Loading...

Фурнітура Axor в Запоріжжі

Прості рішення

Axor для вікон і дверей

Компанія Axor Industry - це велика сучасна фабрика повного циклу, яка виробляє фурнітуру для пластикових вікон і дверей. Знаходиться в місті Дніпро. Вважається одним з найбільших виробництв даного типу на території всієї Східної Європи.

В Україні важко знайти виробника ПВХ вікон і дверей, яка б не комплектували свої вікна фурнітурою Axor. Щоб прорахувати металопластикові конструкції з механізмами Axor - залиште для нас заявку.

Технологічне виробництво
Axor - виробництво повного циклу. Це означає що лиття, штампування, гальваніка і збірка проводиться всередині заводу. Там же розташована лабораторія з розробки та тестування, а також ОТК.
Простота обслуговування
Фурнітура Axor легко регулюється в необхідних площинах як після монтажу, так і в процесі експлуатації. Механізми невибагливі і працюють плавно, не вимагаючи зусиль в натиску.
Демократична вартість
Ціна вікон і дверей з фурнітурою Axor на порядок нижчою за європейські аналоги, оскільки виробляється в Україні. Немає необхідності в зайвої логістики і проблем з митницею.
Всеукраїнське визнання
Популярність, яку завоював Axor Industry серед виробників і замовників, в Україні вже давно знаходиться на рівні іменитих брендів. Все завдяки технологіям і правильному ціноутворенню.

Фурнітура Axor

Axor Komfort Line K-3

Axor Komfort Line K-3

Axor K-3 - фурнітура для металопластикових вікон стандартної прямокутної форми. Укомплектована всім необхідним для комфортного використання металопластикового вікна: відкривання, закривання, провітрювання різного ступеня.
Axor Smart Line S+

Axor Smart Line S+

Фурнітура Axor Smart Line S+ призначена для використання в віконних конструкціях з підвищеними вимогами до безпеки. Комплектується грибоподібними цапфами і протизламними пластинами. Вся конструкція фурнітури посилена, щоб витримувати підвищені навантаження.
Axor Elite+

Axor Elite+

Axor Elite + є певним флагманом компанії. Передбачається можливість установки прихованих петель (стулка відкривається на 100°), поліпшена теплоізоляція в стулках, збільшений нахлест стулки на раму. Крім цього, Axor Elite+ має високі показники стійкості до злому.
Axor Door Line

Axor Door Line

Дверна фурнітура Axor Door Line призначена для установки в металопластикові двері. Відрізняється простотою зміни напряму відкриття дверей при необхідності, можливістю подовження обв'язки периметра, можливістю установки стійких до злому цапф. Замки укомплектовані ригелями зі сталевими штифтами.
Хочете, ми прорахуємо для вас конструкції з фурнітурою Axor?
Замовити прорахунок

Фурнітура Axor для вікон і дверей

Що потрібно знати покупцеві

Підбираючи фурнітуру на металопластикові вікна, двері, балконні блоки, ви, так чи інакше, зіткнетеся з пропозиціями компанії Axor Industry. Продукція цього виробника задовольняє відразу кілька користувальницьких вимог: якість, вартість, зручність, інноваційність, стиль, безпеку. Український виробник Axor виготовляє продукцію, що відповідає високій європейській якості, при цьому вартість залишається доступною пересічному українцеві.

Axor фурнитура Запорожье

Повний цикл виробництва віконно-дверної фурнітури відбувається на власних потужностях компанії, розташованих в Дніпрі. Сучасний завод використовує новітнє високотехнологічне обладнання, багатоступеневу систему контролю на кожному етапі виробництва, завдяки чому віконна фурнітура Axor є конкурентоспроможною навіть на міжнародному рівні.

Вироби Axor виділяються серед багатьох товарів інших виробників плавністю роботи, безшумністю, високою ергономічністю. Оснастивши вікна і двері ними, ви отримаєте щільне притиснення стулки до рами, що дозволить уникнути продування, знизити тепловтрати, підвищити рівень звукоізоляції. Предмети фурнітури Axor зможуть забезпечити до 15 тис. Поворотно-відкидних циклів відкривання (близько 8 років експлуатації) - це перевірено на випробуваннях фахівцями компанії і міжнародними тестуваннями. Додавши до цього корозійний захист, стійкість до високих навантажень і деформацій, можемо говорити про товари Аксор як про відмінний вирішенні для квартир, будинків, офісів, магазинів і інших приміщень.

Купить фурнитуру Axor в Запорожье

Якісні вікна з фурнітурою Axor ви можете замовити в компанії Перше Віконне Бюро в онлайн режимі, просто залишивши заявку будь-яким зручним способом. Щоб на власні очі переконається в якості фурнітури Axor і перевірити її роботу особисто - запрошуємо в один з наших шоурумах, адреси яких ви зможете знайти в розділі контакти

Замовити зворотній дзвінок

Фурнітура Axor: найчастіші запитання

Де виробляється фурнітура Axor?

Фурнітура виробляється компанією Axor Industry в місті Дніпро, Україна.

Які види фурнітури випускає Axor Industry?

Фурнітура Axor проводиться для подальшої установки в віконні та дверні конструкції з різними вимогами до безпеки, енергоефективності та захисту від шуму. Всього в асортименті компанії 4 лінійки:

  • ✓ Axor Komfort Line K-3
  • ✓ Axor Smart Line S+
  • ✓ Axor Elite+
  • ✓ Axor Door Line
Які вікна можна замовити з фурнітурою Axor?

У Першому Віконному Бюро є можливість виготовити з фурнітурою Axor 2 профільні системи в різних варіаціях: WDS та Rehau.

.post_image_wrap { display: flex; width: 100%; align-items: stretch; height: 320px; }.lazy-image__picture { display: flex; width: 100%; height: 100%; } .lazy-image__picture img { height: auto; width: 100%; object-fit: cover; font-family: "object-fit: cover;object-position: center;"; object-position: center; }