ручок звичайно). Двері Leador Bavaria можуть підійти для різного типу дизайну в будинку, квартирі або офісі. Колір полотна, фурнітури та декорів можна вибрати із запропонованих фабрикою варіантів.

 

Ціна на двері Bavaria: від 2884 грн

Дивитися всю колекцію
Двері міжкімнатні Amelia

Двері міжкімнатні Amelia

Колекція міжкімнатних дверей Leador Amelia виконана в сучасному дизайні з 6 поперечними декоративними смугами зі скла. Двері Leador Amelia підійдуть для різного типу дизайну в будинку, квартирі або офісі. Колір полотна, фурнітури та декорів можна вибрати із запропонованих фабрикою варіантів.

 

Ціна на двері Amelia: від 2987 грн

Дивитися всю колекцію
Двері міжкімнатні Catania

Двері міжкімнатні Catania

Колекція модернових міжкімнатних дверей з двома симетричними вертикальними декоративними смугами зі скла і різними кольорами полотна. Двері Leador Catania за рахунок свого зовнішнього вигляду можуть візуально додати висоти приміщення, тому відмінно підійдуть для установки в квартирі. Колір полотна, фурнітури та декорів можна вибрати із запропонованих фабрикою варіантів.

 

Ціна на двері Catania: від 2987 грн

Дивитися всю колекцію
Двері міжкімнатні Como

Двері міжкімнатні Como

Цікава до розгляду колекція міжкімнатних дверей Como представлена в нашому асортименті в декількох колірних рішеннях. Двері міжкімнатні Leador Como складаються з горизонтальних тонких скляних ліній і 2-х великих прямокутників, також зі скла. Двері припадуть до душі любителям незвичайної геометрії дизайну. Колір полотна, фурнітури та декорів можна вибрати із запропонованих фабрикою варіантів.

 

Ціна на двері Como: від 2987 грн

Дивитися всю колекцію
Двері міжкімнатні Compania

Двері міжкімнатні Compania

Серія міжкімнатних дверей Compania примітна наявністю однієї скляної вертикальної смуги на стороні ручки в комбінації з трьома блоками тонких горизонтальних декорів. Застосувати двері Leador Compania можливо здебільшого в сучасних інтер'єрах (лофт, хай-тек). Колір полотна, фурнітури та декорів можна вибрати із запропонованих фабрикою варіантів.

 

Ціна на двері Compania: від 2987 грн

Дивитися всю колекцію
Двері міжкімнатні Gela

Двері міжкімнатні Gela

Цікаві за дизайном міжкімнатні двері Gela сподобаються своєю незвичайною геометрією полотна людям з неординарною фантазією. Двері Gela можуть бути встановлені в найрізноманітніші кімнати в будинку: спальня, кухня, санвузол та інші. Широка палітра кольорів дозволяє підібрати потрібну текстуру під конкретне офоромленіе в кімнаті. Ознайомтеся докладніше з усіма конфігураціями міжкімнатних дверей Gela, натиснувши на кнопку нижче.

 

Ціна на двері Gela: від 2987 грн

Дивитися всю колекцію
Двері міжкімнатні Laura 01

Двері міжкімнатні Laura 01

Laura 01 - міжкімнатні двері в класичному стилі, в полотні яких переважають строгі прямокутні форми із заскленим верхом і характерним візерунком на склі. Дану модель міжкімнатних дверей встановлюють в спокійні традиційні "лампові" інтер'єри, як для себе, так і в бізнесі (наприклад, ресторани). Ознайомтеся докладніше з усіма конфігураціями міжкімнатних дверей Leador Laura 01, натиснувши на кнопку нижче.

 

Ціна на двері Laura 01: від 2989 грн

Дивитися всю колекцію
Двері міжкімнатні Laura 02

Двері міжкімнатні Laura 02

Двері міжкімнатні Laura 02 практично ідентичні однойменній моделі за винятком однієї деталі: дана серія не має декоративних елементів і скління. Laura 02 можна встановлювати практично куди завгодно, завдяки їх класичному дизайну. Широка палітра кольорів дозволяє підібрати потрібну текстуру під конкретне офоромленіе в кімнаті. Ознайомтеся докладніше з усіма конфігураціями міжкімнатних дверей Laura 02, натиснувши на кнопку нижче.

 

Ціна на двері Laura 02: від 2989 грн

Дивитися всю колекцію
Двері міжкімнатні Lorenza

Двері міжкімнатні Lorenza

Двері із серії міжкімнатних позицій Leador Lorenza належать до виробів, які рекомендується встановлювати в приміщення з хай-тек дизайном. Полотно має з боку ручки широку скляну смугу і до десятка тонких горизонтальних декорів. Щоб вибрати і купити міжкімнатні двері Leador Lorenza, переходьте за посиланням нижче.

 

Ціна на двері Lorenza: від 2987 грн

Дивитися всю колекцію
Двері міжкімнатні Malta

Двері міжкімнатні Malta

Сучасна модель міжкімнатних дверей Leador Malta з горизонтальним витонченим склінням (колір можна вибрати). Якщо вам потрібні модернові міжкімнатні двері в стилі хай-тек з дуже якісним покриттям, зверніть увагу на дану модель. Щоб вибрати і купити міжкімнатні двері Leador Malta, переходьте за посиланням нижче.

 

Ціна на двері Malta: від 2987 грн

Дивитися всю колекцію
Двері міжкімнатні Rona

Двері міжкімнатні Rona

Двері міжкімнатні Leador Rona відрізняються наборами смуг в різних площинах: горизонтальних і вертикальних. Скло може бути 4 різних кольорів, що відкриває різні можливості для підбору дизайну. Двері Leador Rona підійдуть для різного типу приміщень в будинку, квартирі або офісі.

 

Ціна на двері Rona: від 2987 грн

Дивитися всю колекцію
Двері міжкімнатні Toskana

Двері міжкімнатні Toskana

Лаконічна серія міжкімнатних дверей Leador Toskana має у своєму арсеналі декорів всього одну вертикальну смугу середньої ширини з боку відкривання. Модель підійде для стриманого інтер'єру кімнат. Щоб вибрати і купити міжкімнатні двері Leador Toskana, переходьте за посиланням нижче.

 

Ціна на двері Toskana: від 2987 грн

Дивитися всю колекцію
Двері міжкімнатні Lazio

Двері міжкімнатні Lazio

Leador Lazio представляють собою сучасний варіант дверей з трьома елементами зі скла на полотні. Міжкімнатні двері Lazio підійдуть для людей сучасних і динамічних, тих хто цінує практичність і лаконічність в дизайні інтер'єру. Щоб вибрати і купити міжкімнатні двері Leador Lazio, переходьте за посиланням нижче.

 

Ціна на двері Lazio: від 3295 грн

Дивитися всю колекцію

Погонаж для дверей Leador

Фірмовий погонаж Leador для повноцінної і правильної установки міжкімнатних дверей

Замовити погонаж Leador
.post_image_wrap { display: flex; width: 100%; align-items: stretch; height: 320px; }.lazy-image__picture { display: flex; width: 100%; height: 100%; } .lazy-image__picture img { height: auto; width: 100%; object-fit: cover; font-family: "object-fit: cover;object-position: center;"; object-position: center; }